Martin Linnes
⚽ Obrońca 🏟️ Molde FK 🏳️ Norwegia
| 🎂 | Data urodzenia | 19.09.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Sander, Norwegia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Norwegia |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Molde FK |
| 📅 | Dołączył | 17.08.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Solbakken / Player ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Molde FK | 16 | 310 | 29 | 47 |
| Galatasaray | 6 | 211 | 5 | 17 |
| Kongsvinger IL | 2 | 54 | 2 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Tippeligaen |
138 | 11 | 16 |
3 | 1 | 4 367 |
| Eliteserien |
95 | 10 | 15 |
6 | 0 | 1 968 |
| NM-Cup |
39 | 3 | 6 |
4 | 0 | 984 |
| Türkiye Kupasi |
38 | 3 | 4 |
1 | 0 | 890 |
| Champions League Qu. |
16 | 2 | 4 |
1 | 0 | 750 |
| Süper Lig |
158 | 2 | 12 |
8 | 0 | 513 |
| Adeccoligaen |
26 | 2 | 3 |
4 | 1 | 1 153 |
| Europa League Qualifying |
19 | 1 | 3 |
1 | 0 | 234 |
| Europa League |
14 | 1 | 2 |
1 | 0 | 511 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 463 |
| Conference League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
9 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| TFF Süper Kupa |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Tippeligaen — 11G / 138M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Molde FK |
28 | 2 |
5 | 0 |
1 220 |
| 2014 | Molde FK |
29 | 4 |
6 | 0 |
630 |
| 2013 | Molde FK |
26 | 4 |
3 | 1 |
500 |
| 2012 | Molde FK |
27 | 1 |
2 | 1 |
2 017 |
| 2010 | Kongsvinger IL |
28 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Eliteserien — 10G / 95M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Molde FK |
15 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2024 | Molde FK |
21 | 1 |
7 | 1 |
1 202 |
| 2023 | Molde FK |
21 | 5 |
1 | 1 |
275 |
| 2022 | Molde FK |
25 | 4 |
5 | 0 |
491 |
| 2021 | Molde FK |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
NM-Cup — 3G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Molde FK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Molde FK |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Molde FK |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2022 | Molde FK |
4 | 1 |
0 | 0 |
234 |
| 2021 | Molde FK |
4 | 1 |
1 | 2 |
270 |
| 2015 | Molde FK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Molde FK |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2013 | Molde FK |
7 | 1 |
1 | 0 |
480 |
| 2012 | Molde FK |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Türkiye Kupasi — 3G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Galatasaray |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Galatasaray |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Galatasaray |
8 | 2 |
0 | 0 |
305 |
| 17/18 | Galatasaray |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Galatasaray |
8 | 1 |
2 | 1 |
585 |
| 15/16 | Galatasaray |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Molde FK |
4 | 1 |
1 | 1 |
390 |
| 15/16 | Molde FK |
4 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 13/14 | Molde FK |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Molde FK |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 2G / 158M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Galatasaray |
32 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 19/20 | Galatasaray |
19 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Galatasaray |
32 | 2 |
2 | 3 |
513 |
| 17/18 | Galatasaray |
30 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 16/17 | Galatasaray |
29 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 15/16 | Galatasaray |
16 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Adeccoligaen — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Kongsvinger IL |
26 | 2 |
3 | 4 |
1 153 |
Europa League Qualifying — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Molde FK |
4 | 1 |
0 | 0 |
234 |
| 20/21 | Galatasaray |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Galatasaray |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Molde FK |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Molde FK |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | Molde FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Molde FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Molde FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Galatasaray |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Molde FK |
6 | 1 |
0 | 1 |
511 |
| 12/13 | Molde FK |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Molde FK |
6 | 1 |
1 | 0 |
463 |
Conference League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Molde FK |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Molde FK |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | Molde FK |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
TFF Süper Kupa — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Galatasaray |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Galatasaray |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Galatasaray |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Galatasaray |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
29 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
7 meczów
Nr koszulki: 2
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
unknown injury |
24.09.2023 |
30.11.2023 |
68 |
13 |
| 23/24 |
unknown injury |
19.08.2023 |
18.09.2023 |
31 |
5 |
| 20/21 |
Fitness |
22.04.2021 |
25.04.2021 |
4 |
1 |
| 20/21 |
Groin strain |
07.04.2021 |
22.04.2021 |
16 |
3 |
| 20/21 |
unknown injury |
19.10.2020 |
29.10.2020 |
11 |
2 |
| 18/19 |
unknown injury |
17.02.2019 |
01.03.2019 |
13 |
4 |
| 17/18 |
unknown injury |
21.03.2018 |
16.04.2018 |
27 |
5 |
| 15/16 |
Fitness |
13.01.2016 |
17.01.2016 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
17.08.2021 |
Galatasaray |
→ |
Molde FK |
Transfer |
2M € |
| 15/16 |
13.01.2016 |
Molde FK |
→ |
Galatasaray |
Transfer |
1.8M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Kongsvinger |
→ |
Molde FK |
Transfer |
250k € |
| 10/11 |
10.08.2010 |
Sander IL |
→ |
Kongsvinger |
Transfer |
100k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Martin Linnes?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.