Matteo Cincilla
⚽ Bramkarz 🏟️ Pavia Calcio 1911 🏳️ Włochy
| 📝 | Imię ojczyste | Matteo Antonio Cincilla |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.10.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Milano, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Pavia Calcio 1911 |
| 📅 | Dołączył | 13.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Pavia Calcio 1911 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| USD Castellanzese 1921 | 1 | 40 | 0 | 0 |
| AC Gozzano | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Ravenna FC | 1 | 32 | 0 | 0 |
| AC Renate | 5 | 200 | 0 | 0 |
| Savona FBC | 1 | 35 | 0 | 0 |
| Parma Primavera | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Inter Milan | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Inter Milan Primavera | 3 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie D - B |
39 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 330 |
| Coppa Serie D |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie D - A |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 201 |
| Playout Serie C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie C-B |
98 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 680 |
| Coppa Serie C |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Italy Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| PlayOff Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Lega Pro A |
37 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 330 |
| Coppa Lega Pro |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Lega Pro B |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 546 |
| Serie C - A |
38 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 240 |
| Lega Pro 2 - A |
34 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 215 |
| Primavera A |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 761 |
| Viareggio Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Serie A |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera B |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| Supercoppa Primavera |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Primavera |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie D - B — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Pavia Calcio 1911 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | USD Castellanzese... |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
Coppa Serie D — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Pavia Calcio 1911 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | USD Castellanzese... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie D - A — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Gozzano |
26 | 0 |
0 | 0 |
201 |
Playout Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ravenna FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie C-B — 0G / 98M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ravenna FC |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 18/19 | AC Renate |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 17/18 | AC Renate |
33 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coppa Serie C — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ravenna FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | AC Renate |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Italy Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ravenna FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | AC Renate |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | AC Renate |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro A — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Renate |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
Coppa Lega Pro — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Renate |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Savona FBC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | AC Renate |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | AC Renate |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Lega Pro B — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Savona FBC |
33 | 0 |
0 | 0 |
546 |
Serie C - A — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | AC Renate |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
Lega Pro 2 - A — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | AC Renate |
34 | 0 |
0 | 1 |
1 215 |
Primavera A — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Parma Primavera |
12 | 0 |
0 | 0 |
761 |
Viareggio Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Parma Primavera |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 10/11 | Inter Milan... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Inter Milan |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera B — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Inter Milan... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Inter Milan... |
5 | 0 |
0 | 0 |
240 |
Supercoppa Primavera — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Inter Milan... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Inter Milan... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Primavera — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Inter Milan... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Inter Milan... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
13.07.2022 |
Castellanzese |
→ |
Pavia |
Transfer |
50k € |
| 21/22 |
10.07.2021 |
Gozzano |
→ |
Castellanzese |
Transfer |
25k € |
| 20/21 |
16.12.2020 |
Without Club |
→ |
Gozzano |
Transfer |
100k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Ravenna |
→ |
Without Club |
Transfer |
150k € |
| 19/20 |
15.07.2019 |
Renate |
→ |
Ravenna |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
04.07.2016 |
Savona |
→ |
Renate |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
14.08.2015 |
Renate |
→ |
Savona |
Transfer |
150k € |
| 13/14 |
06.07.2013 |
Parma U19 |
→ |
Renate |
Transfer |
50k € |
| 12/13 |
11.01.2013 |
Inter U19 |
→ |
Parma U19 |
Transfer |
75k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Inter Youth |
→ |
Inter U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matteo Cincilla?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.