Luis Quiñónes
⚽ Napastnik 🏟️ CF Pachuca 🏳️ Kolumbia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tigres UANL | 13 | 269 | 25 | 56 |
| Itagüí Ditaires | 1 | 45 | 12 | 8 |
| Deportivo Toluca | 2 | 48 | 10 | 5 |
| Junior FC | 1 | 34 | 8 | 6 |
| Puebla FC | 1 | 18 | 4 | 1 |
| UNAM Pumas | 2 | 23 | 4 | 4 |
| Independiente Santa Fe | 1 | 41 | 4 | 5 |
| CF Pachuca | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Boyacá Patriotas FC | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
130 | 19 | 22 |
26 | 0 | 5 079 |
| Liga MX Apertura |
130 | 15 | 23 |
25 | 0 | 4 666 |
| Liga Postobón I |
31 | 8 | 8 |
10 | 0 | 633 |
| Liga Postobón II |
35 | 6 | 7 |
10 | 1 | 1 799 |
| CONCACAF CL |
26 | 5 | 11 |
3 | 0 | 344 |
| Copa Colombia |
9 | 4 | 0 |
0 | 0 | 128 |
| Libertadores |
11 | 2 | 4 |
0 | 0 | 259 |
| Copa Sudamericana |
17 | 2 | 2 |
2 | 0 | 342 |
| Liga Águila I |
9 | 2 | 0 |
0 | 0 | 248 |
| Liguilla Clausura |
26 | 1 | 4 |
10 | 0 | 481 |
| CONCACAF Champions Cup |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 337 |
| Liguilla Apertura |
16 | 1 | 1 |
4 | 2 | 226 |
| Leagues Cup |
16 | 1 | 1 |
1 | 0 | 244 |
| Copa Águila |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 381 |
| Fase Final LP I |
10 | 1 | 1 |
2 | 0 | 540 |
| Copa MX Clausura |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 468 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
3 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Superliga Águila de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga DIMAYOR II |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 19G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Puebla FC |
7 | 1 |
0 | 1 |
489 |
| 23/24 | Tigres UANL |
12 | 1 |
0 | 0 |
377 |
| 22/23 | Tigres UANL |
15 | 3 |
2 | 5 |
351 |
| 21/22 | Tigres UANL |
15 | 2 |
6 | 3 |
513 |
| 20/21 | Tigres UANL |
16 | 1 |
4 | 5 |
1 340 |
| 19/20 | Tigres UANL |
7 | 1 |
1 | 1 |
556 |
| 18/19 | Tigres UANL |
16 | 2 |
7 | 2 |
462 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
16 | 5 |
1 | 5 |
216 |
| 16/17 | Tigres UANL |
11 | 1 |
0 | 2 |
404 |
| 15/16 | UNAM Pumas |
15 | 2 |
1 | 2 |
371 |
Liga MX Apertura — 15G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CF Pachuca |
7 | 1 |
0 | 1 |
407 |
| 24/25 | Puebla FC |
11 | 3 |
1 | 4 |
293 |
| 24/25 | Tigres UANL |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 23/24 | Tigres UANL |
17 | 2 |
4 | 0 |
659 |
| 22/23 | Tigres UANL |
15 | 1 |
0 | 4 |
1 048 |
| 21/22 | Tigres UANL |
16 | 3 |
4 | 3 |
379 |
| 20/21 | Tigres UANL |
11 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 19/20 | Tigres UANL |
15 | 1 |
5 | 4 |
992 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
16 | 3 |
3 | 6 |
438 |
| 17/18 | Lobos BUAP (- 2019) |
5 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 16/17 | Tigres UANL |
13 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga Postobón I — 8G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Junior FC |
15 | 3 |
4 | 3 |
380 |
| 2013 | Itagüí Ditaires |
15 | 5 |
4 | 7 |
253 |
| 2012 | Boyacá Patriotas FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Postobón II — 6G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
13 | 1 |
4 | 3 |
898 |
| 2014 | Junior FC |
8 | 1 |
2 | 1 |
612 |
| 2013 | Itagüí Ditaires |
14 | 4 |
1 | 6 |
289 |
CONCACAF CL — 5G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tigres UANL |
6 | 3 |
4 | 1 |
164 |
| 19/20 | Tigres UANL |
5 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tigres UANL |
8 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 16/17 | Tigres UANL |
7 | 2 |
1 | 0 |
180 |
Copa Colombia — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Junior FC |
7 | 4 |
0 | 0 |
128 |
| 2013 | Itagüí Ditaires |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | UNAM Pumas |
8 | 2 |
3 | 0 |
259 |
| 2015 | Independiente... |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Itagüí Ditaires |
8 | 2 |
2 | 1 |
342 |
Liga Águila I — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
9 | 2 |
0 | 0 |
248 |
Liguilla Clausura — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Tigres UANL |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tigres UANL |
6 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 1 |
1 | 3 |
481 |
| 16/17 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tigres UANL |
6 | 1 |
0 | 1 |
337 |
Liguilla Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
3 | 1 |
1 | 0 |
226 |
| 19/20 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF Pachuca |
4 | 1 |
0 | 0 |
244 |
| 2024 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Tigres UANL |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2021 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
5 | 1 |
0 | 0 |
381 |
Fase Final LP I — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Junior FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Itagüí Ditaires |
6 | 1 |
1 | 1 |
540 |
Copa MX Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
7 | 1 |
0 | 1 |
468 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Boyacá Patriotas FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Tigres UANL |
→ |
Pachuca |
Transfer |
600k € |
| 24/25 |
30.06.2025 |
Puebla FC |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 24/25 |
28.08.2024 |
Tigres UANL |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Toluca |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
2.5M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Tigres UANL |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 17/18 |
27.09.2017 |
Lobos BUAP |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Tigres UANL |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
UNAM Pumas |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Tigres UANL |
→ |
UNAM Pumas |
Wypożyczenie |
— |
| 15/16 |
01.12.2015 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Junior FC |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Rionegro Águila |
→ |
Junior FC |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Patriotas |
→ |
Itagüí Ditaires |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Quiñónes?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.