Matías Pisano
⚽ Napastnik 🏟️ Cúcuta Deportivo 🏳️ Argentina Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cúcuta Deportivo | 1 | 28 | 7 | 0 |
| CA Chacarita Juniors | 5 | 60 | 7 | 5 |
| CA Independiente | 3 | 99 | 7 | 23 |
| CD América de Cali | 2 | 36 | 6 | 1 |
| Palmaflor del Trópico | 1 | 21 | 5 | 0 |
| CA Aldosivi | 3 | 66 | 5 | 3 |
| Santa Cruz FC (PE) | 1 | 16 | 1 | 1 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 1 | 34 | 1 | 0 |
| Club Tijuana U20 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Atromitos Athens | 1 | 13 | 0 | 0 |
| AA Argentinos Juniors | 2 | 19 | 0 | 1 |
| CA Talleres | 1 | 7 | 0 | 2 |
| Club Tijuana | 2 | 29 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Nacional |
29 | 6 | 5 |
7 | 0 | 283 |
| Torneo DIMAYOR I |
14 | 5 | 0 |
5 | 0 | 180 |
| División Profesional |
17 | 5 | 0 |
8 | 0 | 265 |
| Prim. B Nacional |
60 | 4 | 5 |
3 | 0 | 666 |
| Liga DIMAYOR II |
19 | 3 | 1 |
3 | 0 | 377 |
| Superliga |
28 | 3 | 5 |
6 | 0 | 584 |
| Fase Final TBD I |
6 | 2 | 0 |
3 | 0 | 255 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
26 | 2 | 1 |
0 | 0 | 234 |
| Série A |
28 | 2 | 0 |
3 | 0 | 762 |
| Primera División |
26 | 2 | 8 |
3 | 0 | 930 |
| Copa Argentina |
16 | 1 | 2 |
1 | 0 | 136 |
| Libertadores |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 164 |
| Liga Dimayor |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 369 |
| Fase Final LBD II |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 509 |
| Transición |
17 | 1 | 6 |
0 | 0 | 926 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
6 | 1 | 0 |
4 | 0 | 513 |
| Super League 1 |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Kypello Elladas |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Torneo DIMAYOR II |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
4 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| Copa División Profesional |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
10 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Mineiro |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Libertadores... |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Nacional — 6G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Chacarita Juniors |
29 | 6 |
5 | 7 |
283 |
Torneo DIMAYOR I — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cúcuta Deportivo |
14 | 5 |
0 | 5 |
180 |
División Profesional — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Palmaflor del... |
17 | 5 |
0 | 8 |
265 |
Prim. B Nacional — 4G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Independiente |
42 | 4 |
5 | 3 |
666 |
| 2012 | CA Chacarita Juniors |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA Chacarita Juniors |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD América de Cali |
19 | 3 |
1 | 3 |
377 |
Superliga — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Aldosivi |
21 | 3 |
3 | 5 |
584 |
| 2018 | CA Talleres |
7 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Fase Final TBD I — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cúcuta Deportivo |
6 | 2 |
0 | 3 |
255 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Aldosivi |
14 | 2 |
0 | 0 |
234 |
| 2021 | AA Argentinos... |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Série A — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Santa Cruz FC (PE) |
12 | 1 |
0 | 2 |
576 |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
16 | 1 |
0 | 1 |
186 |
Primera División — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
26 | 2 |
8 | 3 |
930 |
Copa Argentina — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Chacarita Juniors |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | CA Aldosivi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | AA Argentinos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CA Independiente |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2013 | CA Chacarita Juniors |
2 | 1 |
0 | 0 |
136 |
| 2012 | CA Chacarita Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CD América de Cali |
2 | 1 |
0 | 0 |
164 |
Liga Dimayor — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD América de Cali |
6 | 1 |
0 | 1 |
369 |
Fase Final LBD II — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD América de Cali |
7 | 1 |
0 | 2 |
509 |
Transición — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
17 | 1 |
6 | 0 |
926 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Tijuana U20 |
6 | 1 |
0 | 4 |
513 |
Super League 1 — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Atromitos Athens |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Kypello Elladas — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Atromitos Athens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo DIMAYOR II — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cúcuta Deportivo |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cúcuta Deportivo |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa División Profesional — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Palmaflor del... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Palmaflor del... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Santa Cruz FC (PE) |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2015 | CA Independiente |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Aldosivi |
23 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Aldosivi |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Libertadores (-14/15) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Chacarita Juniors |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Tijuana |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Tijuana |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
20.01.2025 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Cúcuta Dep. |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
19.09.2023 |
Palmaflor |
→ |
Chacarita Jrs. |
Transfer |
450k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Aldosivi |
→ |
Palmaflor |
Transfer |
325k € |
| 21/22 |
11.01.2022 |
Atromitos |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Atromitos |
Transfer |
1.3M € |
| 20/21 |
26.01.2021 |
Without Club |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
2M € |
| 20/21 |
16.10.2020 |
Ittihad Kalba |
→ |
Without Club |
Transfer |
2M € |
| 20/21 |
10.08.2020 |
CD América |
→ |
Ittihad Kalba |
Transfer |
2M € |
| 19/20 |
03.07.2019 |
Aldosivi |
→ |
CD América |
Transfer |
2.5M € |
| 18/19 |
13.07.2018 |
Club Tijuana |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
1.3M € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
CA Talleres |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
Club Tijuana |
→ |
CA Talleres |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 16/17 |
04.02.2017 |
Cruzeiro |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Santa Cruz-PE |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 16/17 |
12.08.2016 |
Cruzeiro |
→ |
Santa Cruz-PE |
Wypożyczenie |
3M € |
| 15/16 |
07.01.2016 |
Independiente |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
3.4M € |
| 13/14 |
26.07.2013 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Independiente |
Transfer |
125k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Chacarita U20 |
→ |
Chacarita Jrs. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matías Pisano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.