Lucho González
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Luis Oscar González |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.01.1981 (45 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Buenos Aires, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.06.2021 |
| 🤝 | Agent | Score Futbol |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Porto | 7 | 244 | 61 | 35 |
| CA River Plate | 6 | 161 | 25 | 19 |
| Olympique Marseille | 3 | 127 | 21 | 25 |
| Atlético Paranaense | 3 | 105 | 8 | 6 |
| CA Huracán | 2 | 69 | 7 | 7 |
| Club Athletico Paranaense | 3 | 101 | 3 | 1 |
| Al-Rayyan SC | 1 | 14 | 2 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Bwin |
88 | 22 | 16 |
8 | 0 | 1 299 |
| Champions League |
63 | 18 | 7 |
5 | 0 | 2 769 |
| Clausura |
79 | 17 | 10 |
12 | 0 | 2 136 |
| Ligue 1 |
89 | 15 | 17 |
6 | 0 | 1 436 |
| Libertadores |
67 | 11 | 4 |
7 | 0 | 2 187 |
| Liga Sagres |
23 | 9 | 3 |
4 | 0 | 210 |
| Apertura |
72 | 8 | 11 |
6 | 0 | 3 600 |
| Liga ZON Sagres |
58 | 8 | 8 |
7 | 0 | 2 615 |
| Taça de Portugal |
17 | 5 | 2 |
4 | 0 | 991 |
| Série A |
129 | 4 | 5 |
15 | 1 | 3 448 |
| Allianz Cup |
9 | 3 | 0 |
1 | 0 | 314 |
| Copa Sudamericana |
30 | 1 | 3 |
4 | 0 | 977 |
| Copa do Brasil |
20 | 1 | 0 |
3 | 0 | 180 |
| Primera División |
23 | 1 | 0 |
3 | 0 | 519 |
| AFC Champions League |
4 | 1 | 2 |
0 | 0 | 360 |
| Stars League |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 868 |
| Supertaça |
3 | 1 | 1 |
1 | 0 | 90 |
| Coupe de la Ligue |
10 | 1 | 3 |
3 | 0 | 372 |
| Campeonato Paranaense |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Rei |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| YBC / Copa Sudamericana... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Coupe de France |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trophée des Champions |
2 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Bwin — 22G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Porto |
28 | 3 |
14 | 2 |
754 |
| 06/07 | FC Porto |
30 | 9 |
1 | 4 |
284 |
| 05/06 | FC Porto |
30 | 10 |
1 | 2 |
261 |
Champions League — 18G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
6 | 2 |
0 | 2 |
241 |
| 12/13 | FC Porto |
8 | 2 |
2 | 0 |
348 |
| 11/12 | Olympique Marseille |
6 | 1 |
0 | 0 |
323 |
| 10/11 | Olympique Marseille |
8 | 2 |
1 | 0 |
311 |
| 09/10 | Olympique Marseille |
5 | 2 |
1 | 0 |
202 |
| 08/09 | FC Porto |
9 | 2 |
0 | 1 |
347 |
| 07/08 | FC Porto |
7 | 3 |
2 | 1 |
217 |
| 06/07 | FC Porto |
8 | 3 |
1 | 0 |
240 |
| 05/06 | FC Porto |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Clausura — 17G / 79M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | CA River Plate |
15 | 6 |
3 | 1 |
191 |
| 2004 | CA River Plate |
14 | 2 |
1 | 1 |
494 |
| 2003 | CA River Plate |
17 | 4 |
2 | 0 |
270 |
| 2002 | CA Huracán |
16 | 3 |
1 | 5 |
463 |
| 2001 | CA Huracán |
17 | 2 |
3 | 5 |
718 |
Ligue 1 — 15G / 89M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Marseille |
21 | 2 |
0 | 1 |
599 |
| 10/11 | Olympique Marseille |
36 | 8 |
5 | 3 |
364 |
| 09/10 | Olympique Marseille |
32 | 5 |
12 | 2 |
473 |
Libertadores — 11G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Athletico... |
8 | 2 |
0 | 0 |
120 |
| 2019 | Club Athletico... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
12 | 3 |
1 | 1 |
280 |
| 2016 | CA River Plate |
7 | 1 |
0 | 0 |
119 |
| 2015 | CA River Plate |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | CA River Plate |
11 | 1 |
1 | 3 |
827 |
| 2004 | CA River Plate |
10 | 3 |
0 | 2 |
285 |
| 2003 | CA River Plate |
9 | 1 |
1 | 0 |
556 |
Liga Sagres — 9G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Porto |
23 | 9 |
3 | 4 |
210 |
Apertura — 8G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | CA River Plate |
11 | 2 |
2 | 0 |
407 |
| 2004 | CA River Plate |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | CA River Plate |
15 | 4 |
6 | 2 |
280 |
| 2002 | CA Huracán |
19 | 1 |
3 | 3 |
1 582 |
| 2001 | CA Huracán |
17 | 1 |
0 | 1 |
1 331 |
Liga ZON Sagres — 8G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
16 | 1 |
1 | 2 |
1 237 |
| 12/13 | FC Porto |
29 | 6 |
5 | 3 |
385 |
| 11/12 | FC Porto |
13 | 1 |
2 | 2 |
993 |
Taça de Portugal — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Porto |
3 | 1 |
0 | 1 |
121 |
| 08/09 | FC Porto |
4 | 1 |
0 | 1 |
300 |
| 07/08 | FC Porto |
3 | 2 |
0 | 1 |
150 |
| 05/06 | FC Porto |
4 | 1 |
0 | 1 |
420 |
Série A — 4G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Athletico... |
25 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Club Athletico... |
33 | 1 |
0 | 1 |
828 |
| 2018 | Atlético Paranaense |
32 | 1 |
3 | 4 |
1 763 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
27 | 2 |
1 | 8 |
857 |
| 2016 | Atlético Paranaense |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Allianz Cup — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Porto |
5 | 1 |
0 | 1 |
237 |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 2 |
0 | 0 |
77 |
| 08/09 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Athletico... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Atlético Paranaense |
12 | 1 |
0 | 4 |
977 |
| 2015 | CA River Plate |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2003 | CA River Plate |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2002 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Athletico... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Club Athletico... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | Atlético Paranaense |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Primera División — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA River Plate |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CA River Plate |
11 | 1 |
0 | 3 |
519 |
AFC Champions League — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Rayyan SC |
4 | 1 |
2 | 0 |
360 |
Stars League — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Rayyan SC |
10 | 1 |
0 | 2 |
868 |
Supertaça — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
| 12/13 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coupe de la Ligue — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Olympique Marseille |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | Olympique Marseille |
4 | 1 |
2 | 3 |
372 |
Campeonato Paranaense — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Athletico... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Rei — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Athletico... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
YBC / Copa Sudamericana Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Athletico... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Athletico... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Olympique Marseille |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Coupe de France — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trophée des Champions — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 10/11 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
45 meczów, 7 goli
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
7 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
6 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Stomach flu |
06.02.2016 |
08.02.2016 |
3 |
1 |
| 09/10 |
Knee problems |
23.12.2009 |
11.01.2010 |
20 |
2 |
| 09/10 |
Uraz kostki |
01.11.2009 |
22.11.2009 |
22 |
4 |
| 09/10 |
Broken collarbone |
29.07.2009 |
01.09.2009 |
35 |
5 |
| 08/09 |
Meniscus damage |
16.04.2009 |
01.06.2009 |
47 |
9 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.06.2021 |
Athletico-PR |
→ |
Retired |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
16.09.2016 |
Without Club |
→ |
Atlético-PR |
Transfer |
750k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
River Plate |
→ |
Without Club |
Transfer |
750k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Al-Rayyan |
→ |
River Plate |
Transfer |
5M € |
| 13/14 |
26.01.2014 |
FC Porto |
→ |
Al-Rayyan |
Transfer |
5M € |
| 11/12 |
30.01.2012 |
Marseille |
→ |
FC Porto |
Transfer |
9M € |
| 09/10 |
02.07.2009 |
FC Porto |
→ |
Marseille |
Transfer |
20M € |
| 05/06 |
04.07.2005 |
River Plate |
→ |
FC Porto |
Transfer |
6M € |
| 01/02 |
22.07.2002 |
Huracán |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Huracán U20 |
→ |
Huracán |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lucho González?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.