Marko Maric
⚽ Bramkarz 🏟️ FC RFS 🏳️ Croatia Bosnia-Herzegovina
472
Meczów
0
Goli
1
Asyst
16
Żółtych
0
Czerwonych
28 211
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | Marko Marić |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.01.1996 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Wien, Chorwacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Croatia Bosnia-Herzegovina |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC RFS |
| 📅 | Dołączył | 03.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Relatives |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| FC RFS | 2 | 15 | 0 | 0 |
| HSK Zrinjski Mostar | 4 | 108 | 0 | 0 |
| Atromitos Athens | 2 | 34 | 0 | 0 |
| Houston Dynamo FC | 1 | 26 | 0 | 1 |
| Houston Dynamo | 1 | 23 | 0 | 0 |
| Lillestrøm SK | 4 | 90 | 0 | 0 |
| Hannover 96 II | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Lechia Gdansk | 1 | 39 | 0 | 0 |
| Rapid Vienna | 3 | 41 | 0 | 0 |
| SK Rapid Wien II | 4 | 50 | 0 | 0 |
| AKA Rapid Wien U18 | 3 | 25 | 0 | 0 |
| AKA Rapid Wien U16 | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| UECL Qualifiers | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 720 |
| Europa League Qualifying | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 |
| Champions League Qu. | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 660 |
| Premijer Liga BiH | 75 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 445 |
| Kup BiH | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 630 |
| Conference L. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 540 |
| Super League 1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 154 |
| Kypello Elladas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SL1 Play-out | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Virsliga | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 360 |
| Latvian Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| Superkup BiH | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLS | 46 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 780 |
| MLS is Back | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
| Relegation Eliteserien | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| Eliteserien | 73 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 040 |
| NM-Cup | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 610 |
| Mesterfinale | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Regionalliga Nord | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 170 |
| Ekstraklasa | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 160 |
| Puchar Polski | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Bundesliga | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 720 |
| Regional League East | 50 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 295 |
| ÖFB-Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| ÖFB Jugendliga U18 | 25 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 037 |
| ÖFB Jugendliga U16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
📋 Szczegóły per sezon
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/15 | Ill | 28.11.2014 | 01.12.2014 | 4 | 1 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 03.07.2025 | Zrinjski Mostar | → | RFS | Transfer | 500k € |
| 22/23 | 04.02.2023 | Atromitos | → | Zrinjski Mostar | Transfer | 500k € |
| 21/22 | 31.01.2022 | Houston | → | Atromitos | Transfer | 700k € |
| 19/20 | 13.01.2020 | Hoffenheim II | → | Houston | Transfer | 300k € |
| 19/20 | 31.12.2019 | Lillestrøm | → | Hoffenheim II | Powrót z wyp. | 300k € |
| 17/18 | 01.08.2017 | Hoffenheim II | → | Lillestrøm | Wypożyczenie | 200k € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Hannover 96 | → | Hoffenheim II | Powrót z wyp. | 200k € |
| 16/17 | 31.01.2017 | Hoffenheim II | → | Hannover 96 | Wypożyczenie | 250k € |
| 16/17 | 01.07.2016 | TSG Hoffenheim | → | Hoffenheim II | Transfer | 450k € |
| 15/16 | 30.06.2016 | Lechia Gdansk | → | TSG Hoffenheim | Powrót z wyp. | 450k € |
| 15/16 | 02.07.2015 | TSG Hoffenheim | → | Lechia Gdansk | Wypożyczenie | 400k € |
| 15/16 | 01.07.2015 | Rapid Vienna | → | TSG Hoffenheim | Transfer | 400k € |
| 12/13 | 24.01.2013 | Rapid Wien II | → | Rapid Vienna | Transfer | 50k € |
| 12/13 | 01.07.2012 | AKA Rapid U16 | → | Rapid Wien II | Transfer | — |
| 11/12 | 01.07.2011 | AKA Rapid U15 | → | AKA Rapid U16 | Transfer | — |
| 10/11 | 01.07.2010 | Rapid Youth | → | AKA Rapid U15 | Transfer | — |
| 04/05 | 01.07.2004 | Post Wien Jgd | → | Rapid Youth | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować