Marc Martínez
⚽ Bramkarz 🏟️ CD Lugo 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Marc Martínez Aranda |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.04.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Barcelona, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CD Lugo |
| 📅 | Dołączył | 30.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | JV SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Lugo | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Granada CF | 2 | 51 | 0 | 0 |
| FC Cartagena | 5 | 187 | 0 | 2 |
| Recreativo Huelva | 2 | 80 | 0 | 0 |
| CD Alcoyano | 2 | 75 | 0 | 0 |
| UD Somozas | 1 | 20 | 0 | 0 |
| UD Logroñés | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Deportivo de La Coruña | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Elche Ilicitano | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Elche CF | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Rayo Cantabria | 1 | 21 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Federación - Gr. I |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| LaLiga2 |
33 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa del Rey |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 300 |
| LaLiga |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| 2ª División |
155 | 0 | 2 |
8 | 0 | 8 775 |
| Ascenso LaLiga2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| 2ª B - Grupo IV |
104 | 0 | 0 |
9 | 0 | 9 360 |
| Ascenso a 2ª |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| 2ª B - Grupo III |
81 | 0 | 0 |
6 | 0 | 6 513 |
| 2ª B - Grupo I |
37 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 710 |
| 2ª B - Grupo II |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 407 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Federación - Gr. I — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CD Lugo |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
LaLiga2 — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Granada CF |
33 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Copa del Rey — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Granada CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Cartagena |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Cartagena |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 21/22 | FC Cartagena |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Cartagena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CD Alcoyano |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CD Alcoyano |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
LaLiga — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Granada CF |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Elche CF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo de La... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª División — 0G / 155M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Cartagena |
23 | 0 |
0 | 3 |
1 890 |
| 22/23 | FC Cartagena |
42 | 0 |
1 | 0 |
585 |
| 21/22 | FC Cartagena |
42 | 0 |
0 | 4 |
3 600 |
| 20/21 | FC Cartagena |
42 | 0 |
1 | 1 |
2 700 |
| 13/14 | Deportivo de La... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Deportivo de La... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso LaLiga2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Cartagena |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
2ª B - Grupo IV — 0G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Cartagena |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 18/19 | Recreativo Huelva |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 420 |
| 17/18 | Recreativo Huelva |
38 | 0 |
0 | 4 |
3 420 |
Ascenso a 2ª — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Recreativo Huelva |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | CD Alcoyano |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
2ª B - Grupo III — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Alcoyano |
35 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 15/16 | CD Alcoyano |
36 | 0 |
0 | 3 |
2 913 |
| 13/14 | Elche Ilicitano |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
2ª B - Grupo I — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | UD Somozas |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 14/15 | UD Logroñés |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª B - Grupo II — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Rayo Cantabria |
21 | 0 |
0 | 0 |
407 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.07.2025 |
Granada CF |
→ |
CD Lugo |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
28.01.2024 |
FC Cartagena |
→ |
Granada CF |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
08.07.2019 |
Recr. Huelva |
→ |
FC Cartagena |
Transfer |
300k € |
| 17/18 |
24.07.2017 |
CD Alcoyano |
→ |
Recr. Huelva |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Somozas |
→ |
CD Alcoyano |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.01.2015 |
UD Logroñés |
→ |
Somozas |
Transfer |
— |
| 14/15 |
03.09.2014 |
Deportivo B |
→ |
UD Logroñés |
Transfer |
— |
| 13/14 |
31.01.2014 |
Elche Ilicitano |
→ |
Deportivo B |
Powrót z wyp. |
— |
| 13/14 |
31.07.2013 |
Deportivo B |
→ |
Elche Ilicitano |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Rayo Cantabria |
→ |
Deportivo B |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Barça U19 |
→ |
Rayo Cantabria |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marc Martínez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.