Luis Miguel Rodríguez
⚽ Napastnik 🏟️ CA Colón 🏳️ Argentyna
| 🎂 | Data urodzenia | 31.12.1984 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Simoca, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 167 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Colón |
| 📅 | Dołączył | 07.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Tucumán | 14 | 344 | 125 | 58 |
| CA Colón | 5 | 117 | 37 | 26 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 2 | 23 | 9 | 2 |
| Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) | 1 | 16 | 5 | 3 |
| CA Central Córdoba (SdE) | 1 | 27 | 3 | 1 |
| CA Newell's Old Boys | 2 | 24 | 3 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Prim. B Nacional |
151 | 75 | 33 |
20 | 3 | 1 583 |
| Superliga |
59 | 20 | 14 |
9 | 0 | 999 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
81 | 17 | 6 |
6 | 0 | 706 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
35 | 14 | 9 |
3 | 0 | 495 |
| Apertura |
48 | 9 | 0 |
2 | 0 | 419 |
| Copa Sudamericana |
20 | 9 | 5 |
1 | 0 | 300 |
| Primera División |
40 | 9 | 5 |
3 | 0 | 586 |
| Copa Maradona |
11 | 6 | 0 |
5 | 0 | 231 |
| Prim. Nacional - Promotion... |
15 | 6 | 4 |
1 | 0 | 141 |
| Primera Nacional |
23 | 5 | 5 |
2 | 0 | 270 |
| Copa Argentina |
24 | 5 | 4 |
2 | 0 | 723 |
| Libertadores |
23 | 4 | 3 |
4 | 0 | 959 |
| Clausura |
15 | 2 | 2 |
3 | 0 | 411 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
3 | 1 | 1 |
2 | 0 | 244 |
| Copa Superliga (-19/20) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. Nacional - Reducido |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Prim. B Nacional — 75G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético... |
32 | 17 |
10 | 6 |
150 |
| 2014 | Club Atlético... |
29 | 13 |
8 | 0 |
195 |
| 2013 | Club Atlético... |
32 | 20 |
6 | 6 |
138 |
| 2012 | Club Atlético... |
15 | 4 |
4 | 2 |
308 |
| 2011 | Club Atlético... |
10 | 1 |
0 | 2 |
664 |
| 2009 | Club Atlético... |
33 | 20 |
5 | 4 |
128 |
Superliga — 20G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Colón |
18 | 3 |
5 | 3 |
440 |
| 2019 | CA Colón |
9 | 3 |
1 | 1 |
202 |
| 2019 | Club Atlético... |
12 | 8 |
4 | 2 |
115 |
| 2018 | Club Atlético... |
20 | 6 |
4 | 3 |
242 |
Liga Profesional (- 23/24) — 17G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Atlético... |
22 | 2 |
2 | 1 |
292 |
| 2023 | CA Central... |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Colón |
23 | 7 |
2 | 3 |
217 |
| 2021 | Club de Gimnasia... |
22 | 8 |
2 | 2 |
197 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 14G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Central... |
12 | 3 |
1 | 0 |
165 |
| 2022 | CA Colón |
12 | 4 |
3 | 1 |
189 |
| 2021 | CA Colón |
11 | 7 |
5 | 2 |
141 |
Apertura — 9G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético... |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | CA Newell's Old Boys |
15 | 3 |
0 | 1 |
182 |
| 2010 | Club Atlético... |
17 | 6 |
0 | 0 |
237 |
Copa Sudamericana — 9G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Colón |
10 | 4 |
4 | 1 |
230 |
| 2017 | Club Atlético... |
4 | 5 |
0 | 0 |
70 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Primera División — 9G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Atlético... |
25 | 4 |
3 | 1 |
340 |
| 2016 | Club Atlético... |
15 | 5 |
2 | 2 |
246 |
Copa Maradona — 6G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Colón |
5 | 3 |
0 | 4 |
131 |
| 2020 | CA Colón |
6 | 3 |
0 | 1 |
100 |
Prim. Nacional - Promotion Stage — 6G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Club Atlético... |
15 | 6 |
4 | 1 |
141 |
Primera Nacional — 5G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Colón |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2024 | Club Atlético... |
16 | 5 |
3 | 2 |
270 |
Copa Argentina — 5G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA Central... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Colón |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2020 | Club de Gimnasia... |
1 | 1 |
0 | 0 |
19 |
| 2020 | CA Colón |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Colón |
3 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 2018 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Club Atlético... |
6 | 2 |
1 | 1 |
224 |
| 2016 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Club Atlético... |
3 | 1 |
1 | 0 |
300 |
Libertadores — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Colón |
4 | 1 |
1 | 0 |
268 |
| 2018 | Club Atlético... |
9 | 2 |
0 | 2 |
372 |
| 2017 | Club Atlético... |
10 | 1 |
2 | 2 |
319 |
Clausura — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Newell's Old Boys |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Club Atlético... |
12 | 2 |
2 | 3 |
411 |
Copa de la Liga - Playoffs — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Colón |
3 | 1 |
1 | 2 |
244 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
20.10.2023 |
03.11.2023 |
15 |
2 |
| 22/23 |
Facial fracture |
02.05.2023 |
11.08.2023 |
102 |
14 |
| 22/23 |
traffic accident |
30.04.2023 |
02.05.2023 |
3 |
1 |
| 20/21 |
Koronawirus |
08.04.2021 |
17.04.2021 |
10 |
1 |
| 11/12 |
Inner ligament injury |
01.01.2012 |
30.06.2012 |
182 |
26 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
07.07.2025 |
Atl. Tucumán |
→ |
Colon |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
05.07.2024 |
Gimnasia (J) |
→ |
Atl. Tucumán |
Transfer |
125k € |
| 23/24 |
15.01.2024 |
Central Córdoba |
→ |
Gimnasia (J) |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
16.01.2023 |
Colon |
→ |
Central Córdoba |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
10.01.2022 |
Gimnasia |
→ |
Colon |
Transfer |
1.5M € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Colon |
→ |
Gimnasia |
Transfer |
2M € |
| 18/19 |
21.01.2019 |
Atl. Tucumán |
→ |
Colon |
Transfer |
1.5M € |
| 10/11 |
10.03.2011 |
Newell's |
→ |
Atl. Tucumán |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Atl. Tucumán |
→ |
Newell's |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Racing (Cba) |
→ |
Atl. Tucumán |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Unknown |
→ |
Racing (Cba) |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Miguel Rodríguez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.