Márcio Mossoró
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | José Márcio da Costa |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.07.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mossoró, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 14.03.2024 |
| 🤝 | Agent | Asceta Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Basaksehir FK | 6 | 187 | 21 | 30 |
| SC Braga | 5 | 205 | 16 | 25 |
| Al-Ahli SFC | 2 | 35 | 8 | 8 |
| CS Marítimo | 1 | 30 | 7 | 2 |
| Göztepe | 2 | 52 | 3 | 6 |
| Paulista FC (SP) | 1 | 12 | 3 | 0 |
| ACD Potiguar (RN) | 3 | 15 | 2 | 0 |
| Sport Club Internacional | 3 | 45 | 2 | 0 |
| América FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Altay SK | 1 | 17 | 0 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
201 | 21 | 31 |
27 | 0 | 5 187 |
| Liga ZON Sagres |
83 | 11 | 13 |
12 | 1 | 1 368 |
| Liga Bwin |
30 | 7 | 2 |
5 | 0 | 263 |
| Saudi Pro League |
24 | 6 | 7 |
5 | 0 | 325 |
| Copa do Brasil |
12 | 3 | 0 |
3 | 0 | 356 |
| Campeonato Potiguar |
9 | 2 | 0 |
4 | 0 | 552 |
| Champions League Qu. |
6 | 2 | 1 |
2 | 0 | 158 |
| King's Cup |
6 | 2 | 0 |
0 | 0 | 251 |
| Liga Sagres |
49 | 2 | 5 |
9 | 0 | 613 |
| Türkiye Kupasi |
23 | 1 | 3 |
6 | 0 | 334 |
| Série A |
32 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 006 |
| Campeonato Gaúcho |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Allianz Cup |
15 | 1 | 3 |
3 | 0 | 143 |
| Taça de Portugal |
12 | 1 | 2 |
3 | 0 | 234 |
| Champions League |
12 | 1 | 0 |
2 | 0 | 209 |
| Camp. Potiguar - Finals |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| 1.Lig Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1.Lig |
16 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
21 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
10 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Saudi Crown Prince's Cup |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| AFC Champions League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 21G / 201M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Göztepe |
16 | 1 |
1 | 2 |
537 |
| 19/20 | Göztepe |
30 | 1 |
3 | 4 |
1 401 |
| 19/20 | Basaksehir FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Basaksehir FK |
31 | 3 |
4 | 3 |
676 |
| 17/18 | Basaksehir FK |
27 | 4 |
3 | 2 |
400 |
| 16/17 | Basaksehir FK |
32 | 6 |
8 | 5 |
405 |
| 15/16 | Basaksehir FK |
34 | 2 |
5 | 3 |
1 196 |
| 14/15 | Basaksehir FK |
29 | 4 |
7 | 8 |
572 |
Liga ZON Sagres — 11G / 83M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Braga |
30 | 5 |
8 | 3 |
398 |
| 11/12 | SC Braga |
29 | 3 |
3 | 6 |
581 |
| 10/11 | SC Braga |
24 | 3 |
2 | 3 |
389 |
Liga Bwin — 7G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CS Marítimo |
30 | 7 |
2 | 5 |
263 |
Saudi Pro League — 6G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Ahli SFC |
24 | 6 |
7 | 5 |
325 |
Copa do Brasil — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | Paulista FC (SP) |
12 | 3 |
0 | 3 |
356 |
Campeonato Potiguar — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | ACD Potiguar (RN) |
7 | 1 |
0 | 3 |
462 |
| 2022 | ACD Potiguar (RN) |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 2022 | América FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Basaksehir FK |
4 | 2 |
0 | 1 |
158 |
| 12/13 | SC Braga |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
King's Cup — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Ahli SFC |
6 | 2 |
0 | 0 |
251 |
Liga Sagres — 2G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SC Braga |
21 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 08/09 | SC Braga |
28 | 2 |
3 | 4 |
613 |
Türkiye Kupasi — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Göztepe |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Göztepe |
4 | 1 |
2 | 1 |
334 |
| 17/18 | Basaksehir FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Basaksehir FK |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | Basaksehir FK |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | Basaksehir FK |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2006 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2005 | Sport Club... |
18 | 1 |
0 | 1 |
1 006 |
Campeonato Gaúcho — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Sport Club... |
6 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Allianz Cup — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Braga |
5 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 11/12 | SC Braga |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | SC Braga |
2 | 1 |
0 | 0 |
143 |
| 09/10 | SC Braga |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Taça de Portugal — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Braga |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 11/12 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | SC Braga |
3 | 1 |
1 | 0 |
234 |
| 08/09 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Braga |
6 | 1 |
0 | 2 |
209 |
| 10/11 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Camp. Potiguar - Finals — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | ACD Potiguar (RN) |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | ACD Potiguar (RN) |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
1.Lig Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Altay SK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Lig — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Altay SK |
16 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Basaksehir FK |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 11/12 | SC Braga |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | SC Braga |
9 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Basaksehir FK |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 15/16 | Basaksehir FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Crown Prince's Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Ahli SFC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
AFC Champions League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Al-Ahli SFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SC Braga |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
11.11.2020 |
25.11.2020 |
15 |
1 |
| 18/19 |
unknown injury |
19.05.2019 |
25.05.2019 |
7 |
2 |
| 18/19 |
unknown injury |
22.12.2018 |
06.01.2019 |
16 |
1 |
| 17/18 |
Torn thigh muscle |
18.03.2018 |
14.04.2018 |
28 |
3 |
| 17/18 |
unknown injury |
04.02.2018 |
12.02.2018 |
9 |
2 |
| 17/18 |
Odpoczynek |
16.10.2017 |
19.10.2017 |
4 |
1 |
| 17/18 |
Odpoczynek |
07.09.2017 |
11.09.2017 |
5 |
1 |
| 14/15 |
Uraz mechaniczny |
12.02.2015 |
02.03.2015 |
19 |
3 |
| 09/10 |
Broken fibula |
29.03.2010 |
27.09.2010 |
183 |
17 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
14.03.2024 |
Mossoró EC-RN |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 23/24 |
27.09.2023 |
Potiguar-RN |
→ |
Mossoró EC-RN |
Transfer |
175k € |
| 21/22 |
11.02.2022 |
América-RN |
→ |
Potiguar-RN |
Transfer |
175k € |
| 21/22 |
21.01.2022 |
Without Club |
→ |
América-RN |
Transfer |
175k € |
| 21/22 |
28.07.2021 |
Altay SK |
→ |
Without Club |
Transfer |
175k € |
| 20/21 |
22.01.2021 |
Göztepe |
→ |
Altay SK |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
02.09.2019 |
Basaksehir |
→ |
Göztepe |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
29.08.2014 |
Al-Ahli |
→ |
Basaksehir |
Transfer |
2.5M € |
| 13/14 |
03.07.2013 |
SC Braga |
→ |
Al-Ahli |
Transfer |
6M € |
| 08/09 |
07.07.2008 |
Internacional |
→ |
SC Braga |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Marítimo |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 07/08 |
01.08.2007 |
Internacional |
→ |
Marítimo |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.09.2005 |
Paulista-SP |
→ |
Internacional |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Ferroviário |
→ |
Paulista-SP |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Márcio Mossoró?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.