Martin Fraisl
⚽ Bramkarz 🏟️ CD Mafra 🏳️ Austria
| 🎂 | Data urodzenia | 09.05.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Wolfsbach, Austria |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Austria |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CD Mafra |
| 📅 | Dołączył | 15.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | SEG |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Mafra | 1 | 33 | 0 | 0 |
| FC Midtjylland | 1 | 36 | 0 | 0 |
| FC Midtjylland Reserves | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Arminia Bielefeld | 1 | 32 | 0 | 0 |
| FC Schalke 04 | 1 | 32 | 0 | 0 |
| FC Schalke 04 II | 1 | 1 | 0 | 0 |
| ADO Den Haag | 1 | 17 | 0 | 0 |
| SV Sandhausen | 2 | 49 | 0 | 0 |
| FC Botosani | 1 | 38 | 0 | 0 |
| Floridsdorfer AC | 3 | 88 | 0 | 0 |
| SC Wiener Neustadt | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Wiener Sportklub | 2 | 61 | 0 | 0 |
| SV Sierning | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Portugal 2 |
31 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 790 |
| Taça de Portugal |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superliga Championship round |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Future Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 335 |
| Superliga |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 397 |
| Oddset Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Relegation 2. Bundesliga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| 2. Bundesliga |
106 | 0 | 0 |
9 | 0 | 9 000 |
| DFB-Pokal |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Regionalliga West |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Eredivisie |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Liga 1 |
23 | 0 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| SuperLiga - Relegation group |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 810 |
| Romanian Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Erste Liga |
103 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 599 |
| ÖFB-Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Regional League East |
58 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 410 |
| OÖ Liga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Portugal 2 — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Mafra |
31 | 0 |
0 | 3 |
2 790 |
Taça de Portugal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Mafra |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superliga Championship round — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Future Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland... |
4 | 0 |
0 | 0 |
335 |
Superliga — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
19 | 0 |
0 | 0 |
397 |
Oddset Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Relegation 2. Bundesliga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
2. Bundesliga — 0G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Arminia Bielefeld |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 21/22 | FC Schalke 04 |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 340 |
| 20/21 | SV Sandhausen |
13 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 19/20 | SV Sandhausen |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
DFB-Pokal — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Arminia Bielefeld |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | FC Schalke 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | SV Sandhausen |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | SV Sandhausen |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Regionalliga West — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Schalke 04 II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Eredivisie — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | ADO Den Haag |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Liga 1 — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Botosani |
23 | 0 |
0 | 2 |
540 |
SuperLiga - Relegation group — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Botosani |
14 | 0 |
0 | 2 |
810 |
Romanian Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Botosani |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Erste Liga — 0G / 103M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Floridsdorfer AC |
35 | 0 |
0 | 3 |
3 045 |
| 16/17 | Floridsdorfer AC |
34 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 15/16 | Floridsdorfer AC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 294 |
| 15/16 | SC Wiener Neustadt |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
ÖFB-Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Floridsdorfer AC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Floridsdorfer AC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | SC Wiener Neustadt |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Wiener Sportklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Wiener Sportklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regional League East — 0G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Wiener Sportklub |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 13/14 | Wiener Sportklub |
29 | 0 |
0 | 3 |
1 800 |
OÖ Liga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SV Sierning |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz głowy |
27.11.2023 |
18.01.2024 |
53 |
2 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
15.07.2024 |
FC Midtjylland |
→ |
Mafra |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
02.08.2023 |
Arm. Bielefeld |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
500k € |
| 22/23 |
24.08.2022 |
FC Schalke 04 |
→ |
Arm. Bielefeld |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
21.07.2021 |
ADO Den Haag |
→ |
FC Schalke 04 |
Transfer |
700k € |
| 20/21 |
20.01.2021 |
SV Sandhausen |
→ |
ADO Den Haag |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
FC Botosani |
→ |
SV Sandhausen |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
16.07.2018 |
FAC |
→ |
FC Botosani |
Transfer |
175k € |
| 15/16 |
12.01.2016 |
Wiener Neustadt |
→ |
FAC |
Transfer |
50k € |
| 14/15 |
10.07.2014 |
Wiener Sportklub |
→ |
Wiener Neustadt |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Sierning |
→ |
Wiener Sportklub |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Seitenstetten |
→ |
Sierning |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Seitenst. Yth. |
→ |
Seitenstetten |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Wolfsbach |
→ |
Seitenst. Yth. |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Wolfsbach Jgd. |
→ |
Wolfsbach |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Martin Fraisl?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.