Luka Milivojevic
⚽ Pomocnik 🏟️ Al-Nasr SC 🏳️ Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Лукa Mиливojeвић |
| 🎂 | Data urodzenia | 06.04.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kragujevac, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Al-Nasr SC |
| 📅 | Dołączył | 12.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Crystal Palace | 7 | 234 | 29 | 6 |
| Olympiacos Piraeus | 3 | 98 | 15 | 7 |
| Shabab Al-Ahli Club | 3 | 72 | 7 | 3 |
| Red Star Belgrade | 3 | 48 | 7 | 6 |
| FK Rad | 4 | 57 | 3 | 6 |
| Al-Nasr SC (UAE) | 1 | 4 | 0 | 0 |
| RSC Anderlecht | 2 | 42 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier League |
216 | 28 | 5 |
45 | 1 | 4 409 |
| Super League 1 |
65 | 11 | 5 |
16 | 0 | 1 825 |
| Jelen SuperLiga |
88 | 10 | 10 |
19 | 0 | 1 525 |
| Kypello Elladas |
12 | 4 | 0 |
4 | 0 | 118 |
| Pro-League |
22 | 3 | 0 |
9 | 0 | 607 |
| UAE Pro League |
22 | 1 | 3 |
4 | 1 | 1 401 |
| UAE President's Cup |
6 | 1 | 0 |
3 | 1 | 175 |
| AFC Champions League Two |
10 | 1 | 0 |
1 | 0 | 309 |
| EFL Cup |
6 | 1 | 0 |
3 | 0 | 180 |
| UAE Super Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| UAE League Cup |
11 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| AFC CL Elite Qualif. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| AFC CL-Qualification |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
12 | 0 | 1 |
1 | 1 | 0 |
| Europa League |
8 | 0 | 2 |
3 | 1 | 0 |
| Europa League Qualifying |
12 | 0 | 2 |
6 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League |
15 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| JPL |
30 | 0 | 2 |
6 | 0 | 0 |
| Pro L. Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Play-Offs I |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Cofidis Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Kup Srbije |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier League — 28G / 216M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Crystal Palace |
34 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | Crystal Palace |
29 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Crystal Palace |
32 | 1 |
1 | 8 |
2 364 |
| 19/20 | Crystal Palace |
32 | 3 |
1 | 12 |
838 |
| 18/19 | Crystal Palace |
38 | 12 |
2 | 10 |
285 |
| 17/18 | Crystal Palace |
37 | 10 |
1 | 8 |
308 |
| 16/17 | Crystal Palace |
14 | 2 |
0 | 4 |
614 |
Super League 1 — 11G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
17 | 6 |
1 | 6 |
255 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
23 | 3 |
1 | 7 |
652 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
25 | 2 |
3 | 3 |
918 |
Jelen SuperLiga — 10G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Red Star Belgrade |
26 | 6 |
2 | 5 |
310 |
| 11/12 | Red Star Belgrade |
11 | 1 |
3 | 3 |
833 |
| 11/12 | FK Rad |
13 | 3 |
0 | 3 |
382 |
| 10/11 | FK Rad |
28 | 0 |
5 | 6 |
0 |
| 09/10 | FK Rad |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | FK Rad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kypello Elladas — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
7 | 4 |
0 | 1 |
118 |
Pro-League — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
22 | 3 |
0 | 9 |
607 |
UAE Pro League — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Nasr SC (UAE) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
20 | 1 |
3 | 4 |
1 401 |
UAE President's Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
4 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
2 | 1 |
0 | 0 |
175 |
AFC Champions League Two — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
10 | 1 |
0 | 1 |
309 |
EFL Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Crystal Palace |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
| 20/21 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UAE Super Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
UAE League Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Nasr SC (UAE) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
AFC CL Elite Qualif. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC CL-Qualification — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Crystal Palace |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Crystal Palace |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Red Star Belgrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Red Star Belgrade |
5 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 11/12 | FK Rad |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
JPL — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | RSC Anderlecht |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
24 | 0 |
2 | 6 |
0 |
Pro L. Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | RSC Anderlecht |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Play-Offs I — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kup Srbije — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Red Star Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Red Star Belgrade |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | FK Rad |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | FK Rad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
39 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 4
Były kadrowicz
7 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Infekcja wirusowa |
12.11.2020 |
05.12.2020 |
24 |
2 |
| 19/20 |
Uraz kolana |
17.07.2020 |
25.07.2020 |
9 |
1 |
| 17/18 |
Uraz mechaniczny |
29.11.2017 |
01.12.2017 |
3 |
0 |
| 14/15 |
Uraz kolana |
06.12.2014 |
17.01.2015 |
43 |
9 |
| 12/13 |
Broken nose bone |
30.03.2013 |
12.04.2013 |
14 |
3 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
12.07.2025 |
Shabab Al-Ahli |
→ |
Al-Nasr |
Transfer |
800k € |
| 23/24 |
08.08.2023 |
Crystal Palace |
→ |
Shabab Al-Ahli |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
31.01.2017 |
Olympiacos |
→ |
Crystal Palace |
Transfer |
8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
RSC Anderlecht |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
2.8M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Olympiacos |
→ |
RSC Anderlecht |
Powrót z wyp. |
2.8M € |
| 14/15 |
01.09.2014 |
RSC Anderlecht |
→ |
Olympiacos |
Wypożyczenie |
2M € |
| 13/14 |
27.07.2013 |
Red Star |
→ |
RSC Anderlecht |
Transfer |
2.5M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Rad |
→ |
Red Star |
Transfer |
800k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Radnicki 1923 |
→ |
Rad |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luka Milivojevic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.