Marco Bizot
⚽ Bramkarz 🏟️ Aston Villa 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 09.03.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Hoorn, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Aston Villa |
| 📅 | Dołączył | 15.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Key United |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Aston Villa | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Stade Brestois 29 | 4 | 158 | 0 | 0 |
| AZ Alkmaar | 4 | 164 | 0 | 1 |
| KRC Genk | 3 | 122 | 0 | 1 |
| FC Groningen | 2 | 79 | 0 | 0 |
| FC Groningen/Cambuur U21 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| SC Cambuur Leeuwarden | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U19 | 1 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier League |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Ligue 1 |
139 | 0 | 0 |
12 | 0 | 12 507 |
| Coupe de France |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Eredivisie |
193 | 0 | 1 |
4 | 0 | 15 648 |
| KNVB Beker |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 650 |
| Europa League |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 710 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Europa League Qualifying |
14 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 320 |
| JPL |
82 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 571 |
| Croky Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 870 |
| Jupiler Pro League playoff... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| JPL Play-Offs I |
10 | 0 | 1 |
1 | 0 | 900 |
| JPL Playoff II |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Cofidis Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Play-Offs Conference League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Beloften nacompetitie |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Beloften Eredivisie |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Jupiler PO |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Jupiler League |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| U19 Div. 1 Spring |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Aston Villa |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Ligue 1 — 0G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Brestois 29 |
32 | 0 |
0 | 4 |
2 880 |
| 23/24 | Stade Brestois 29 |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 877 |
| 22/23 | Stade Brestois 29 |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 330 |
| 21/22 | Stade Brestois 29 |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
Coupe de France — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Brestois 29 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Stade Brestois 29 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Stade Brestois 29 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Brestois 29 |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Eredivisie — 0G / 193M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 965 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 075 |
| 18/19 | AZ Alkmaar |
34 | 0 |
1 | 0 |
3 060 |
| 17/18 | AZ Alkmaar |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 13/14 | FC Groningen |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 12/13 | FC Groningen |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 428 |
KNVB Beker — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | AZ Alkmaar |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 17/18 | AZ Alkmaar |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | FC Groningen |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | SC Cambuur... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 16/17 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Europa League Qualifying — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 18/19 | AZ Alkmaar |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 16/17 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
JPL — 0G / 82M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KRC Genk |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 901 |
| 15/16 | KRC Genk |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 265 |
| 14/15 | KRC Genk |
30 | 0 |
0 | 0 |
405 |
Croky Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KRC Genk |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 15/16 | KRC Genk |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
JPL Play-Offs I — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KRC Genk |
10 | 0 |
1 | 1 |
900 |
JPL Playoff II — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KRC Genk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-Offs Conference League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Groningen |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Beloften nacompetitie — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Beloften Eredivisie — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | FC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Jupiler PO — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | SC Cambuur... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Jupiler League — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | SC Cambuur... |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Ajax Amsterdam U19 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz barku |
14.12.2024 |
22.12.2024 |
9 |
2 |
| 16/17 |
Uraz kostki |
25.01.2017 |
20.04.2017 |
86 |
20 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
15.07.2025 |
Stade Brestois |
→ |
Aston Villa |
Transfer |
3M € |
| 21/22 |
04.08.2021 |
AZ Alkmaar |
→ |
Stade Brestois |
Transfer |
5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
KRC Genk |
→ |
AZ Alkmaar |
Transfer |
1.2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Groningen |
→ |
KRC Genk |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Ajax U21 |
→ |
FC Groningen |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
SC Cambuur |
→ |
Ajax U21 |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Ajax U21 |
→ |
SC Cambuur |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Ajax U19 |
→ |
Ajax U21 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Ajax U17 |
→ |
Ajax U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marco Bizot?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.