Lucas Zelarayán
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Atlético Belgrano 🏳️ Armenia Argentina
| 📝 | Imię ojczyste | Լուկաս Մանուել Զելարայան , Lucas Manuel Zelarayán |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.06.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Córdoba, Armenia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Armenia Argentina |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club Atlético Belgrano |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | Chromo Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Columbus Crew | 4 | 86 | 34 | 20 |
| Tigres UANL | 9 | 165 | 23 | 14 |
| Club Atlético Belgrano | 6 | 119 | 13 | 9 |
| Al-Fateh SC | 2 | 43 | 9 | 11 |
| Columbus Crew SC | 1 | 21 | 8 | 3 |
| Tigres UANL U20 | 1 | 2 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| MLS |
94 | 36 | 18 |
10 | 0 | 845 |
| Liga MX Apertura |
56 | 11 | 5 |
1 | 0 | 1 306 |
| Saudi Pro League |
41 | 9 | 11 |
5 | 0 | 1 320 |
| Liga MX Clausura |
54 | 8 | 6 |
1 | 0 | 1 206 |
| Primera División |
27 | 5 | 2 |
3 | 0 | 445 |
| Transición |
19 | 4 | 3 |
0 | 0 | 401 |
| Clausura |
9 | 2 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| CONCACAF CL |
25 | 2 | 2 |
2 | 0 | 502 |
| MLS Cup Playoffs |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 193 |
| MLS is Back |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 119 |
| Copa Argentina |
8 | 1 | 1 |
0 | 0 | 180 |
| Leagues Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 70 |
| Campeón de Campeones |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 90 |
| Final |
28 | 1 | 0 |
3 | 0 | 742 |
| Liguilla Apertura |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 85 |
| Liguilla Clausura |
16 | 1 | 2 |
0 | 0 | 339 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| King's Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
11 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Campeones Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Libertadores... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Inicial |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
MLS — 36G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Columbus Crew |
20 | 10 |
6 | 4 |
171 |
| 2022 | Columbus Crew |
29 | 10 |
7 | 3 |
232 |
| 2021 | Columbus Crew |
32 | 12 |
4 | 1 |
219 |
| 2020 | Columbus Crew SC |
13 | 4 |
1 | 2 |
223 |
Liga MX Apertura — 11G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tigres UANL |
17 | 4 |
0 | 0 |
181 |
| 18/19 | Tigres UANL |
12 | 2 |
2 | 0 |
451 |
| 17/18 | Tigres UANL |
10 | 2 |
0 | 0 |
272 |
| 16/17 | Tigres UANL |
17 | 3 |
3 | 1 |
402 |
Saudi Pro League — 9G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Fateh SC |
11 | 1 |
2 | 1 |
986 |
| 23/24 | Al-Fateh SC |
30 | 8 |
9 | 4 |
334 |
Liga MX Clausura — 8G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tigres UANL |
8 | 3 |
2 | 0 |
85 |
| 17/18 | Tigres UANL |
14 | 1 |
1 | 0 |
336 |
| 16/17 | Tigres UANL |
17 | 3 |
2 | 1 |
283 |
| 15/16 | Tigres UANL |
15 | 1 |
1 | 0 |
502 |
Primera División — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
27 | 5 |
2 | 3 |
445 |
Transición — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
19 | 4 |
3 | 0 |
401 |
Clausura — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético... |
7 | 2 |
0 | 1 |
270 |
| 2012 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Columbus Crew |
3 | 1 |
2 | 2 |
225 |
| 18/19 | Tigres UANL |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
4 | 1 |
0 | 0 |
277 |
| 16/17 | Tigres UANL |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MLS Cup Playoffs — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Columbus Crew SC |
4 | 2 |
1 | 0 |
193 |
MLS is Back — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Columbus Crew SC |
4 | 2 |
1 | 0 |
119 |
Copa Argentina — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético... |
3 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 2015 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Columbus Crew |
1 | 1 |
0 | 0 |
70 |
| 2019 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
| 2017 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético... |
17 | 1 |
0 | 3 |
742 |
| 2013 | Club Atlético... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tigres UANL |
3 | 1 |
0 | 0 |
85 |
Liguilla Clausura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tigres UANL |
6 | 1 |
2 | 0 |
339 |
| 15/16 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tigres UANL U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
King's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Al-Fateh SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético... |
11 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Campeones Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Columbus Crew |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Libertadores (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club Atlético... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
24 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 10
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Metacarpal fracture |
02.04.2025 |
14.04.2025 |
13 |
2 |
| 24/25 |
Hamstring strain |
04.02.2025 |
19.02.2025 |
16 |
4 |
| 22/23 |
Uraz mechaniczny |
11.05.2023 |
17.05.2023 |
7 |
2 |
| 21/22 |
Uraz uda (dwugłowy) |
28.05.2022 |
28.06.2022 |
32 |
7 |
| 21/22 |
Knee problems |
18.04.2022 |
30.04.2022 |
13 |
2 |
| 21/22 |
Knee problems |
21.03.2022 |
31.03.2022 |
11 |
2 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Al-Fateh |
→ |
Belgrano |
Transfer |
3.5M € |
| 23/24 |
31.07.2023 |
Columbus |
→ |
Al-Fateh |
Transfer |
7M € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Tigres UANL |
→ |
Columbus Crew |
Transfer |
4M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Belgrano |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
4M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Belgrano U20 |
→ |
Belgrano |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucas Zelarayán?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.