Maksymilian Stryjek
⚽ Bramkarz 🏟️ Kilmarnock FC 🏳️ Poland England
| 📝 | Imię ojczyste | Maksymilian Stryjek |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.07.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Warszawa, Polska |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Poland England |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Kilmarnock FC |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | Refuel Performance ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kilmarnock FC | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Jagiellonia Bialystok | 1 | 56 | 0 | 0 |
| Jagiellonia Bialystok II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Crewe Alexandra | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Wycombe Wanderers | 2 | 95 | 0 | 0 |
| Livingston FC | 3 | 89 | 0 | 0 |
| Eastleigh FC | 2 | 54 | 0 | 1 |
| Sunderland AFC | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC U23 | 3 | 37 | 0 | 0 |
| Accrington Stanley | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC U21 | 4 | 39 | 0 | 0 |
| Boston United | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
68 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 950 |
| League Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ekstraklasa |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Conference League |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superpuchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Puchar Polski |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Betclic 3 Liga - Group I |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 300 |
| League Two |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 279 |
| League One |
80 | 0 | 0 |
9 | 0 | 6 618 |
| EFL Trophy |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| FA Cup |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| EFL Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Viaplay Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 59 |
| Premiership Relegation |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 165 |
| SFA Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 330 |
| Prem. Sports Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Betfred Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| National League |
50 | 0 | 1 |
3 | 0 | 4 500 |
| League One Play-Offs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League 2 |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 610 |
| Championship |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 PL |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 160 |
| NL North Play-offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| National League North |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| U21 PL Qualificationsgr. 1 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Kilmarnock FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | Livingston FC |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 20/21 | Livingston FC |
31 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
League Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Kilmarnock FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstraklasa — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
34 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Conference League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superpuchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Puchar Polski — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
3 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Betclic 3 Liga - Group I — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Jagiellonia... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
3 | 0 |
0 | 1 |
300 |
League Two — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Accrington Stanley |
13 | 0 |
0 | 0 |
9 |
League One — 0G / 80M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Wycombe Wanderers |
38 | 0 |
0 | 5 |
2 928 |
| 22/23 | Wycombe Wanderers |
42 | 0 |
0 | 4 |
3 690 |
EFL Trophy — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Wycombe Wanderers |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Wycombe Wanderers |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 18/19 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Accrington Stanley |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Sunderland AFC U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FA Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 22/23 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Eastleigh FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viaplay Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Livingston FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
59 |
Premiership Relegation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Livingston FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
165 |
SFA Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Livingston FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | Livingston FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
120 |
Prem. Sports Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Livingston FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Livingston FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Betfred Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Livingston FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
National League — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Eastleigh FC |
37 | 0 |
1 | 3 |
3 330 |
| 18/19 | Eastleigh FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
League One Play-Offs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League 2 — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Sunderland AFC U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Sunderland AFC U23 |
10 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 16/17 | Sunderland AFC U23 |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Championship — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Sunderland AFC U21 |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 14/15 | Sunderland AFC U21 |
9 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 13/14 | Sunderland AFC U21 |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
NL North Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Boston United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
National League North — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Boston United |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
U21 PL Qualificationsgr. 1 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Sunderland AFC U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
04.07.2025 |
Jagiellonia |
→ |
Kilmarnock FC |
Transfer |
350k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Wycombe |
→ |
Jagiellonia |
Transfer |
450k € |
| 23/24 |
31.05.2024 |
Crewe Alexandra |
→ |
Wycombe |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 23/24 |
13.04.2024 |
Wycombe |
→ |
Crewe Alexandra |
Wypożyczenie |
600k € |
| 22/23 |
18.08.2022 |
Livingston FC |
→ |
Wycombe |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
21.07.2020 |
Eastleigh |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
— |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Sunderland |
→ |
Eastleigh |
Transfer |
— |
| 18/19 |
22.12.2018 |
Eastleigh |
→ |
Sunderland |
Powrót z wyp. |
— |
| 18/19 |
21.09.2018 |
Sunderland |
→ |
Eastleigh |
Wypożyczenie |
— |
| 17/18 |
01.07.2018 |
Sunderland U23 |
→ |
Sunderland |
Transfer |
— |
| 17/18 |
18.01.2018 |
Accrington |
→ |
Sunderland U23 |
Powrót z wyp. |
— |
| 17/18 |
31.08.2017 |
Sunderland U23 |
→ |
Accrington |
Wypożyczenie |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Sunderland U18 |
→ |
Sunderland U21 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
31.05.2015 |
Boston Utd |
→ |
Sunderland U18 |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
23.02.2015 |
Sunderland U18 |
→ |
Boston Utd |
Wypożyczenie |
— |
| 12/13 |
26.01.2013 |
MKS Polonia U19 |
→ |
Sunderland U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Maksymilian Stryjek?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.