Matheus Dória
⚽ Obrońca 🏟️ Atlas Guadalajara 🏳️ Brazil Mexico
| 📝 | Imię ojczyste | Matheus Dória Macedo |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.11.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Gonçalo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Mexico |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Atlas Guadalajara |
| 📅 | Dołączył | 08.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Vergette Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos Laguna | 8 | 199 | 15 | 0 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 3 | 109 | 5 | 3 |
| Atlas Guadalajara | 4 | 45 | 3 | 0 |
| São Paulo Futebol Clube | 1 | 20 | 2 | 0 |
| Olympique Marseille | 4 | 65 | 2 | 0 |
| Yeni Malatyaspor | 1 | 15 | 1 | 0 |
| Atlas Guadalajara U23 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Granada CF | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Olympique de Marseille B | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
103 | 8 | 0 |
18 | 2 | 5 627 |
| Liga MX Apertura |
97 | 7 | 0 |
22 | 1 | 5 055 |
| Série A |
77 | 3 | 2 |
12 | 0 | 5 141 |
| Carioca - Taça Rio |
7 | 2 | 0 |
1 | 0 | 280 |
| Liguilla Clausura |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| CONCACAF CL |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Campeonato Paulista |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 315 |
| Copa do Brasil |
8 | 1 | 0 |
2 | 1 | 700 |
| Copa MX |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Süper Lig |
15 | 1 | 0 |
3 | 0 | 684 |
| Ligue 1 |
53 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 364 |
| Coupe de France |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 219 |
| Liguilla Apertura |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX U23 Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
10 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Libertadores |
13 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
17 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| LaLiga |
19 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CFA - Grp. C |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 8G / 103M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
17 | 2 |
0 | 5 |
717 |
| 23/24 | Santos Laguna |
15 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 22/23 | Santos Laguna |
17 | 1 |
0 | 0 |
906 |
| 21/22 | Santos Laguna |
15 | 1 |
0 | 3 |
1 350 |
| 20/21 | Santos Laguna |
17 | 2 |
0 | 1 |
765 |
| 19/20 | Santos Laguna |
8 | 1 |
0 | 1 |
653 |
| 18/19 | Santos Laguna |
14 | 1 |
0 | 3 |
1 236 |
Liga MX Apertura — 7G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Atlas Guadalajara |
6 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 23/24 | Santos Laguna |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Santos Laguna |
17 | 1 |
0 | 4 |
1 440 |
| 20/21 | Santos Laguna |
16 | 1 |
0 | 1 |
1 440 |
| 19/20 | Santos Laguna |
16 | 3 |
0 | 6 |
465 |
| 18/19 | Santos Laguna |
15 | 1 |
0 | 3 |
1 350 |
Série A — 3G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
9 | 1 |
0 | 0 |
810 |
| 2014 | Botafogo de... |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2013 | Botafogo de... |
31 | 1 |
1 | 6 |
2 700 |
| 2012 | Botafogo de... |
25 | 1 |
1 | 3 |
1 631 |
Carioca - Taça Rio — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Botafogo de... |
7 | 2 |
0 | 1 |
280 |
Liguilla Clausura — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Santos Laguna |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 20/21 | Santos Laguna |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Santos Laguna |
5 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Campeonato Paulista — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
4 | 1 |
0 | 1 |
315 |
Copa do Brasil — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Botafogo de... |
8 | 1 |
0 | 2 |
700 |
Copa MX — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Santos Laguna |
5 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Süper Lig — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Yeni Malatyaspor |
15 | 1 |
0 | 3 |
684 |
Ligue 1 — 1G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Olympique Marseille |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Olympique Marseille |
35 | 1 |
0 | 4 |
1 364 |
| 15/16 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympique Marseille |
3 | 1 |
0 | 1 |
219 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2014 | Botafogo de... |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Botafogo de... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Botafogo de... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Olympique Marseille |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Granada CF |
19 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Granada CF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA - Grp. C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Olympique de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Bone bruise |
01.10.2023 |
29.10.2023 |
29 |
3 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
28.07.2022 |
05.10.2022 |
70 |
13 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
08.07.2024 |
Santos Laguna |
→ |
Atlas |
Transfer |
3M € |
| 18/19 |
27.07.2018 |
Marseille |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
1.5M € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Y. Malatyaspor |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 17/18 |
26.01.2018 |
Marseille |
→ |
Y. Malatyaspor |
Wypożyczenie |
2.5M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Granada CF |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Marseille |
→ |
Granada CF |
Wypożyczenie |
7.5M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
São Paulo |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
7.5M € |
| 14/15 |
06.02.2015 |
Marseille |
→ |
São Paulo |
Wypożyczenie |
7.5M € |
| 14/15 |
01.09.2014 |
Botafogo |
→ |
Marseille |
Transfer |
8M € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
Botafogo U17 |
→ |
Botafogo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matheus Dória?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.