Jonathan Copete
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Colombia Venezuela
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos FC | 5 | 184 | 26 | 12 |
| Atlético Nacional | 3 | 102 | 26 | 13 |
| Independiente Santa Fe | 3 | 72 | 14 | 8 |
| Zamora FC | 2 | 32 | 14 | 5 |
| Avaí FC | 2 | 62 | 10 | 9 |
| Trujillanos FC | 3 | 60 | 7 | 0 |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 1 | 42 | 4 | 2 |
| CA Vélez Sarsfield | 2 | 53 | 2 | 1 |
| CF Pachuca | 1 | 20 | 2 | 1 |
| Esporte Clube Bahia | 1 | 19 | 1 | 0 |
| CD Everton | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
115 | 18 | 4 |
10 | 0 | 957 |
| Liga FUTVE Apertura |
56 | 11 | 2 |
3 | 0 | 450 |
| Liga Águila I |
29 | 10 | 4 |
2 | 0 | 400 |
| Liga FUTVE Clausura |
32 | 10 | 3 |
3 | 0 | 128 |
| Série B |
73 | 9 | 9 |
3 | 0 | 1 275 |
| Libertadores |
55 | 8 | 8 |
4 | 0 | 1 246 |
| Copa do Brasil |
26 | 5 | 3 |
3 | 0 | 289 |
| Fase Final LP I |
13 | 5 | 1 |
1 | 0 | 284 |
| Liga Postobón I |
30 | 5 | 1 |
4 | 0 | 941 |
| Liga Postobón II |
21 | 4 | 3 |
1 | 0 | 587 |
| Campeonato Alagoano |
8 | 3 | 0 |
0 | 0 | 96 |
| Campeonato Catarinense |
12 | 3 | 1 |
0 | 0 | 319 |
| Campeonato Paulista |
37 | 3 | 4 |
5 | 0 | 906 |
| Superliga Águila de Campeones |
4 | 3 | 0 |
1 | 0 | 249 |
| Liga DIMAYOR II |
13 | 3 | 2 |
2 | 0 | 295 |
| Copa Sudamericana |
27 | 1 | 3 |
2 | 0 | 573 |
| Fase Final LP II |
13 | 1 | 1 |
0 | 0 | 265 |
| Copa Águila |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Colombia |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 301 |
| Copa MX |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 236 |
| Liga MX Apertura |
14 | 1 | 1 |
0 | 0 | 706 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Primera |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Inicial |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Final |
18 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura. Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 18G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Avaí FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
36 | 1 |
0 | 0 |
461 |
| 2017 | Santos FC |
33 | 7 |
1 | 4 |
295 |
| 2016 | Santos FC |
26 | 10 |
3 | 5 |
201 |
Liga FUTVE Apertura — 11G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Zamora FC |
13 | 4 |
2 | 2 |
282 |
| 2010 | Trujillanos FC |
15 | 7 |
0 | 1 |
168 |
| 2007 | Trujillanos FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | Trujillanos FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Águila I — 10G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Nacional |
12 | 3 |
1 | 0 |
262 |
| 2015 | Atlético Nacional |
17 | 7 |
3 | 2 |
138 |
Liga FUTVE Clausura — 10G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Zamora FC |
15 | 10 |
3 | 3 |
128 |
| 2007 | Trujillanos FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 9G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
21 | 1 |
1 | 1 |
346 |
| 2022 | Esporte Clube Bahia |
19 | 1 |
0 | 0 |
550 |
| 2021 | Avaí FC |
33 | 7 |
8 | 2 |
379 |
Libertadores — 8G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Atlético Nacional |
10 | 3 |
0 | 0 |
196 |
| 2015 | Atlético Nacional |
9 | 1 |
5 | 2 |
590 |
| 2014 | Independiente... |
7 | 2 |
1 | 0 |
221 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
8 | 2 |
1 | 1 |
239 |
Copa do Brasil — 5G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2022 | Avaí FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Santos FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
3 | 3 |
1 | 0 |
63 |
| 2016 | Santos FC |
6 | 2 |
0 | 1 |
226 |
Fase Final LP I — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
2 | 2 |
0 | 1 |
90 |
| 2014 | Independiente... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2012 | Independiente... |
7 | 3 |
0 | 0 |
194 |
Liga Postobón I — 5G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
14 | 1 |
1 | 1 |
601 |
| 2012 | Independiente... |
16 | 4 |
0 | 3 |
340 |
Liga Postobón II — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
9 | 2 |
1 | 0 |
203 |
| 2014 | Atlético Nacional |
12 | 2 |
2 | 1 |
384 |
Campeonato Alagoano — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
8 | 3 |
0 | 0 |
96 |
Campeonato Catarinense — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Avaí FC |
12 | 3 |
1 | 0 |
319 |
Campeonato Paulista — 3G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Santos FC |
9 | 1 |
0 | 1 |
545 |
| 2018 | Santos FC |
9 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
11 | 2 |
1 | 1 |
361 |
Superliga Águila de Campeones — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Nacional |
2 | 2 |
0 | 1 |
90 |
| 2015 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
0 | 0 |
159 |
Liga DIMAYOR II — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Independiente... |
13 | 3 |
2 | 2 |
295 |
Copa Sudamericana — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Atlético Nacional |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Independiente... |
7 | 1 |
3 | 0 |
573 |
| 2009 | Zamora FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP II — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Atlético Nacional |
4 | 1 |
1 | 0 |
265 |
| 2011 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Copa Colombia — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Atlético Nacional |
5 | 1 |
0 | 0 |
301 |
Copa MX — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
4 | 1 |
0 | 0 |
236 |
Liga MX Apertura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
14 | 1 |
1 | 0 |
706 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD Everton |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Santos FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
18 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura. Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Zamora FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
CRB |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
07.01.2023 |
Avaí FC |
→ |
CRB |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
06.01.2023 |
EC Bahia |
→ |
Avaí FC |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 22/23 |
18.07.2022 |
Avaí FC |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
500k € |
| 20/21 |
24.06.2021 |
Santos |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
CD Everton |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
1.6M € |
| 19/20 |
07.02.2020 |
Santos |
→ |
CD Everton |
Wypożyczenie |
2M € |
| 19/20 |
06.02.2020 |
Pachuca |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Santos |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
2M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Atl. Nacional |
→ |
Santos |
Transfer |
700k € |
| 14/15 |
11.07.2014 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
600k € |
| 13/14 |
19.01.2014 |
Vélez Sarsfield |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
600k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Vélez Sarsfield |
Transfer |
700k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Zamora FC |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Trujillanos |
→ |
Zamora FC |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Universidad Autónoma Trujillo |
→ |
Trujillanos |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Trujillanos |
→ |
Universidad Autónoma Trujillo |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Almagro |
→ |
Trujillanos |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jonathan Copete?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.