Mariano Andújar
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Mariano Gonzalo Andújar |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.07.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Buenos Aires, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 196 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
| 🤝 | Agent | Football Capital |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Estudiantes de La Plata | 16 | 469 | 0 | 1 |
| CA Huracán | 2 | 19 | 0 | 0 |
| SSC Napoli | 1 | 59 | 0 | 0 |
| Calcio Catania | 5 | 164 | 0 | 0 |
| US Palermo | 1 | 43 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Copa Argentina |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 380 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
39 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 420 |
| Copa Sudamericana |
29 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 692 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
76 | 0 | 1 |
3 | 0 | 6 750 |
| Libertadores |
51 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 590 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Maradona - Compl. |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 450 |
| Copa Superliga (-19/20) |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa Maradona |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Superliga |
73 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 570 |
| Primera División |
35 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 150 |
| Liguilla Pre-Libertadores... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
87 | 0 | 0 |
8 | 0 | 6 867 |
| Apertura |
57 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 680 |
| Partidos definición |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
226 | 0 | 0 |
7 | 0 | 15 365 |
| Europa League |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Italy Cup |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 930 |
| Supercoppa Italiana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| First Division Promotion... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Copa Argentina — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Estudiantes... |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club Estudiantes... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2018 | Club Estudiantes... |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2017 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Estudiantes... |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2022 | Club Estudiantes... |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2021 | Club Estudiantes... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Copa Sudamericana — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Estudiantes... |
11 | 0 |
0 | 1 |
1 012 |
| 2017 | Club Estudiantes... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
10 | 0 |
0 | 1 |
960 |
| 2007 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 76M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Estudiantes... |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
| 2022 | Club Estudiantes... |
25 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 2021 | Club Estudiantes... |
25 | 0 |
1 | 0 |
2 250 |
Libertadores — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Club Estudiantes... |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2018 | Club Estudiantes... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2017 | Club Estudiantes... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2009 | Club Estudiantes... |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
5 | 0 |
0 | 2 |
450 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club Estudiantes... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa Maradona — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Superliga — 0G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
23 | 0 |
0 | 2 |
2 070 |
| 2019 | Club Estudiantes... |
24 | 0 |
0 | 4 |
2 160 |
| 2018 | Club Estudiantes... |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
Primera División — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Estudiantes... |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 2016 | Club Estudiantes... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Liguilla Pre-Libertadores (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 87M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Estudiantes... |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 2009 | Club Estudiantes... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 395 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 2007 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2003 | CA Huracán |
17 | 0 |
0 | 1 |
612 |
Apertura — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2007 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Partidos definición — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 226M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 13/14 | Calcio Catania |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 12/13 | Calcio Catania |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 11/12 | Calcio Catania |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 10/11 | Calcio Catania |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 09/10 | Calcio Catania |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 116 |
| 05/06 | US Palermo |
30 | 0 |
0 | 1 |
909 |
Europa League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
14 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Italy Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 13/14 | Calcio Catania |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Calcio Catania |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Calcio Catania |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | US Palermo |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Supercoppa Italiana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | US Palermo |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | CA Huracán |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
11 meczów
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 14/15 |
Wrist fracture |
22.06.2015 |
22.08.2015 |
62 |
3 |
| 13/14 |
unknown injury |
22.04.2014 |
02.05.2014 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Estudiantes LP |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 16/17 |
25.07.2016 |
Napoli |
→ |
Estudiantes LP |
Transfer |
1.5M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Estudiantes LP |
→ |
Napoli |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 15/16 |
08.09.2015 |
Napoli |
→ |
Estudiantes LP |
Wypożyczenie |
2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Catania |
→ |
Napoli |
Transfer |
3.8M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Estudiantes LP |
→ |
Catania |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 11/12 |
20.01.2012 |
Catania |
→ |
Estudiantes LP |
Wypożyczenie |
4M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Estudiantes LP |
→ |
Catania |
Transfer |
3.5M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Huracán |
→ |
Estudiantes LP |
Transfer |
600k € |
| 05/06 |
30.06.2006 |
US Palermo |
→ |
Huracán |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 05/06 |
11.07.2005 |
Huracán |
→ |
US Palermo |
Wypożyczenie |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Huracán II |
→ |
Huracán |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mariano Andújar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.