Luis Mendoza
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Luis Ángel Mendoza Escamilla |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.02.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Monterrey, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 05.01.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tigres UANL U20 | 2 | 66 | 26 | 0 |
| CF América | 2 | 67 | 7 | 5 |
| CD FAS | 2 | 36 | 5 | 5 |
| Monarcas Morelia | 1 | 37 | 5 | 10 |
| San Luis FC | 1 | 39 | 5 | 2 |
| Santos Laguna | 3 | 67 | 4 | 3 |
| Deportivo Toluca | 1 | 40 | 4 | 4 |
| Club Tijuana | 1 | 41 | 4 | 5 |
| CF La Piedad | 1 | 27 | 3 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 31 | 2 | 3 |
| Mazatlán FC | 1 | 33 | 1 | 4 |
| Deportivo Toluca U20 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Club Tijuana U20 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Santos Laguna U20 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| CD Cruz Azul U20 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul | 2 | 21 | 0 | 2 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Tigres UANL | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
149 | 17 | 18 |
8 | 0 | 4 385 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
23 | 12 | 0 |
2 | 0 | 228 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
23 | 8 | 0 |
2 | 1 | 433 |
| Liga MX Clausura |
144 | 5 | 9 |
7 | 0 | 3 786 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
25 | 5 | 0 |
0 | 0 | 239 |
| Primera División Apertura |
28 | 3 | 4 |
1 | 0 | 924 |
| CONCACAF CL |
22 | 3 | 5 |
0 | 0 | 473 |
| Liguilla Apertura |
18 | 3 | 2 |
0 | 1 | 561 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
6 | 3 | 0 |
0 | 0 | 159 |
| Apertura Final stages |
7 | 2 | 1 |
1 | 0 | 201 |
| Copa MX Apertura |
13 | 2 | 1 |
0 | 1 | 540 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 46 |
| Copa MX |
6 | 1 | 2 |
2 | 0 | 508 |
| Copa MX Clausura |
8 | 1 | 0 |
2 | 0 | 319 |
| Ascenso Apertura |
13 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Central American Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
14 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 17G / 149M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Mazatlán FC |
17 | 1 |
2 | 0 |
1 070 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
18 | 3 |
5 | 1 |
379 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
16 | 3 |
2 | 1 |
378 |
| 17/18 | Club Tijuana |
15 | 2 |
3 | 0 |
297 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 1 |
3 | 0 |
1 187 |
| 15/16 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF América |
16 | 1 |
0 | 2 |
434 |
| 13/14 | CF América |
13 | 3 |
3 | 0 |
306 |
| 12/13 | San Luis FC |
16 | 3 |
0 | 4 |
334 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 12G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Cruz Azul U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Jaguares de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Tigres UANL U20 |
17 | 11 |
0 | 2 |
138 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 8G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Cruz Azul U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Club Tijuana U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
128 |
| 10/11 | Tigres UANL U20 |
16 | 6 |
0 | 2 |
215 |
Liga MX Clausura — 5G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Cruz Azul |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Mazatlán FC |
16 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
9 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 17/18 | Club Tijuana |
16 | 1 |
0 | 1 |
513 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
11 | 1 |
0 | 0 |
786 |
| 15/16 | Santos Laguna |
16 | 1 |
2 | 1 |
592 |
| 14/15 | Santos Laguna |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América |
17 | 1 |
0 | 1 |
551 |
| 12/13 | San Luis FC |
17 | 1 |
2 | 1 |
1 344 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Tigres UANL U20 |
25 | 5 |
0 | 0 |
239 |
Primera División Apertura — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CD FAS |
19 | 2 |
2 | 1 |
341 |
| 22/23 | CD FAS |
9 | 1 |
2 | 0 |
583 |
CONCACAF CL — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club Tijuana |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Santos Laguna |
7 | 2 |
1 | 0 |
203 |
| 14/15 | CF América |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
2 | 0 |
360 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF América |
6 | 2 |
0 | 0 |
201 |
| 13/14 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Tigres UANL U20 |
6 | 3 |
0 | 0 |
159 |
Apertura Final stages — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CD FAS |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CD FAS |
5 | 2 |
1 | 1 |
201 |
Copa MX Apertura — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Club Tijuana |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | San Luis FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Asc. Ap — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF La Piedad |
4 | 2 |
0 | 1 |
46 |
Copa MX — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
6 | 1 |
2 | 2 |
508 |
Copa MX Clausura — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 1 |
0 | 2 |
319 |
| 12/13 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Apertura — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF La Piedad |
13 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Tigres UANL U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Central American Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CD FAS |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Tijuana |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF La Piedad |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz kostki |
27.07.2021 |
03.10.2021 |
69 |
13 |
🔄 Historia transferów (19)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
05.01.2024 |
FAS |
→ |
Without Club |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
07.07.2023 |
Career break |
→ |
FAS |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
FAS |
→ |
Career break |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
08.09.2022 |
CD Cruz Azul |
→ |
FAS |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
15.07.2021 |
Mazatlán FC |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
1M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Morelia |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
1.4M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Club Tijuana |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1.5M € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Toluca |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 18/19 |
30.06.2018 |
Club Tijuana |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Jaguares FC |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Santos Laguna |
→ |
Chiapas FC |
Transfer |
1.5M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
América |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
1.4M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Tigres UANL U20 |
→ |
América |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
San Luis |
→ |
Tigres UANL U20 |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 12/13 |
02.07.2012 |
Tigres UANL U20 |
→ |
San Luis |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
30.06.2012 |
La Piedad |
→ |
Tigres UANL U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Tigres UANL U20 |
→ |
La Piedad |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Unknown |
→ |
Tigres UANL U20 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
U de Monterrey |
→ |
Unknown |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Mendoza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.