Marcelo Lomba
⚽ Bramkarz 🏟️ Sociedade Esportiva Palmeiras 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 4 | 254 | 0 | 0 |
| Sport Club Internacional | 6 | 316 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 5 | 252 | 0 | 0 |
| Associação Atlética Ponte Preta | 1 | 43 | 0 | 0 |
| CR Flamengo | 4 | 79 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
529 | 0 | 0 |
27 | 0 | 29 896 |
| Libertadores |
81 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 880 |
| Copa do Brasil |
62 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 840 |
| Club World Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
45 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Supercopa Rei |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 658 |
| Campeonato Gaúcho |
40 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 070 |
| Gauchão - 2º Turno |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Série B |
40 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| Primeira Liga do Brasil |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Baiano |
50 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 400 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa do Nordeste |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 140 |
| Carioca - Taça Rio |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Carioca |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 529M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
20 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Sociedade... |
34 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Sociedade... |
38 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Sociedade... |
37 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2021 | Sport Club... |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2020 | Sport Club... |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 328 |
| 2019 | Sport Club... |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 021 |
| 2018 | Sport Club... |
37 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 2016 | Sport Club... |
24 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Associação... |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 328 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 292 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
37 | 0 |
0 | 5 |
3 288 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
36 | 0 |
0 | 5 |
3 240 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
33 | 0 |
0 | 5 |
2 929 |
| 2010 | CR Flamengo |
38 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 2009 | CR Flamengo |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2020 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2019 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2010 | CR Flamengo |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Sociedade... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2019 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
750 |
| 2018 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 2017 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2015 | Associação... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Club World Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
16 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2015 | Associação... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Supercopa Rei — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2019 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 2018 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
278 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2019 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2018 | Sport Club... |
11 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2017 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Série B — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Baiano — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
9 | 0 |
0 | 0 |
800 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa do Nordeste — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CR Flamengo |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2009 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Inflammation of pubic bone |
25.08.2024 |
04.10.2024 |
41 |
4 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Internacional |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
15.07.2016 |
EC Bahia |
→ |
Internacional |
Transfer |
3.3M € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Ponte Preta |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
3.3M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
EC Bahia |
→ |
Ponte Preta |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 11/12 |
01.06.2012 |
Flamengo |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
1M € |
| 11/12 |
31.05.2012 |
EC Bahia |
→ |
Flamengo |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 10/11 |
02.05.2011 |
Flamengo |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
500k € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Flamengo U20 |
→ |
Flamengo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marcelo Lomba?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.