Luis García
⚽ Bramkarz 🏟️ Deportivo Toluca 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Luis Manuel García Palomera |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.12.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Talpa de Allende, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Deportivo Toluca |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2017 |
| 🤝 | Agent | PROMOFUT |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Toluca | 13 | 336 | 0 | 3 |
| Deportivo Toluca U23 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca U20 | 5 | 15 | 0 | 0 |
| Coras del Deportivo Tepic FC | 2 | 44 | 0 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 2 | 29 | 0 | 0 |
| Querétaro FC | 2 | 33 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 2 | 48 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
139 | 0 | 2 |
5 | 0 | 4 722 |
| Liguilla Clausura |
23 | 0 | 0 |
2 | 0 | 720 |
| Liga MX Clausura |
134 | 0 | 0 |
6 | 0 | 3 330 |
| Liga MX U23 Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Apertura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Liga MX U23 Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| CONCACAF Champions Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
45 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 025 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
47 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 566 |
| Leagues Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Copa MX |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| CONCACAF CL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
31 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 080 |
| Copa MX Clausura |
31 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 620 |
| Ascenso MX Cl. |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Ascenso MX Ap. |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Deportivo Toluca |
7 | 0 |
0 | 1 |
182 |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Deportivo Toluca |
12 | 0 |
0 | 1 |
945 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
2 | 1 |
1 440 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
549 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 426 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
11 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Querétaro FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
15 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Deportivo Toluca |
14 | 0 |
0 | 5 |
990 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Deportivo Toluca U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | Deportivo Toluca U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Deportivo Toluca U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Deportivo Toluca U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 18/19 | Deportivo Toluca U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
235 |
| 17/18 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Querétaro FC U20 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 12/13 | Jaguares de... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 11/12 | Jaguares de... |
11 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
56 |
| 16/17 | Deportivo Toluca U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Querétaro FC U20 |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 13/14 | Querétaro FC U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Jaguares de... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 11/12 | Jaguares de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2024 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
CONCACAF CL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
1 | 0 |
90 |
| 15/16 | Coras del... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 15/16 | Coras del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Coras del... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Jaguares de Chiapas |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Coras del... |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Coras del... |
13 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Coras del... |
11 | 0 |
0 | 0 |
810 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Querétaro FC |
→ |
Toluca |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Toluca |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Querétaro FC |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
250k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Coras de Tepic |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Querétaro FC |
→ |
Coras de Tepic |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Jaguares U20 |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Unknown |
→ |
Jaguares U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis García?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.