Marko Marosi
⚽ Bramkarz 🏟️ Port Vale FC 🏳️ Słowacja
| 📝 | Imię ojczyste | Marko Maroši |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.10.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Michalovce, Słowacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Słowacja |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Port Vale FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | CAA Base Ltd |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Port Vale FC | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Cambridge United | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Plymouth Argyle | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Shrewsbury Town | 3 | 150 | 0 | 0 |
| Coventry City | 2 | 82 | 0 | 0 |
| Doncaster Rovers | 5 | 247 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
346 | 0 | 0 |
15 | 0 | 20 191 |
| EFL Trophy |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 930 |
| EFL Cup |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Championship |
49 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 800 |
| FA Cup |
31 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 650 |
| League One Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| League Two |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 094 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 75 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 0G / 346M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Port Vale FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 24/25 | Cambridge United |
2 | 0 |
0 | 0 |
130 |
| 23/24 | Shrewsbury Town |
43 | 0 |
0 | 6 |
3 855 |
| 22/23 | Shrewsbury Town |
44 | 0 |
0 | 3 |
3 960 |
| 21/22 | Shrewsbury Town |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 19/20 | Coventry City |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 18/19 | Doncaster Rovers |
46 | 0 |
0 | 1 |
3 233 |
| 17/18 | Doncaster Rovers |
45 | 0 |
0 | 1 |
1 081 |
| 15/16 | Doncaster Rovers |
33 | 0 |
0 | 0 |
42 |
| 14/15 | Doncaster Rovers |
46 | 0 |
0 | 0 |
240 |
EFL Trophy — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Coventry City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Doncaster Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Doncaster Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | Doncaster Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Doncaster Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Port Vale FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Shrewsbury Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Coventry City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Doncaster Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Doncaster Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Doncaster Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Championship — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Plymouth Argyle |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Coventry City |
35 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
FA Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Shrewsbury Town |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 22/23 | Shrewsbury Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Shrewsbury Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Coventry City |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 18/19 | Doncaster Rovers |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Doncaster Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Doncaster Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Doncaster Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Doncaster Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League One Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Doncaster Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
League Two — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Doncaster Rovers |
35 | 0 |
0 | 2 |
2 094 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Doncaster Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
75 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Doncaster Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Doncaster Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Cambridge Utd. |
→ |
Port Vale |
Transfer |
200k € |
| 24/25 |
14.01.2025 |
Plymouth |
→ |
Cambridge Utd. |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
13.09.2024 |
Without Club |
→ |
Plymouth |
Transfer |
325k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Shrewsbury |
→ |
Without Club |
Transfer |
325k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Coventry |
→ |
Shrewsbury |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Doncaster |
→ |
Coventry |
Transfer |
50k € |
| 14/15 |
08.08.2014 |
Wigan U21 |
→ |
Doncaster |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Barnoldswick |
→ |
Wigan U21 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marko Marosi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.