Lucas Schoofs
⚽ Pomocnik 🏟️ Lommel SK 🏳️ Belgia
| 🎂 | Data urodzenia | 02.01.1997 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Koersel, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Lommel SK |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Wasserman |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Lommel SK | 3 | 64 | 18 | 6 |
| Heracles Almelo | 4 | 126 | 12 | 9 |
| Lommel United | 3 | 70 | 5 | 0 |
| Heracles Almelo U21 | 1 | 15 | 1 | 0 |
| NAC Breda | 1 | 7 | 0 | 0 |
| NAC Breda U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Oud-Heverlee Leuven | 1 | 10 | 0 | 1 |
| KAA Gent | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| CPL |
51 | 14 | 6 |
7 | 0 | 642 |
| Keuken Kampioen Divisie |
38 | 10 | 5 |
1 | 0 | 298 |
| Proximus League |
63 | 5 | 0 |
7 | 0 | 3 195 |
| Challenger Pro League |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 175 |
| Eredivisie |
85 | 2 | 4 |
3 | 0 | 1 157 |
| Jupiler Pro League... |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| CPL Promotion-Playoffs |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Reserve Erediv. |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Croky Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Beloften Preliminary Round |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Cup Netherlands |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PL Relegation |
6 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| JPL |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Endrunde Jupiler Pro League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Cofidis Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Belgacom League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
CPL — 14G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Lommel SK |
21 | 6 |
1 | 3 |
305 |
| 23/24 | Lommel SK |
30 | 8 |
5 | 4 |
337 |
Keuken Kampioen Divisie — 10G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Heracles Almelo |
38 | 10 |
5 | 1 |
298 |
Proximus League — 5G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Oud-Heverlee Leuven |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Lommel United |
31 | 1 |
0 | 5 |
2 769 |
| 14/15 | Lommel United |
28 | 4 |
0 | 2 |
426 |
Challenger Pro League — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Lommel SK |
4 | 2 |
0 | 1 |
175 |
Eredivisie — 2G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Heracles Almelo |
31 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 20/21 | Heracles Almelo |
34 | 2 |
2 | 2 |
1 157 |
| 19/20 | Heracles Almelo |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | NAC Breda |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League Abstiegs-Playoffs — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Lommel SK |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
CPL Promotion-Playoffs — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Lommel SK |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Reserve Erediv. — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Heracles Almelo U21 |
6 | 1 |
0 | 0 |
540 |
Croky Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Lommel SK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Lommel SK |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Lommel SK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | KAA Gent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Lommel United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Heracles Almelo |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Heracles Almelo U21 |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Cup Netherlands — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | NAC Breda U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PL Relegation — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Oud-Heverlee Leuven |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
JPL — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KAA Gent |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KAA Gent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lommel United |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lommel United |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Belgacom League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Lommel United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz biodra |
12.02.2022 |
10.03.2022 |
27 |
3 |
| 17/18 |
Uraz kostki |
06.03.2018 |
30.06.2018 |
117 |
8 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Heracles Almelo |
→ |
Lommel SK |
Transfer |
500k € |
| 19/20 |
02.09.2019 |
KAA Gent |
→ |
Heracles Almelo |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
NAC Breda |
→ |
KAA Gent |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 17/18 |
19.01.2018 |
KAA Gent |
→ |
NAC Breda |
Wypożyczenie |
300k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
OH Leuven |
→ |
KAA Gent |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 16/17 |
31.01.2017 |
KAA Gent |
→ |
OH Leuven |
Wypożyczenie |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Lommel United |
→ |
KAA Gent |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
KAA Gent |
→ |
Lommel United |
Wypożyczenie |
400k € |
| 15/16 |
30.08.2015 |
Lommel United |
→ |
KAA Gent |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Lommel U19 |
→ |
Lommel United |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Schoofs?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.