Masahiro Okamoto
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Japonia
| 📝 | Imię ojczyste | 岡本 昌弘 |
| 🎂 | Data urodzenia | 16.05.1983 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Chiba, Chiba, Japonia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Japonia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.02.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sagan Tosu | 3 | 68 | 0 | 0 |
| Ehime FC | 4 | 166 | 0 | 1 |
| JEF United Chiba | 13 | 430 | 0 | 0 |
| JEF United Ichihara | 2 | 23 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| J1 League |
55 | 0 | 0 |
0 | 0 | 23 |
| Emperor's Cup |
34 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 130 |
| J. League Cup |
42 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 740 |
| J2 League |
223 | 0 | 1 |
9 | 0 | 14 310 |
| J1 Play-off |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| J.League Div.2 |
192 | 0 | 0 |
10 | 0 | 14 458 |
| J.League Div.1 |
121 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 850 |
| J1 - 2nd Stage |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| J1 - 1st Stage |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
J1 League — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sagan Tosu |
18 | 0 |
0 | 0 |
23 |
| 2023 | Sagan Tosu |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sagan Tosu |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sagan Tosu |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Sagan Tosu |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Sagan Tosu |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Ehime FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | JEF United Chiba |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2015 | JEF United Chiba |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2014 | JEF United Chiba |
3 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2013 | JEF United Chiba |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2012 | JEF United Chiba |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2011 | JEF United Chiba |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2010 | JEF United Chiba |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2009 | JEF United Chiba |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2007 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2006 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2005 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | JEF United Ichihara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | JEF United Ichihara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J. League Cup — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sagan Tosu |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sagan Tosu |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sagan Tosu |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2009 | JEF United Chiba |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2008 | JEF United Chiba |
8 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2007 | JEF United Chiba |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2006 | JEF United Chiba |
6 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2005 | JEF United Chiba |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | JEF United Ichihara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | JEF United Ichihara |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
J2 League — 0G / 223M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Ehime FC |
42 | 0 |
1 | 1 |
1 980 |
| 2020 | Ehime FC |
39 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 2019 | Ehime FC |
42 | 0 |
0 | 2 |
3 780 |
| 2018 | Ehime FC |
42 | 0 |
0 | 2 |
3 780 |
| 2016 | JEF United Chiba |
19 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2015 | JEF United Chiba |
39 | 0 |
0 | 2 |
990 |
J1 Play-off — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | JEF United Chiba |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | JEF United Chiba |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
J.League Div.2 — 0G / 192M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | JEF United Chiba |
38 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 2013 | JEF United Chiba |
42 | 0 |
0 | 2 |
3 780 |
| 2012 | JEF United Chiba |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 028 |
| 2011 | JEF United Chiba |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2010 | JEF United Chiba |
36 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
J.League Div.1 — 0G / 121M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | JEF United Chiba |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 070 |
| 2008 | JEF United Chiba |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
| 2007 | JEF United Chiba |
27 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2006 | JEF United Chiba |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2005 | JEF United Chiba |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J1 - 2nd Stage — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | JEF United Ichihara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | JEF United Ichihara |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J1 - 1st Stage — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | JEF United Ichihara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | JEF United Ichihara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz łydki |
06.06.2024 |
01.08.2024 |
57 |
10 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.02.2025 |
Sagan Tosu |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 21/22 |
09.01.2022 |
Ehime FC |
→ |
Sagan Tosu |
Transfer |
100k € |
| 19/20 |
01.02.2020 |
JEF Utd. Chiba |
→ |
Ehime FC |
Transfer |
100k € |
| 19/20 |
31.01.2020 |
Ehime FC |
→ |
JEF Utd. Chiba |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 17/18 |
01.02.2018 |
JEF Utd. Chiba |
→ |
Ehime FC |
Wypożyczenie |
50k € |
| 01/02 |
01.02.2002 |
JEF United U18 |
→ |
JEF Utd Ichihara |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Masahiro Okamoto?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.