Lukas Jonsson
⚽ Bramkarz 🏟️ VfL Osnabrück 🏳️ Szwecja
| 📝 | Imię ojczyste | Lukas Henrik Jonsson |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.10.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Visby, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szwecja |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | VfL Osnabrück |
| 📅 | Dołączył | 22.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | People In Sport |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| VfL Osnabrück | 2 | 47 | 0 | 0 |
| Esbjerg fB | 2 | 50 | 0 | 0 |
| Vendsyssel FF | 2 | 48 | 0 | 0 |
| IK Sirius | 13 | 181 | 0 | 0 |
| Mjøndalen IF | 1 | 19 | 0 | 1 |
| IK Sirius U21 | 3 | 23 | 0 | 0 |
| IF Sylvia | 2 | 48 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Niedersachsenpokal (3. und... |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| 3. Liga |
42 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 790 |
| DFB-Pokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2.Division Promotion |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| 2.Division |
28 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 520 |
| Oddset Pokalen |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| NordicBet LIGA |
36 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 800 |
| Pokalen |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| 1.Division Relegation |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Sydbank Pokalen |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Svenska Cupen |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 851 |
| Allsvenskan |
104 | 0 | 0 |
5 | 0 | 6 116 |
| OBOS-ligaen |
15 | 0 | 1 |
2 | 0 | 1 350 |
| NM-Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| U21 Allsvenskan Norra |
17 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 530 |
| Superettan |
57 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 710 |
| Relegation Allsvenskan |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 59 |
| U21 Allsvenskan Slutspelet |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Ettan Norra |
26 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 340 |
| Ettan Södra |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 710 |
📋 Szczegóły per sezon
Niedersachsenpokal (3. und 4. Liga) — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | VfL Osnabrück |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 24/25 | VfL Osnabrück |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
3. Liga — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | VfL Osnabrück |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 24/25 | VfL Osnabrück |
38 | 0 |
0 | 4 |
2 430 |
DFB-Pokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | VfL Osnabrück |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2.Division Promotion — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Esbjerg fB |
10 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 22/23 | Esbjerg fB |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
2.Division — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Esbjerg fB |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 22/23 | Esbjerg fB |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
Oddset Pokalen — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Esbjerg fB |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
NordicBet LIGA — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Vendsyssel FF |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Vendsyssel FF |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Vendsyssel FF |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
1.Division Relegation — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Vendsyssel FF |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Sydbank Pokalen — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Vendsyssel FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Svenska Cupen — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | IK Sirius |
1 | 0 |
0 | 0 |
11 |
| 19/20 | IK Sirius |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 18/19 | IK Sirius |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | IK Sirius |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | IK Sirius |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | IK Sirius |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | IK Sirius |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Allsvenskan — 0G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | IK Sirius |
29 | 0 |
0 | 4 |
2 160 |
| 2019 | IK Sirius |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
| 2018 | IK Sirius |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 342 |
| 2017 | IK Sirius |
30 | 0 |
0 | 0 |
544 |
OBOS-ligaen — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Mjøndalen IF |
15 | 0 |
1 | 2 |
1 350 |
NM-Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Mjøndalen IF |
4 | 0 |
0 | 0 |
330 |
U21 Allsvenskan Norra — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | IK Sirius U21 |
9 | 0 |
0 | 2 |
810 |
| 2016 | IK Sirius U21 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Superettan — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | IK Sirius |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 2015 | IK Sirius |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Relegation Allsvenskan — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | IK Sirius |
2 | 0 |
0 | 0 |
59 |
U21 Allsvenskan Slutspelet — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | IK Sirius U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Ettan Norra — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | IF Sylvia |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
Ettan Södra — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | IF Sylvia |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
22.07.2024 |
Esbjerg fB |
→ |
VfL Osnabrück |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
30.01.2023 |
Vendsyssel FF |
→ |
Esbjerg fB |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
23.07.2021 |
Sirius |
→ |
Vendsyssel FF |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
15.07.2018 |
Mjøndalen |
→ |
Sirius |
Powrót z wyp. |
125k € |
| 17/18 |
17.01.2018 |
Sirius |
→ |
Mjøndalen |
Wypożyczenie |
125k € |
| 14/15 |
08.01.2015 |
Sylvia |
→ |
Sirius |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.04.2013 |
Assyriska IF |
→ |
Sylvia |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Lindö FF |
→ |
Assyriska IF |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Norrköping U19 |
→ |
Lindö FF |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Lukas Jonsson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.