Mariano Torres
⚽ Pomocnik 🏟️ Deportivo Saprissa 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Mariano Néstor Torres |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.05.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Buenos Aires, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Deportivo Saprissa |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2016 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Gold Players S.A. |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Saprissa | 10 | 409 | 75 | 87 |
| CD Cobresal | 4 | 33 | 4 | 3 |
| The Strongest La Paz | 1 | 6 | 0 | 0 |
| CA Huracán | 2 | 20 | 0 | 0 |
| EC Santo André | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Clube Náutico Capibaribe | 1 | 11 | 0 | 0 |
| LASK | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera División Clausura |
144 | 28 | 32 |
28 | 1 | 4 101 |
| Primera División Apertura |
110 | 26 | 28 |
25 | 3 | 2 730 |
| Apertura Play-Off |
18 | 3 | 2 |
2 | 0 | 332 |
| Clausura Play-Off |
17 | 3 | 6 |
7 | 0 | 850 |
| CONCACAF CL |
15 | 3 | 2 |
4 | 0 | 854 |
| CONCACAF League |
13 | 3 | 3 |
4 | 0 | 493 |
| Primera Div. In. |
19 | 3 | 0 |
3 | 0 | 319 |
| Central American Cup |
11 | 2 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| Torneo Transición |
12 | 2 | 1 |
3 | 0 | 402 |
| Torneo Apertura |
17 | 2 | 2 |
2 | 0 | 1 224 |
| Verano Play-Off |
8 | 1 | 5 |
3 | 0 | 324 |
| CONCACAF CC |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| CONCACAF Champions Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Clausura Second Stage |
6 | 1 | 3 |
3 | 0 | 527 |
| Recopa Costa Rica |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercopa de Costa Rica |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de Costa Rica |
5 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Clausura Finale |
4 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Apertura Finale |
4 | 0 | 3 |
2 | 0 | 0 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Apertura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Série A |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Apertura Segunda Fase |
6 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Verano 2. Phase |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Div. Ver |
15 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
| Inv. 2. Phase |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Torneo Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| First Division Promotion... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Bundesliga |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera División Clausura — 28G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
14 | 2 |
4 | 2 |
596 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
20 | 3 |
5 | 3 |
475 |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
19 | 6 |
9 | 3 |
267 |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
20 | 5 |
3 | 6 |
327 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
18 | 1 |
1 | 2 |
1 305 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
17 | 3 |
2 | 2 |
438 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
18 | 4 |
3 | 5 |
377 |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
18 | 4 |
5 | 5 |
316 |
Primera División Apertura — 26G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Deportivo Saprissa |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
10 | 3 |
3 | 2 |
255 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
6 | 2 |
3 | 0 |
196 |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
13 | 2 |
6 | 1 |
552 |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
18 | 5 |
4 | 5 |
287 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
15 | 2 |
2 | 4 |
578 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
5 | 2 |
1 | 1 |
129 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
20 | 3 |
5 | 5 |
567 |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
17 | 7 |
4 | 5 |
166 |
Apertura Play-Off — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
3 | 1 |
1 | 1 |
242 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Clausura Play-Off — 3G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
3 | 1 |
0 | 1 |
160 |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
4 | 0 |
5 | 2 |
0 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
4 | 1 |
0 | 0 |
330 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
4 | 1 |
1 | 3 |
360 |
CONCACAF CL — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
2 | 1 |
1 | 1 |
180 |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
2 | 1 |
0 | 1 |
173 |
| 16/17 | Deportivo Saprissa |
6 | 1 |
1 | 1 |
501 |
CONCACAF League — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
4 | 2 |
2 | 3 |
170 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
4 | 1 |
1 | 1 |
323 |
| 19/20 | Deportivo Saprissa |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Div. In. — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo Saprissa |
19 | 3 |
0 | 3 |
319 |
Central American Cup — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
6 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Torneo Transición — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CD Cobresal |
12 | 2 |
1 | 3 |
402 |
Torneo Apertura — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Cobresal |
16 | 1 |
2 | 2 |
1 144 |
| 13/14 | CD Cobresal |
1 | 1 |
0 | 0 |
80 |
Verano Play-Off — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
4 | 1 |
2 | 2 |
324 |
CONCACAF CC — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
CONCACAF Champions Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
Clausura Second Stage — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
6 | 1 |
3 | 3 |
527 |
Recopa Costa Rica — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercopa de Costa Rica — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de Costa Rica — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Clausura Finale — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Apertura Finale — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Saprissa |
2 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | The Strongest La Paz |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CD Cobresal |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Huracán |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Huracán |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | EC Santo André |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | EC Santo André |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Clube Náutico... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Apertura Segunda Fase — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Saprissa |
6 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Verano 2. Phase — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo Saprissa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Div. Ver — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo Saprissa |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Inv. 2. Phase — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo Saprissa |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Torneo Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Cobresal |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CA Huracán |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | LASK |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz kostki |
18.08.2025 |
29.08.2025 |
12 |
3 |
| 24/25 |
strain |
22.02.2025 |
27.02.2025 |
6 |
1 |
| 24/25 |
Sore muscles |
07.11.2024 |
09.12.2024 |
33 |
6 |
| 24/25 |
Sore muscles |
23.09.2024 |
26.09.2024 |
4 |
1 |
| 24/25 |
ankle sprain |
05.08.2024 |
10.08.2024 |
6 |
1 |
| 24/25 |
Leg injury |
26.07.2024 |
30.07.2024 |
5 |
1 |
| 24/25 |
Leg injury |
18.07.2024 |
23.07.2024 |
6 |
1 |
| 23/24 |
Odpoczynek |
15.04.2024 |
18.04.2024 |
4 |
1 |
| 23/24 |
Odpoczynek |
23.02.2024 |
25.02.2024 |
3 |
1 |
| 23/24 |
Ankle sprain |
18.07.2023 |
04.10.2023 |
79 |
21 |
| 22/23 |
Partial tear of the plantar fascia |
30.04.2023 |
15.05.2023 |
16 |
4 |
| 20/21 |
Koronawirus |
11.04.2021 |
17.04.2021 |
7 |
2 |
| 19/20 |
Muscle tear |
26.10.2019 |
14.11.2019 |
20 |
4 |
| 19/20 |
Muscle tear |
05.08.2019 |
20.08.2019 |
16 |
4 |
| 17/18 |
Uraz kostki |
09.02.2018 |
16.02.2018 |
8 |
1 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.07.2016 |
The Strongest |
→ |
Saprissa |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Wilstermann |
→ |
The Strongest |
Transfer |
100k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Cobresal |
→ |
Wilstermann |
Transfer |
100k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Boca Juniors II |
→ |
Cobresal |
Transfer |
100k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Huracán |
→ |
Boca Juniors II |
Transfer |
100k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Corinthians |
→ |
Huracán |
Transfer |
100k € |
| 09/10 |
04.05.2010 |
Santo André |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 09/10 |
01.02.2010 |
Corinthians |
→ |
Santo André |
Wypożyczenie |
100k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Náutico |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 09/10 |
01.09.2009 |
Corinthians |
→ |
Náutico |
Wypożyczenie |
25k € |
| 09/10 |
01.08.2009 |
Boca Juniors II |
→ |
Corinthians |
Transfer |
25k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
LASK |
→ |
Boca Juniors II |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 07/08 |
08.01.2008 |
Boca Juniors II |
→ |
LASK |
Wypożyczenie |
50k € |
| 07/08 |
31.12.2007 |
San Martín (SJ) |
→ |
Boca Juniors II |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 07/08 |
01.08.2007 |
Boca Juniors II |
→ |
San Martín (SJ) |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.05.2005 |
CABJ U20 |
→ |
Boca Juniors II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mariano Torres?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.