Sebastián Vegas
⚽ Obrońca 🏟️ CSD Colo-Colo 🏳️ Chile
| 📝 | Imię ojczyste | Sebastián Ignacio Vegas Orellana |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.12.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Santiago de Chile, Chile |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chile |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CSD Colo-Colo |
| 📅 | Dołączył | 22.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Vibra Futbol |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Monarcas Morelia | 4 | 132 | 10 | 0 |
| CF Monterrey | 9 | 182 | 5 | 5 |
| Club Atlético Morelia U20 | 3 | 9 | 4 | 0 |
| CSD Colo-Colo | 1 | 30 | 3 | 0 |
| Audax Italiano | 4 | 52 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
129 | 11 | 3 |
32 | 2 | 5 009 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Liga MX Clausura |
108 | 2 | 2 |
26 | 0 | 2 728 |
| Liga Primera |
18 | 2 | 0 |
7 | 0 | 713 |
| Copa Chile |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa MX Clausura |
7 | 1 | 0 |
3 | 0 | 210 |
| Copa MX Apertura |
9 | 1 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 148 |
| Liguilla Apertura |
23 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF Champions Cup |
6 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre Libertadores |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
7 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Torneo Clausura |
28 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Torneo Apertura |
22 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 11G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
15 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 23/24 | CF Monterrey |
14 | 1 |
0 | 7 |
1 190 |
| 22/23 | CF Monterrey |
16 | 1 |
1 | 5 |
983 |
| 21/22 | CF Monterrey |
12 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
15 | 1 |
1 | 3 |
1 214 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
18 | 2 |
0 | 5 |
810 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
9 | 4 |
0 | 1 |
159 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
16 | 2 |
0 | 2 |
653 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Atlético... |
3 | 3 |
0 | 1 |
90 |
| 16/17 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 2G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
14 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 22/23 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
16 | 1 |
0 | 7 |
1 318 |
| 20/21 | CF Monterrey |
16 | 1 |
0 | 3 |
1 410 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
11 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Liga Primera — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CSD Colo-Colo |
18 | 2 |
0 | 7 |
713 |
Copa Chile — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CSD Colo-Colo |
6 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Copa MX Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
3 | 1 |
0 | 1 |
210 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
2 | 1 |
0 | 0 |
148 |
| 16/17 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CSD Colo-Colo |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre Libertadores — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Audax Italiano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Torneo Clausura — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Audax Italiano |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Audax Italiano |
13 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 13/14 | Audax Italiano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Audax Italiano |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 14/15 | Audax Italiano |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Audax Italiano |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
21 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Bruised ribs |
02.06.2025 |
14.06.2025 |
13 |
1 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.12.2025 |
Colo-Colo |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 24/25 |
22.01.2025 |
Monterrey |
→ |
Colo-Colo |
Wypożyczenie |
3M € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Mazatlán FC |
→ |
Monterrey |
Transfer |
6M € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Monterrey |
→ |
Mazatlán FC |
Powrót z wyp. |
6M € |
| 20/21 |
14.07.2020 |
Mazatlán FC |
→ |
Monterrey |
Wypożyczenie |
3.5M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Morelia |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
3.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Audax Italiano |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Monarcas Morelia |
→ |
Audax Italiano |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Audax Italiano |
→ |
Monarcas Morelia |
Wypożyczenie |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Audax U21 |
→ |
Audax Italiano |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sebastián Vegas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.