Matt Macey
⚽ Bramkarz 🏟️ Colchester United 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Matthew Ryan Macey |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.09.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bath, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 201 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Colchester United |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Midas Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Colchester United | 2 | 59 | 0 | 0 |
| Portsmouth FC | 2 | 41 | 0 | 0 |
| Luton Town | 2 | 25 | 0 | 0 |
| Hibernian FC | 2 | 67 | 0 | 0 |
| Arsenal FC | 6 | 66 | 0 | 0 |
| Arsenal FC U23 | 4 | 26 | 0 | 0 |
| Plymouth Argyle | 1 | 49 | 0 | 0 |
| Arsenal FC U21 | 3 | 52 | 0 | 0 |
| Accrington Stanley | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
70 | 0 | 0 |
4 | 0 | 6 120 |
| EFL Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| EFL Trophy |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| FA Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| League One |
85 | 0 | 0 |
0 | 0 | 4 779 |
| Championship |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership Relegation |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| SFA Cup |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 870 |
| Premiership |
39 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 610 |
| Prem. Sports Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Betfred Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Premier League 2 |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 980 |
| Premier League |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 PL Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| U21 PL |
50 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 630 |
| Champions League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Colchester United |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 24/25 | Colchester United |
46 | 0 |
0 | 3 |
4 140 |
| 16/17 | Luton Town |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 14/15 | Accrington Stanley |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
EFL Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Colchester United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Colchester United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Luton Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Arsenal FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Colchester United |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 20/21 | Arsenal FC U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Arsenal FC U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Luton Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
FA Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Colchester United |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Arsenal FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Portsmouth FC |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Portsmouth FC |
21 | 0 |
0 | 0 |
1 826 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
44 | 0 |
0 | 0 |
2 953 |
Championship — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Luton Town |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
SFA Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hibernian FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
| 20/21 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
Premiership — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hibernian FC |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 20/21 | Hibernian FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Prem. Sports Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hibernian FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hibernian FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Betfred Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Arsenal FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Arsenal FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Premier League 2 — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Arsenal FC U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Arsenal FC U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Arsenal FC U23 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Arsenal FC U23 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Premier League — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Arsenal FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Arsenal FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Arsenal FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC U21 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
U21 PL — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC U21 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 125 |
| 14/15 | Arsenal FC U21 |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 155 |
| 13/14 | Arsenal FC U21 |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Champions League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Thigh problems |
27.02.2022 |
04.04.2022 |
37 |
6 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Portsmouth |
→ |
Colchester Utd. |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
12.01.2024 |
Without Club |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
350k € |
| 23/24 |
01.09.2023 |
Luton |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 22/23 |
31.05.2023 |
Portsmouth |
→ |
Luton |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 22/23 |
20.01.2023 |
Luton |
→ |
Portsmouth |
Wypożyczenie |
300k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Hibernian FC |
→ |
Luton |
Transfer |
450k € |
| 20/21 |
08.01.2021 |
Arsenal |
→ |
Hibernian FC |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
31.05.2019 |
Plymouth |
→ |
Arsenal |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 18/19 |
30.07.2018 |
Arsenal |
→ |
Plymouth |
Wypożyczenie |
500k € |
| 16/17 |
05.04.2017 |
Luton |
→ |
Arsenal |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 16/17 |
31.01.2017 |
Arsenal |
→ |
Luton |
Wypożyczenie |
500k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Arsenal U21 |
→ |
Arsenal |
Transfer |
— |
| 14/15 |
08.02.2015 |
Accrington |
→ |
Arsenal U21 |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
08.01.2015 |
Arsenal U21 |
→ |
Accrington |
Wypożyczenie |
— |
| 13/14 |
24.10.2013 |
Brist. Rov. U18 |
→ |
Arsenal U21 |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Bristol R. Yth. |
→ |
Brist. Rov. U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matt Macey?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.