Mathias Dyngeland
⚽ Bramkarz 🏟️ SK Brann 🏳️ Norwegia
| 📝 | Imię ojczyste | Mathias Lønne Dyngeland |
| 🎂 | Data urodzenia | 06.10.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bergen, Norwegia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Norwegia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SK Brann |
| 📅 | Dołączył | 12.01.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2029 |
| 🤝 | Agent | Solbakken / Player ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SK Brann | 8 | 141 | 0 | 0 |
| IF Elfsborg | 5 | 58 | 0 | 0 |
| Vålerenga Fotball Elite | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Vålerenga Fotball II | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Sogndal IL | 8 | 195 | 0 | 1 |
| Fana Fotball | 1 | 2 | 0 | 0 |
| IF Elfsborg U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UECL Qualifiers |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| UECL Quali |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Eliteserien |
121 | 0 | 0 |
4 | 0 | 9 891 |
| NM-Cup |
35 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 980 |
| OBOS-ligaen |
110 | 0 | 0 |
7 | 0 | 9 180 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Allsvenskan |
45 | 0 | 0 |
0 | 0 | 72 |
| Svenska Cupen |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Relegation Eliteserien |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Tippeligaen |
65 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 410 |
| U21 Allsvenskan Mellersta |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SK Brann |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SK Brann |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UECL Qualifiers — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SK Brann |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
UECL Quali — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SK Brann |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 21/22 | IF Elfsborg |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eliteserien — 0G / 121M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | SK Brann |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 2024 | SK Brann |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 2023 | SK Brann |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 565 |
| 2021 | Vålerenga Fotball... |
13 | 0 |
0 | 0 |
216 |
| 2017 | Sogndal IL |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
NM-Cup — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | SK Brann |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2024 | SK Brann |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | SK Brann |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2022 | SK Brann |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2021 | SK Brann |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Vålerenga Fotball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Sogndal IL |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Sogndal IL |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Sogndal IL |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2015 | Sogndal IL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sogndal IL |
4 | 0 |
1 | 0 |
270 |
| 2013 | Sogndal IL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Fana Fotball |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
OBOS-ligaen — 0G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | SK Brann |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 2019 | Sogndal IL |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
| 2018 | Sogndal IL |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
| 2015 | Sogndal IL |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
PostNord-ligaen Avd. 1 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Vålerenga Fotball II |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Allsvenskan — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | IF Elfsborg |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | IF Elfsborg |
30 | 0 |
0 | 0 |
72 |
Svenska Cupen — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | IF Elfsborg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | IF Elfsborg |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Relegation Eliteserien — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sogndal IL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Sogndal IL |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Sogndal IL |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Tippeligaen — 0G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Sogndal IL |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 2014 | Sogndal IL |
29 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2013 | Sogndal IL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Sogndal IL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Allsvenskan Mellersta — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | IF Elfsborg U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Finger injury |
10.04.2023 |
20.04.2023 |
11 |
2 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
12.01.2022 |
Elfsborg |
→ |
Brann |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
Vålerenga |
→ |
Elfsborg |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 21/22 |
27.08.2021 |
Elfsborg |
→ |
Vålerenga |
Wypożyczenie |
250k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Sogndal |
→ |
Elfsborg |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Fana |
→ |
Sogndal |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
01.04.2012 |
Sogndal |
→ |
Fana |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
01.03.2012 |
Fana |
→ |
Sogndal |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Fana Youth |
→ |
Fana |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mathias Dyngeland?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.