Marcelo Estigarribia
⚽ Napastnik 🏟️ CA Unión 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Marcelo Luciano Estigarribia |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.04.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Villaguay, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Unión |
| 📅 | Dołączył | 30.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | Firstfield |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Tucumán | 3 | 75 | 17 | 10 |
| CD Motagua Tegucigalpa | 2 | 48 | 15 | 0 |
| Club Atlético San Martín (Tucumán) | 2 | 35 | 9 | 2 |
| CA Patronato | 1 | 23 | 7 | 1 |
| CA Unión (Santa Fe) | 1 | 27 | 5 | 1 |
| Club Atlético Belgrano | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Club Villa Dálmine | 2 | 15 | 1 | 0 |
| Deportes La Serena | 1 | 15 | 0 | 1 |
| Club Defensores de Pronunciamiento | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Profesional (- 23/24) |
69 | 15 | 8 |
7 | 2 | 815 |
| Primera Nacional |
37 | 10 | 2 |
3 | 0 | 408 |
| Copa Argentina |
14 | 7 | 0 |
3 | 1 | 358 |
| Liga Nacional Clausura |
15 | 6 | 0 |
4 | 0 | 116 |
| Liga Nacional Apertura |
16 | 5 | 0 |
1 | 0 | 217 |
| Clausura |
7 | 3 | 0 |
0 | 0 | 102 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
21 | 3 | 3 |
4 | 0 | 205 |
| LNA Pentagonal |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 153 |
| Apertura |
13 | 1 | 1 |
1 | 0 | 868 |
| Prim. B Nacional |
13 | 1 | 0 |
0 | 0 | 125 |
| CONCACAF League |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 406 |
| LNPHN Clausura Playoff |
5 | 1 | 0 |
2 | 0 | 377 |
| Copa Sudamericana |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Primera |
15 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Prim. Nacional - Reducido |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. Nacional - Promotion... |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Profesional (- 23/24) — 15G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Atlético... |
26 | 6 |
3 | 2 |
253 |
| 2023 | Club Atlético... |
25 | 6 |
4 | 4 |
292 |
| 2022 | CA Patronato |
18 | 3 |
1 | 1 |
270 |
Primera Nacional — 10G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Atlético San... |
32 | 9 |
2 | 3 |
280 |
| 2020 | Club Atlético... |
5 | 1 |
0 | 0 |
128 |
Copa Argentina — 7G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Unión (Santa Fe) |
3 | 1 |
0 | 2 |
172 |
| 2024 | Club Atlético... |
2 | 2 |
0 | 0 |
89 |
| 2022 | CA Patronato |
5 | 4 |
0 | 0 |
97 |
| 2020 | Club Atlético San... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Villa Dálmine |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Club Defensores... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Nacional Clausura — 6G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Motagua... |
15 | 6 |
0 | 4 |
116 |
Liga Nacional Apertura — 5G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Motagua... |
16 | 5 |
0 | 1 |
217 |
Clausura — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Unión (Santa Fe) |
7 | 3 |
0 | 0 |
102 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 3G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Atlético... |
13 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 2023 | Club Atlético... |
8 | 3 |
0 | 1 |
205 |
LNA Pentagonal — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Motagua... |
4 | 2 |
0 | 1 |
153 |
Apertura — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Unión (Santa Fe) |
12 | 1 |
1 | 1 |
868 |
| 2025 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. B Nacional — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Villa Dálmine |
13 | 1 |
0 | 0 |
125 |
CONCACAF League — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Motagua... |
8 | 1 |
0 | 0 |
406 |
LNPHN Clausura Playoff — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Motagua... |
5 | 1 |
0 | 2 |
377 |
Copa Sudamericana — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Unión (Santa Fe) |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Deportes La Serena |
15 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Atlético San... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Promotion Stage — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club Atlético... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Problemy z kręgosłupem |
15.04.2025 |
20.04.2025 |
6 |
2 |
| 24/25 |
Problemy mięśniowe |
27.03.2025 |
30.03.2025 |
4 |
1 |
| 23/24 |
flu |
16.02.2024 |
22.02.2024 |
7 |
1 |
| 23/24 |
Uraz kostki |
16.09.2023 |
18.10.2023 |
33 |
6 |
| 22/23 |
Adductor tear |
11.05.2023 |
24.05.2023 |
14 |
3 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.01.2025 |
Atl. Tucumán |
→ |
Unión Santa Fe |
Transfer |
1M € |
| 22/23 |
06.01.2023 |
Patronato |
→ |
Atl. Tucumán |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
13.06.2022 |
La Serena |
→ |
Patronato |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
07.01.2022 |
San Martín (T) |
→ |
La Serena |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
15.02.2021 |
Belgrano |
→ |
San Martín (T) |
Transfer |
75k € |
| 19/20 |
06.01.2020 |
FC Motagua |
→ |
Belgrano |
Wypożyczenie |
— |
| 18/19 |
11.01.2019 |
Villa Dálmine |
→ |
FC Motagua |
Transfer |
— |
| 18/19 |
01.07.2018 |
DEPRO |
→ |
Villa Dálmine |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marcelo Estigarribia?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.