Luis Cárdenas
⚽ Bramkarz 🏟️ CF Monterrey 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Luis Alberto Cárdenas López |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.09.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Los Mochis, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CF Monterrey |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2016 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | EL C1EL0 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Monterrey | 18 | 376 | 0 | 0 |
| CF Monterrey U23 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| CF Monterrey U20 | 11 | 147 | 0 | 2 |
| Querétaro FC U20 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Querétaro FC | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Club Atlético Zacatepec | 1 | 45 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
126 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Liguilla Clausura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 37 |
| Liga MX Clausura |
119 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 305 |
| CONCACAF CC |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Apertura |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Liga MX U23 Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| CONCACAF Champions Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX U23 Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
68 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 960 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
72 | 0 | 2 |
2 | 0 | 4 725 |
| Leagues Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Club World Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| CONCACAF CL |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa MX |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Copa MX Apertura |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla Asc. Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Clausura |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Ascenso MX Cl. |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Liguilla Asc. Ap |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ascenso MX Ap. |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 126M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 21/22 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | CF Monterrey |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF Monterrey |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
37 |
| 16/17 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 119M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 23/24 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | CF Monterrey |
13 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 21/22 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | CF Monterrey |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF Monterrey |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | CF Monterrey |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | CF Monterrey U23 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey U23 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | CF Monterrey U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | CF Monterrey U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 16/17 | CF Monterrey U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | CF Monterrey U20 |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 14/15 | CF Monterrey U20 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 13/14 | CF Monterrey U20 |
15 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 12/13 | CF Monterrey U20 |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CF Monterrey U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | CF Monterrey U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Querétaro FC U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 16/17 | CF Monterrey U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 15/16 | CF Monterrey U20 |
10 | 0 |
1 | 1 |
810 |
| 14/15 | CF Monterrey U20 |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 13/14 | CF Monterrey U20 |
15 | 0 |
1 | 0 |
900 |
| 12/13 | CF Monterrey U20 |
14 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Leagues Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2024 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Club World Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2014 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Monterrey |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Copa MX Apertura — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club Atlético... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Monterrey |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | CF Monterrey |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Monterrey |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
15 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Monterrey U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CF Monterrey U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
concussion |
16.04.2023 |
14.05.2023 |
29 |
5 |
| 22/23 |
chickenpox |
13.02.2023 |
23.02.2023 |
11 |
2 |
| 20/21 |
Koronawirus |
20.01.2021 |
27.01.2021 |
8 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Querétaro FC |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Monterrey |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
500k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Zacatepec |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Monterrey |
→ |
Zacatepec |
Wypożyczenie |
200k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Monterrey II |
→ |
Monterrey |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Monterrey U20 |
→ |
Monterrey II |
Transfer |
200k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Monterrey U17 |
→ |
Monterrey U20 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Monterrey II |
→ |
Monterrey U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Cárdenas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.