Marco Pérez
⚽ Napastnik 🏟️ Deportivo Pereira 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Marco Jhonnier Pérez Murillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.09.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Quibdó, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Deportivo Pereira |
| 📅 | Dołączył | 08.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | AV Sport Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportes Tolima | 6 | 227 | 78 | 20 |
| Rionegro Águilas | 2 | 87 | 42 | 4 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 2 | 28 | 11 | 0 |
| Independiente Medellín | 2 | 42 | 7 | 1 |
| Al-Raed SFC | 1 | 32 | 5 | 2 |
| Deportivo Cali | 1 | 20 | 4 | 1 |
| Junior FC | 2 | 47 | 3 | 2 |
| CA Independiente | 2 | 17 | 3 | 0 |
| CD O'Higgins | 2 | 16 | 2 | 1 |
| Boyacá Chicó FC | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Deportivo Pereira | 1 | 12 | 1 | 2 |
| Real Zaragoza | 1 | 23 | 1 | 1 |
| Once Caldas | 1 | 8 | 0 | 1 |
| Club Atlético Belgrano | 1 | 18 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga DIMAYOR II |
113 | 44 | 7 |
10 | 0 | 1 499 |
| Liga Águila I |
78 | 23 | 8 |
8 | 0 | 1 234 |
| Liga Postobón II |
47 | 12 | 5 |
2 | 0 | 838 |
| Liga DIMAYOR I |
19 | 11 | 0 |
4 | 0 | 118 |
| Fase Final LBD II |
29 | 11 | 0 |
3 | 0 | 838 |
| Clausura |
33 | 8 | 2 |
7 | 0 | 160 |
| Fase Final LBD I |
25 | 7 | 3 |
6 | 0 | 375 |
| Liga Dimayor I |
26 | 6 | 1 |
2 | 0 | 589 |
| Libertadores |
18 | 5 | 3 |
2 | 0 | 572 |
| Copa Águila |
15 | 5 | 0 |
1 | 0 | 437 |
| Fase Final LP I |
5 | 5 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Saudi Pro League |
29 | 4 | 2 |
1 | 0 | 373 |
| Copa Colombia |
19 | 3 | 1 |
1 | 1 | 594 |
| Apertura |
22 | 3 | 0 |
0 | 0 | 653 |
| Liga Dimayor |
16 | 2 | 0 |
1 | 0 | 307 |
| Superliga Águila de Campeones |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Torneo Clausura |
14 | 2 | 1 |
0 | 0 | 215 |
| First Division Promotion... |
2 | 2 | 0 |
0 | 0 | 88 |
| Copa Sudamericana |
13 | 1 | 0 |
1 | 0 | 101 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| King's Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 179 |
| LaLiga |
21 | 1 | 1 |
0 | 0 | 568 |
| Fase Final LP II |
9 | 0 | 3 |
3 | 0 | 0 |
| Liga Postobón I |
19 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga DIMAYOR II — 44G / 113M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Deportivo Pereira |
10 | 1 |
1 | 0 |
351 |
| 2024 | Junior FC |
11 | 1 |
0 | 2 |
239 |
| 2023 | Rionegro Águilas |
18 | 13 |
2 | 1 |
112 |
| 2022 | Rionegro Águilas |
20 | 6 |
0 | 2 |
252 |
| 2021 | Once Caldas |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
3 | 1 |
0 | 1 |
249 |
| 2018 | Deportes Tolima |
18 | 15 |
1 | 2 |
105 |
| 2017 | Deportes Tolima |
19 | 7 |
2 | 1 |
191 |
| 2016 | Deportes Tolima |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Boyacá Chicó FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Águila I — 23G / 78M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportes Tolima |
15 | 5 |
2 | 1 |
217 |
| 2018 | Deportes Tolima |
15 | 2 |
2 | 2 |
361 |
| 2017 | Deportes Tolima |
20 | 5 |
1 | 1 |
283 |
| 2016 | Deportes Tolima |
12 | 4 |
0 | 1 |
188 |
| 2015 | Deportes Tolima |
16 | 7 |
3 | 3 |
185 |
Liga Postobón II — 12G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Deportes Tolima |
17 | 3 |
2 | 1 |
361 |
| 2014 | Deportes Tolima |
12 | 3 |
2 | 0 |
255 |
| 2013 | Independiente... |
18 | 6 |
1 | 1 |
222 |
Liga DIMAYOR I — 11G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Junior FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Rionegro Águilas |
17 | 11 |
0 | 4 |
118 |
Fase Final LBD II — 11G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Junior FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Rionegro Águilas |
6 | 2 |
0 | 0 |
231 |
| 2022 | Rionegro Águilas |
6 | 6 |
0 | 1 |
89 |
| 2018 | Deportes Tolima |
4 | 2 |
0 | 0 |
158 |
| 2017 | Deportes Tolima |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Deportes Tolima |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 8G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Atlético... |
16 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 2010 | Club de Gimnasia... |
17 | 8 |
0 | 2 |
160 |
Fase Final LBD I — 7G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Junior FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Junior FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2023 | Rionegro Águilas |
6 | 2 |
1 | 1 |
270 |
| 2021 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
6 | 5 |
0 | 2 |
105 |
| 2018 | Deportes Tolima |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Dimayor I — 6G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Rionegro Águilas |
9 | 2 |
1 | 2 |
335 |
| 2021 | Deportivo Cali |
17 | 4 |
0 | 0 |
254 |
Libertadores — 5G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Junior FC |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
6 | 4 |
2 | 2 |
134 |
| 2009 | Boyacá Chicó FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
438 |
Copa Águila — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Deportes Tolima |
5 | 4 |
0 | 1 |
76 |
| 2016 | Deportes Tolima |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Deportes Tolima |
6 | 1 |
0 | 0 |
361 |
Fase Final LP I — 5G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Deportes Tolima |
4 | 4 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Boyacá Chicó FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Saudi Pro League — 4G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Raed SFC |
29 | 4 |
2 | 1 |
373 |
Copa Colombia — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Deportivo Pereira |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2024 | Junior FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Rionegro Águilas |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Once Caldas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Deportes Tolima |
6 | 2 |
0 | 0 |
204 |
| 2013 | Independiente... |
5 | 1 |
0 | 0 |
390 |
Apertura — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Independiente |
13 | 2 |
0 | 0 |
357 |
| 2010 | Club de Gimnasia... |
9 | 1 |
0 | 0 |
296 |
Liga Dimayor — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Junior FC |
16 | 2 |
0 | 1 |
307 |
Superliga Águila de Campeones — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Junior FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
2 | 2 |
0 | 1 |
90 |
Torneo Clausura — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CD O'Higgins |
14 | 2 |
1 | 0 |
215 |
First Division Promotion (-11/12) — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club de Gimnasia... |
2 | 2 |
0 | 0 |
88 |
Copa Sudamericana — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Rionegro Águilas |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Deportivo Cali |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Deportes Tolima |
2 | 1 |
0 | 0 |
101 |
| 2015 | Deportes Tolima |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CD O'Higgins |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Independiente |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
King's Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Raed SFC |
3 | 1 |
0 | 0 |
179 |
LaLiga — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Real Zaragoza |
21 | 1 |
1 | 0 |
568 |
Fase Final LP II — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Deportes Tolima |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Deportes Tolima |
5 | 0 |
3 | 2 |
0 |
Liga Postobón I — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Real Zaragoza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
08.07.2025 |
Junior FC |
→ |
Pereira |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Rionegro Águila |
→ |
Junior FC |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
19.01.2022 |
Without Club |
→ |
Rionegro Águila |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
22.09.2021 |
Once Caldas |
→ |
Without Club |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
03.08.2021 |
Deportivo Cali |
→ |
Once Caldas |
Transfer |
800k € |
| 20/21 |
04.01.2021 |
Al-Raed |
→ |
Deportivo Cali |
Transfer |
1.4M € |
| 19/20 |
14.08.2019 |
Deportes Tolima |
→ |
Al-Raed |
Transfer |
1.6M € |
| 13/14 |
01.06.2014 |
Indep. Medellín |
→ |
Deportes Tolima |
Transfer |
1.7M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Boyacá Chicó |
→ |
Indep. Medellín |
Transfer |
1.7M € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
O'Higgins |
→ |
Boyacá Chicó |
Powrót z wyp. |
1.7M € |
| 12/13 |
18.07.2012 |
Boyacá Chicó |
→ |
O'Higgins |
Wypożyczenie |
1.7M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Belgrano |
→ |
Boyacá Chicó |
Powrót z wyp. |
1.7M € |
| 11/12 |
16.01.2012 |
Boyacá Chicó |
→ |
Belgrano |
Wypożyczenie |
1.7M € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Independiente |
→ |
Boyacá Chicó |
Powrót z wyp. |
1.7M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Boyacá Chicó |
→ |
Independiente |
Wypożyczenie |
2M € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Real Zaragoza |
→ |
Boyacá Chicó |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 10/11 |
02.07.2010 |
Boyacá Chicó |
→ |
Real Zaragoza |
Wypożyczenie |
1M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Gimnasia |
→ |
Boyacá Chicó |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Boyacá Chicó |
→ |
Gimnasia |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Chicó FC U20 |
→ |
Boyacá Chicó |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marco Pérez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.