Martin Sindelar
⚽ Obrońca 🏟️ 1.SK Prostejov 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Martin Šindelář |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.01.1991 (35 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | 1.SK Prostejov |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2024 |
| 🤝 | Agent | JM Management,s.r.o. |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.SK Prostejov | 2 | 37 | 6 | 2 |
| FC Banik Ostrava | 3 | 87 | 4 | 1 |
| SK Sigma Olomouc | 6 | 138 | 3 | 3 |
| FC Kosice | 2 | 43 | 2 | 3 |
| MFK Karvina | 4 | 77 | 1 | 2 |
| SK Sigma Olomouc B | 1 | 8 | 1 | 1 |
| Tatran Liptovsky Mikulas | 1 | 14 | 0 | 0 |
| FC Banik Ostrava B | 2 | 4 | 0 | 0 |
| FK Banik Sokolov | 2 | 31 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| ChNL |
34 | 4 | 2 |
3 | 0 | 563 |
| MOL Cup |
27 | 3 | 0 |
4 | 0 | 368 |
| FNL |
62 | 2 | 2 |
5 | 0 | 3 036 |
| Fortuna Liga |
102 | 2 | 3 |
8 | 0 | 2 331 |
| HET Liga |
29 | 2 | 0 |
3 | 0 | 1 157 |
| Gambrinus Liga |
53 | 2 | 1 |
2 | 0 | 923 |
| Slovnaft Cup |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| II. Liga |
13 | 1 | 2 |
2 | 0 | 1 125 |
| Nike Liga - Releg. G. |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Niké Liga |
22 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L Relegation G |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| MSFL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L EL Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L Champion Grp |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Juniorska liga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Synot Liga |
26 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| Pohar FACR |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
6 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Superpohar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2. CFL |
31 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
ChNL — 4G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.SK Prostejov |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 24/25 | 1.SK Prostejov |
26 | 4 |
1 | 2 |
563 |
MOL Cup — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.SK Prostejov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.SK Prostejov |
2 | 2 |
0 | 0 |
68 |
| 22/23 | MFK Karvina |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | MFK Karvina |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | FC Banik Ostrava |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | FC Banik Ostrava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | FC Banik Ostrava |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | SK Sigma Olomouc |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
FNL — 2G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | MFK Karvina |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | SK Sigma Olomouc |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc B |
8 | 1 |
1 | 0 |
720 |
| 14/15 | SK Sigma Olomouc |
26 | 1 |
1 | 2 |
2 316 |
Fortuna Liga — 2G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Tatran Liptovsky... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | MFK Karvina |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 20/21 | MFK Karvina |
33 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 19/20 | MFK Karvina |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Banik Ostrava |
19 | 1 |
0 | 0 |
551 |
| 18/19 | FC Banik Ostrava |
24 | 1 |
1 | 1 |
1 780 |
HET Liga — 2G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Banik Ostrava |
29 | 2 |
0 | 3 |
1 157 |
Gambrinus Liga — 2G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SK Sigma Olomouc |
24 | 2 |
0 | 2 |
923 |
| 12/13 | SK Sigma Olomouc |
28 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | SK Sigma Olomouc |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Slovnaft Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Kosice |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
II. Liga — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Kosice |
13 | 1 |
2 | 2 |
1 125 |
Nike Liga - Releg. G. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Kosice |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tatran Liptovsky... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Niké Liga — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Kosice |
22 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Nike L. - Conf. L. Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Tatran Liptovsky... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L Relegation G — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | MFK Karvina |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
MSFL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Banik Ostrava B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L EL Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Banik Ostrava |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L Champion Grp — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Banik Ostrava |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Juniorska liga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Banik Ostrava B |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Synot Liga — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SK Sigma Olomouc |
26 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SK Sigma Olomouc |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SK Sigma Olomouc |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | SK Sigma Olomouc |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Superpohar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SK Sigma Olomouc |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. CFL — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Banik Sokolov |
16 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 10/11 | FK Banik Sokolov |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
Ankle problems |
01.04.2019 |
25.04.2019 |
25 |
5 |
| 16/17 |
Mononucleation |
15.02.2017 |
30.05.2017 |
105 |
14 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
04.07.2024 |
Kosice |
→ |
1.SK Prostejov |
Transfer |
50k € |
| 22/23 |
09.01.2023 |
Karvina |
→ |
Kosice |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
Lipt. Mikulas |
→ |
Karvina |
Powrót z wyp. |
275k € |
| 21/22 |
04.02.2022 |
Karvina |
→ |
Lipt. Mikulas |
Wypożyczenie |
300k € |
| 20/21 |
24.08.2020 |
Banik Ostrava |
→ |
Karvina |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Karvina |
→ |
Banik Ostrava |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 19/20 |
03.02.2020 |
Banik Ostrava |
→ |
Karvina |
Wypożyczenie |
450k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Sigma Olomouc |
→ |
Banik Ostrava |
Transfer |
200k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Sigma Olomouc |
→ |
Banik Sokolov |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Banik Sokolov |
→ |
Sigma Olomouc |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Olomouc B |
→ |
Sigma Olomouc |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Olomouc U19 |
→ |
Olomouc B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Martin Sindelar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.