Magnus Westergaard
⚽ Pomocnik 🏟️ Wycombe Wanderers 🏳️ Dania
| 📝 | Imię ojczyste | Magnus Hee Westergaard |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.05.1998 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Frederiksberg, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Dania |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Wycombe Wanderers |
| 📅 | Dołączył | 16.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | Nine Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Viborg FF | 3 | 62 | 8 | 7 |
| Hvidovre IF | 1 | 25 | 5 | 1 |
| Lyngby Boldklub | 6 | 101 | 4 | 5 |
| Lyngby BK U19 | 3 | 22 | 3 | 0 |
| Wycombe Wanderers | 2 | 15 | 1 | 0 |
| Lyngby BK Reserves | 4 | 13 | 1 | 0 |
| Viborg FF Reserves | 3 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| NordicBet LIGA |
54 | 6 | 5 |
5 | 0 | 1 698 |
| Oddset Pokalen |
6 | 3 | 1 |
0 | 0 | 125 |
| U19 Boys League |
22 | 3 | 0 |
1 | 0 | 255 |
| Superliga |
73 | 2 | 4 |
10 | 1 | 611 |
| Superliga Relegation round |
16 | 2 | 2 |
0 | 0 | 133 |
| 1.Division Relegation |
9 | 2 | 0 |
2 | 0 | 324 |
| EFL Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Superliga Championship round |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 521 |
| Sydbank Pokalen |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 225 |
| Reserveligaen |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League One |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League One Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Future Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1.Division Promotion |
8 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Reserveligaen Spring |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superligaen Releg. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
NordicBet LIGA — 6G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lyngby Boldklub |
19 | 3 |
3 | 2 |
417 |
| 20/21 | Hvidovre IF |
13 | 2 |
1 | 2 |
559 |
| 18/19 | Lyngby Boldklub |
22 | 1 |
1 | 1 |
722 |
Oddset Pokalen — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Viborg FF |
5 | 3 |
1 | 0 |
125 |
| 23/24 | Viborg FF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Boys League — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Lyngby BK U19 |
10 | 3 |
0 | 1 |
255 |
| 16/17 | Lyngby BK U19 |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Lyngby BK U19 |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 2G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Viborg FF |
15 | 2 |
4 | 4 |
611 |
| 23/24 | Viborg FF |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Viborg FF |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Lyngby Boldklub |
15 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 20/21 | Lyngby Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Lyngby Boldklub |
21 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Relegation round — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Viborg FF |
8 | 2 |
2 | 0 |
133 |
| 19/20 | Lyngby Boldklub |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Lyngby Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Division Relegation — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hvidovre IF |
9 | 2 |
0 | 2 |
324 |
EFL Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Wycombe Wanderers |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Superliga Championship round — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Viborg FF |
10 | 1 |
0 | 0 |
521 |
Sydbank Pokalen — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lyngby Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Hvidovre IF |
3 | 1 |
0 | 1 |
225 |
| 19/20 | Lyngby Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Lyngby Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Lyngby BK Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Lyngby BK Reserves |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Lyngby BK Reserves |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Lyngby BK Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Wycombe Wanderers |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Wycombe Wanderers |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Future Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Viborg FF Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Viborg FF Reserves |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Viborg FF Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Viborg FF |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Viborg FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Lyngby Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Division Promotion — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lyngby Boldklub |
8 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Reserveligaen Spring — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Lyngby BK Reserves |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Lyngby BK Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superligaen Releg. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lyngby Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
concussion |
01.10.2021 |
15.10.2021 |
15 |
1 |
| 20/21 |
Koronawirus |
11.03.2021 |
01.04.2021 |
22 |
2 |
| 20/21 |
Groin strain |
15.12.2020 |
19.12.2020 |
5 |
1 |
| 15/16 |
unknown injury |
29.08.2015 |
26.11.2015 |
90 |
8 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
16.01.2025 |
Viborg FF |
→ |
Wycombe |
Transfer |
900k € |
| 22/23 |
30.01.2023 |
Lyngby BK |
→ |
Viborg FF |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Hvidovre |
→ |
Lyngby BK |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 20/21 |
01.10.2020 |
Lyngby BK |
→ |
Hvidovre |
Wypożyczenie |
200k € |
| 18/19 |
26.07.2018 |
Lyngby BK U19 |
→ |
Lyngby BK |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Lyngby BK Youth |
→ |
Lyngby BK U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Magnus Westergaard?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.