Marcos Felipe
⚽ Bramkarz 🏟️ Eyüpspor 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Marcos Felipe de Freitas Monteiro |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.04.1996 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Linhares, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Eyüpspor |
| 📅 | Dołączył | 14.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Ferreira |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Eyüpspor | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 3 | 172 | 0 | 0 |
| Fluminense Football Club | 9 | 263 | 0 | 0 |
| Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) | 1 | 20 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Série A |
238 | 0 | 0 |
4 | 0 | 12 743 |
| Copa do Brasil |
46 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 219 |
| Copa Sudamericana |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa do Nordeste |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Libertadores |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 620 |
| Campeonato Baiano |
28 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 707 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Carioca - Final |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Campeonato Carioca |
39 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 710 |
| Carioca - Taça Rio |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série B |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 111 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Eyüpspor |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Série A — 0G / 238M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
17 | 0 |
0 | 0 |
971 |
| 2024 | Esporte Clube Bahia |
37 | 0 |
0 | 2 |
2 997 |
| 2023 | Esporte Clube Bahia |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 2022 | Fluminense... |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 240 |
| 2020 | Fluminense... |
37 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 2019 | Fluminense... |
12 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2018 | Fluminense... |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fluminense... |
14 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 2013 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2023 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2022 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2020 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
59 |
| 2016 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2022 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Esporte Clube Bahia |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2023 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Libertadores — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
10 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Campeonato Baiano — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube Bahia |
9 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2024 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Esporte Clube Bahia |
11 | 0 |
0 | 0 |
987 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2020 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2021 | Fluminense... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2020 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Macaé Esporte... |
20 | 0 |
0 | 0 |
111 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
9 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz głowy |
04.12.2024 |
09.12.2024 |
6 |
2 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.06.2026 |
Eyüpspor |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
3.5M € |
| 25/26 |
14.08.2025 |
EC Bahia |
→ |
Eyüpspor |
Wypożyczenie |
3.5M € |
| 23/24 |
31.08.2023 |
Fluminense |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
1.5M € |
| 23/24 |
30.08.2023 |
EC Bahia |
→ |
Fluminense |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Fluminense |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Fluminense U20 |
→ |
Fluminense |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
30.11.2015 |
Macaé |
→ |
Fluminense U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 15/16 |
14.07.2015 |
Fluminense U20 |
→ |
Macaé |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Fluminense U17 |
→ |
Fluminense U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marcos Felipe?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.