Manuel Pascali
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 08.09.1981 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Milano, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 🤝 | Agent | Le Sech |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kilmarnock FC | 7 | 236 | 17 | 6 |
| AS Pizzighettone | 2 | 64 | 7 | 0 |
| AS Cittadella | 2 | 63 | 6 | 2 |
| AC Carpenedolo | 2 | 58 | 6 | 0 |
| US Alessandria Calcio | 1 | 30 | 5 | 0 |
| ASD Fanfulla | 2 | 57 | 4 | 1 |
| Sangiuliano City | 2 | 81 | 3 | 2 |
| Cosenza Calcio | 2 | 68 | 3 | 0 |
| Casertana FC | 1 | 14 | 0 | 2 |
| Foligno Calcio | 1 | 32 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C2 - A |
144 | 17 | 0 |
35 | 4 | 2 839 |
| Premiership |
211 | 14 | 5 |
59 | 2 | 6 819 |
| Serie D - B |
67 | 5 | 3 |
18 | 1 | 2 150 |
| Italy Cup |
9 | 3 | 0 |
2 | 0 | 255 |
| SFA Cup |
11 | 3 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Serie C-C |
46 | 2 | 2 |
9 | 1 | 877 |
| Lega Pro A |
27 | 2 | 0 |
6 | 0 | 1 015 |
| Play-off Serie D |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Serie D - D |
22 | 1 | 0 |
5 | 1 | 1 913 |
| Serie B |
46 | 1 | 2 |
9 | 0 | 964 |
| Supercoppa Lega |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Playout Serie C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-A |
37 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Meisterrunde |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Serie D |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
8 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Playoff C1 |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Serie C1 - A |
30 | 0 | 0 |
8 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C2 - A — 17G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | AC Carpenedolo |
30 | 6 |
0 | 10 |
443 |
| 05/06 | AC Carpenedolo |
26 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 04/05 | AS Pizzighettone |
28 | 4 |
0 | 9 |
627 |
| 03/04 | AS Pizzighettone |
30 | 2 |
0 | 5 |
1 297 |
| 02/03 | US Alessandria... |
30 | 5 |
0 | 9 |
472 |
Premiership — 14G / 211M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Kilmarnock FC |
33 | 3 |
1 | 8 |
835 |
| 13/14 | Kilmarnock FC |
33 | 0 |
0 | 15 |
0 |
| 12/13 | Kilmarnock FC |
25 | 3 |
1 | 4 |
662 |
| 11/12 | Kilmarnock FC |
24 | 3 |
0 | 3 |
720 |
| 10/11 | Kilmarnock FC |
35 | 2 |
2 | 15 |
1 543 |
| 09/10 | Kilmarnock FC |
28 | 1 |
0 | 1 |
1 717 |
| 08/09 | Kilmarnock FC |
33 | 2 |
1 | 13 |
1 342 |
Serie D - B — 5G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Sangiuliano City |
36 | 3 |
2 | 12 |
848 |
| 20/21 | ASD Fanfulla |
31 | 2 |
1 | 6 |
1 302 |
Italy Cup — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | ASD Fanfulla |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Cosenza Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cosenza Calcio |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | AS Cittadella |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | AS Cittadella |
3 | 2 |
0 | 1 |
135 |
| 06/07 | AC Carpenedolo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SFA Cup — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Kilmarnock FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Kilmarnock FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Kilmarnock FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Kilmarnock FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Kilmarnock FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Kilmarnock FC |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
| 08/09 | Kilmarnock FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Serie C-C — 2G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Casertana FC |
13 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 17/18 | Cosenza Calcio |
33 | 2 |
0 | 8 |
877 |
Lega Pro A — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Cittadella |
27 | 2 |
0 | 6 |
1 015 |
Play-off Serie D — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | ASD Fanfulla |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
Serie D - D — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | ASD Fanfulla |
22 | 1 |
0 | 5 |
1 913 |
Serie B — 1G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cosenza Calcio |
19 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 16/17 | AS Cittadella |
27 | 1 |
2 | 6 |
964 |
Supercoppa Lega — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Cittadella |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | AC Carpenedolo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | AS Pizzighettone |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 03/04 | AS Pizzighettone |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playout Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Sangiuliano City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Sangiuliano City |
37 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Sangiuliano City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cosenza Calcio |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Meisterrunde — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Sangiuliano City |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coppa Serie D — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | ASD Fanfulla |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Casertana FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cosenza Calcio |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AS Cittadella |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Cittadella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Kilmarnock FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Kilmarnock FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Kilmarnock FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Kilmarnock FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | Kilmarnock FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Kilmarnock FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Playoff C1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Foligno Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie C1 - A — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Foligno Calcio |
30 | 0 |
0 | 8 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
unknown injury |
06.01.2016 |
18.02.2016 |
44 |
6 |
| 14/15 |
Uraz kolana |
10.04.2015 |
24.04.2015 |
15 |
2 |
| 12/13 |
Uraz uda (dwugłowy) |
18.02.2013 |
09.08.2013 |
173 |
13 |
| 11/12 |
Broken fibula |
11.02.2012 |
30.06.2012 |
141 |
15 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Sangiuliano |
→ |
Retired |
Transfer |
50k € |
| 21/22 |
01.08.2021 |
Fanfulla |
→ |
Sangiuliano |
Transfer |
25k € |
| 19/20 |
04.07.2019 |
Casertana |
→ |
Fanfulla |
Transfer |
75k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Cosenza |
→ |
Casertana |
Transfer |
75k € |
| 17/18 |
13.07.2017 |
Cittadella |
→ |
Cosenza |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
03.07.2015 |
Kilmarnock FC |
→ |
Cittadella |
Transfer |
400k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Parma |
→ |
Kilmarnock FC |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.06.2008 |
Foligno |
→ |
Parma |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.08.2007 |
Parma |
→ |
Foligno |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
AC Carpenedolo |
→ |
Parma |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
AS Pizzighettone |
→ |
AC Carpenedolo |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Alessandria |
→ |
AS Pizzighettone |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Sant'Angelo |
→ |
Alessandria |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Manuel Pascali?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.