Cícero
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Cícero Santos |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.08.1984 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Castelo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.03.2021 |
| 🤝 | Agent | Brazil Soccer |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fluminense Football Club | 5 | 167 | 40 | 7 |
| Santos FC | 2 | 88 | 35 | 3 |
| São Paulo Futebol Clube | 3 | 147 | 20 | 8 |
| Figueirense Futebol Clube | 1 | 34 | 13 | 0 |
| Hertha BSC | 2 | 84 | 11 | 13 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 2 | 65 | 7 | 5 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 2 | 76 | 6 | 3 |
| Al-Gharafa SC | 1 | 9 | 3 | 0 |
| VfL Wolfsburg | 1 | 34 | 2 | 2 |
| Esporte Clube Bahia | 2 | 10 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
357 | 69 | 14 |
50 | 2 | 5 289 |
| Campeonato Paulista |
58 | 19 | 3 |
10 | 0 | 1 448 |
| Copa do Brasil |
62 | 12 | 3 |
10 | 0 | 2 831 |
| Bundesliga |
94 | 11 | 13 |
19 | 0 | 2 436 |
| Libertadores |
30 | 7 | 5 |
5 | 0 | 774 |
| Campeonato Carioca |
17 | 6 | 0 |
0 | 0 | 198 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
14 | 5 | 0 |
1 | 1 | 300 |
| Stars League |
9 | 3 | 0 |
1 | 0 | 234 |
| Copa Sudamericana |
20 | 2 | 0 |
1 | 0 | 564 |
| Carioca - Taça Rio |
11 | 1 | 1 |
1 | 0 | 178 |
| Gauchão - Fase Final |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 114 |
| DFB-Pokal |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 225 |
| UEFA Cup |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 475 |
| Campeonato Gaúcho |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League |
7 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 69G / 357M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
16 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Botafogo de... |
34 | 3 |
1 | 9 |
935 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
32 | 2 |
1 | 5 |
910 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
19 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2016 | Fluminense... |
35 | 9 |
1 | 9 |
349 |
| 2015 | Fluminense... |
19 | 3 |
1 | 5 |
550 |
| 2014 | Fluminense... |
21 | 6 |
2 | 5 |
261 |
| 2014 | Santos FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
270 |
| 2013 | Santos FC |
37 | 15 |
3 | 4 |
221 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
37 | 3 |
1 | 1 |
457 |
| 2011 | São Paulo Futebol... |
28 | 6 |
2 | 0 |
314 |
| 2008 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2007 | Fluminense... |
27 | 6 |
1 | 3 |
214 |
| 2006 | Figueirense... |
34 | 13 |
0 | 5 |
195 |
| 2003 | Esporte Clube Bahia |
8 | 1 |
0 | 1 |
613 |
Campeonato Paulista — 19G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
10 | 1 |
1 | 5 |
743 |
| 2014 | Santos FC |
12 | 6 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Santos FC |
18 | 7 |
0 | 2 |
222 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
18 | 5 |
2 | 3 |
303 |
Copa do Brasil — 12G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Botafogo de... |
3 | 1 |
0 | 1 |
204 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
6 | 3 |
0 | 0 |
167 |
| 2016 | Fluminense... |
7 | 1 |
0 | 2 |
630 |
| 2015 | Fluminense... |
6 | 1 |
0 | 2 |
540 |
| 2014 | Fluminense... |
2 | 3 |
0 | 0 |
52 |
| 2013 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
9 | 1 |
2 | 1 |
810 |
| 2007 | Fluminense... |
11 | 2 |
0 | 2 |
428 |
| 2005 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 11G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | VfL Wolfsburg |
31 | 1 |
2 | 6 |
1 178 |
| 09/10 | Hertha BSC |
30 | 3 |
7 | 4 |
843 |
| 08/09 | Hertha BSC |
33 | 7 |
4 | 9 |
415 |
Libertadores — 7G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
12 | 3 |
3 | 1 |
274 |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 1 |
0 | 1 |
111 |
| 2008 | Fluminense... |
14 | 3 |
2 | 3 |
389 |
Campeonato Carioca — 6G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fluminense... |
14 | 6 |
0 | 0 |
198 |
Paulistão A1 - Fase Final — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Santos FC |
4 | 3 |
0 | 0 |
120 |
| 2013 | Santos FC |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Stars League — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Gharafa SC |
9 | 3 |
0 | 1 |
234 |
Copa Sudamericana — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Botafogo de... |
4 | 1 |
0 | 1 |
339 |
| 2014 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | São Paulo Futebol... |
4 | 1 |
0 | 0 |
225 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
6 | 1 |
0 | 1 |
178 |
| 2019 | Botafogo de... |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 1 |
0 | 0 |
114 |
DFB-Pokal — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | VfL Wolfsburg |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
| 09/10 | Hertha BSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Hertha BSC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Hertha BSC |
6 | 1 |
0 | 2 |
475 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Hertha BSC |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Hertha BSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Hertha BSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Outer ligament problems |
27.10.2009 |
02.11.2009 |
7 |
1 |
| 09/10 |
Naderwanie mięśnia |
24.09.2009 |
15.10.2009 |
22 |
5 |
| 09/10 |
Thigh problems |
30.08.2009 |
09.09.2009 |
11 |
2 |
| 08/09 |
muscle stiffness |
06.01.2009 |
09.01.2009 |
4 |
0 |
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.03.2021 |
Botafogo |
→ |
Retired |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
04.02.2019 |
Grêmio |
→ |
Botafogo |
Transfer |
2M € |
| 17/18 |
29.09.2017 |
Fluminense |
→ |
Grêmio |
Transfer |
4M € |
| 17/18 |
28.09.2017 |
São Paulo |
→ |
Fluminense |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Fluminense |
→ |
São Paulo |
Wypożyczenie |
4M € |
| 15/16 |
24.07.2015 |
Al-Gharafa |
→ |
Fluminense |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 14/15 |
31.01.2015 |
Fluminense |
→ |
Al-Gharafa |
Wypożyczenie |
2M € |
| 13/14 |
06.06.2014 |
Tombense |
→ |
Fluminense |
Transfer |
2M € |
| 13/14 |
31.05.2014 |
Santos |
→ |
Tombense |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Tombense |
→ |
Santos |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 12/13 |
01.12.2012 |
São Paulo |
→ |
Tombense |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Tombense |
→ |
São Paulo |
Wypożyczenie |
2M € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
VfL Wolfsburg |
→ |
Tombense |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Tombense |
→ |
VfL Wolfsburg |
Wypożyczenie |
4.5M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Hertha BSC |
→ |
Tombense |
Powrót z wyp. |
4.5M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Tombense |
→ |
Hertha BSC |
Wypożyczenie |
2.5M € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Fluminense |
→ |
Tombense |
Powrót z wyp. |
2.5M € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Tombense |
→ |
Fluminense |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
EC Vitória |
→ |
Tombense |
Transfer |
— |
| 05/06 |
30.06.2006 |
Figueirense FC |
→ |
EC Vitória |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
EC Vitória |
→ |
Figueirense FC |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Vitória B |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Cícero?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.