Lukas Hejda
⚽ Obrońca 🏟️ FC Viktoria Plzen 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Lukáš Hejda |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.03.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bílovec, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Viktoria Plzen |
| 📅 | Dołączył | 12.07.2012 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | CHOVANECSPORT |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Viktoria Plzen | 13 | 484 | 32 | 9 |
| FC Viktoria Plzen B | 3 | 7 | 3 | 1 |
| 1.FK Pribram | 1 | 19 | 2 | 0 |
| FK Baumit Jablonec | 1 | 11 | 1 | 0 |
| AC Sparta Prague B | 3 | 25 | 1 | 0 |
| AC Sparta Prague | 2 | 33 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
141 | 13 | 4 |
23 | 3 | 4 680 |
| ePojisteni.cz Li |
29 | 6 | 0 |
3 | 0 | 397 |
| Gambrinus Liga |
91 | 5 | 1 |
11 | 0 | 2 120 |
| F:L Champion Grp |
23 | 3 | 0 |
4 | 0 | 1 202 |
| CFL |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| HET Liga |
21 | 2 | 3 |
3 | 0 | 910 |
| Synot Liga |
48 | 2 | 0 |
10 | 0 | 543 |
| MOL Cup |
26 | 1 | 0 |
5 | 0 | 180 |
| Europa League |
47 | 1 | 1 |
2 | 1 | 735 |
| Champions League |
18 | 1 | 0 |
1 | 0 | 451 |
| Champions League Qu. |
25 | 1 | 0 |
4 | 0 | 423 |
| Juniorska liga |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| 2. CFL |
25 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 170 |
| Chance Liga Champion Gr. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Chance Liga |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Conference L. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| JL - Championship |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superpohar |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ondrasovka Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 13G / 141M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
28 | 3 |
1 | 4 |
536 |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
24 | 2 |
2 | 8 |
1 034 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
25 | 4 |
0 | 3 |
563 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
21 | 3 |
0 | 3 |
520 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
28 | 1 |
1 | 4 |
2 027 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
ePojisteni.cz Li — 6G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
29 | 6 |
0 | 3 |
397 |
Gambrinus Liga — 5G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
20 | 1 |
1 | 4 |
1 135 |
| 12/13 | FC Viktoria Plzen |
23 | 1 |
0 | 0 |
132 |
| 11/12 | 1.FK Pribram |
19 | 2 |
0 | 5 |
795 |
| 10/11 | FK Baumit Jablonec |
10 | 1 |
0 | 0 |
58 |
| 10/11 | AC Sparta Prague |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | AC Sparta Prague |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
F:L Champion Grp — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
0 | 2 |
360 |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
0 | 0 |
392 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
CFL — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Viktoria Plzen B |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
HET Liga — 2G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
21 | 2 |
3 | 3 |
910 |
Synot Liga — 2G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
25 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
23 | 2 |
0 | 6 |
543 |
MOL Cup — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
9 | 1 |
1 | 0 |
735 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Viktoria Plzen |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | AC Sparta Prague |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | AC Sparta Prague |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
6 | 1 |
0 | 1 |
451 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
0 | 3 |
423 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | AC Sparta Prague |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | AC Sparta Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Juniorska liga — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen B |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen B |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. CFL — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Sparta Prague B |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | AC Sparta Prague B |
13 | 1 |
0 | 1 |
1 170 |
| 08/09 | AC Sparta Prague B |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Chance Liga Champion Gr. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chance Liga — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
21 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JL - Championship — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen B |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superpohar — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | AC Sparta Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ondrasovka Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FK Baumit Jablonec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | AC Sparta Prague |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
13 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
8 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Ill |
03.03.2025 |
10.03.2025 |
8 |
2 |
| 21/22 |
Back problems |
07.08.2021 |
05.09.2021 |
30 |
7 |
| 20/21 |
Uraz mięśniowy |
17.01.2021 |
29.04.2021 |
103 |
18 |
| 18/19 |
concussion |
09.02.2019 |
10.03.2019 |
30 |
7 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
25.03.2018 |
20.05.2018 |
57 |
9 |
| 17/18 |
Uraz mięśniowy |
01.01.2018 |
21.01.2018 |
21 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 12/13 |
12.07.2012 |
Sparta Prague |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
600k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Pribram |
→ |
Sparta Prague |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Sparta Prague |
→ |
Pribram |
Wypożyczenie |
400k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Baumit Jablonec |
→ |
Sparta Prague |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 10/11 |
22.02.2011 |
Sparta Prague |
→ |
Baumit Jablonec |
Wypożyczenie |
400k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Sparta Prague B |
→ |
Sparta Prague |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Sparta U19 |
→ |
Sparta Prague B |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Ostrava U17 |
→ |
Sparta U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lukas Hejda?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.