Matheus
⚽ Bramkarz 🏟️ Red Star Belgrade 🏳️ Brazil Portugal
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Red Star Belgrade | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam | 1 | 15 | 0 | 0 |
| SC Braga | 11 | 473 | 0 | 0 |
| América Futebol Clube (MG) | 3 | 121 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super liga Srbije |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Champions League Qu. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Eredivisie |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Europa League |
68 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 378 |
| Liga Portugal |
116 | 0 | 0 |
12 | 0 | 10 344 |
| Allianz Cup |
26 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 980 |
| Taça de Portugal |
29 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 620 |
| Europa League Qualifying |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 470 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Conference L. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Supertaça |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga NOS |
202 | 0 | 0 |
11 | 0 | 11 666 |
| Série B |
83 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 179 |
| Copa do Brasil |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Campeonato Mineiro |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Taça CTT |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Super liga Srbije — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Red Star Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Champions League Qu. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Red Star Belgrade |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Eredivisie — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
14 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Europa League — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | SC Braga |
7 | 0 |
0 | 0 |
428 |
| 23/24 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 22/23 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | SC Braga |
11 | 0 |
0 | 0 |
1 050 |
| 20/21 | SC Braga |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | SC Braga |
7 | 0 |
0 | 2 |
360 |
| 17/18 | SC Braga |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 16/17 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 15/16 | SC Braga |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Liga Portugal — 0G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Braga |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 23/24 | SC Braga |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 22/23 | SC Braga |
32 | 0 |
0 | 4 |
2 874 |
| 21/22 | SC Braga |
32 | 0 |
0 | 4 |
2 880 |
Allianz Cup — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 20/21 | SC Braga |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | SC Braga |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 15/16 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Taça de Portugal — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 21/22 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 19/20 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | SC Braga |
7 | 0 |
0 | 2 |
600 |
| 14/15 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Conference L. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Braga |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supertaça — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | SC Braga |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga NOS — 0G / 202M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SC Braga |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 19/20 | SC Braga |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 18/19 | SC Braga |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | SC Braga |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 16/17 | SC Braga |
34 | 0 |
0 | 2 |
506 |
| 15/16 | SC Braga |
32 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | SC Braga |
29 | 0 |
0 | 4 |
2 070 |
Série B — 0G / 83M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | América Futebol... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2013 | América Futebol... |
35 | 0 |
0 | 3 |
2 969 |
| 2012 | América Futebol... |
38 | 0 |
0 | 0 |
310 |
Copa do Brasil — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | América Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2013 | América Futebol... |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Mineiro — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | América Futebol... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2013 | América Futebol... |
11 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | América Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça CTT — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Braga |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Problemy mięśniowe |
15.08.2024 |
20.08.2024 |
6 |
2 |
| 21/22 |
unknown injury |
27.04.2022 |
04.05.2022 |
8 |
1 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
30.08.2018 |
16.04.2019 |
230 |
36 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
SC Braga |
→ |
Red Star |
Transfer |
2.5M € |
| 24/25 |
30.06.2025 |
Ajax |
→ |
SC Braga |
Powrót z wyp. |
2.5M € |
| 24/25 |
04.02.2025 |
SC Braga |
→ |
Ajax |
Wypożyczenie |
5M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
América-MG |
→ |
SC Braga |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
América-MG U20 |
→ |
América-MG |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matheus?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.