Matvei Igonen
⚽ Bramkarz 🏟️ Degerfors IF 🏳️ Estonia
| 🎂 | Data urodzenia | 01.10.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tallinn, Estonia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Estonia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Degerfors IF |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | NESTA SPORT GROUP |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Degerfors IF | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Botev Plovdiv | 2 | 63 | 0 | 0 |
| Botev Plovdiv II | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Hebar Pazardzhik | 1 | 18 | 0 | 0 |
| Podbeskidzie Bielsko-Biala | 2 | 49 | 0 | 0 |
| FC Flora Tallinn | 6 | 93 | 0 | 0 |
| Lillestrøm SK | 4 | 53 | 0 | 0 |
| Lillestrøm SK II | 2 | 4 | 0 | 0 |
| FCI Tallinn | 3 | 49 | 0 | 0 |
| FC Infonet | 9 | 168 | 0 | 0 |
| FC Infonet II | 3 | 18 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Svenska Cupen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Efbet liga - Championship gr. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| efbet Liga |
55 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 070 |
| Vtora Liga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Bulgarian Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Bulgarian Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 410 |
| Efbet liga - Relegation gr. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Fortuna 1 Liga |
48 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 690 |
| Puchar Polski |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Champions League Qu. |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 660 |
| Allsvenskan |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Premium Liiga |
225 | 0 | 0 |
9 | 0 | 16 440 |
| Eesti Karikas |
31 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 740 |
| Eesti Superkarikas |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| OBOS-ligaen |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Eliteserien |
39 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| NM-Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 200 |
| Norsk Tipping-Ligaen avd. 6 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 236 |
| Norsk Tipping-Ligaen avd. 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Esiliiga |
41 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 568 |
| Esiliiga B |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Svenska Cupen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Degerfors IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Efbet liga - Championship gr. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
efbet Liga — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
28 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | Botev Plovdiv |
10 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 23/24 | Hebar Pazardzhik |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Vtora Liga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv II |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Bulgarian Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Botev Plovdiv |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Hebar Pazardzhik |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Bulgarian Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botev Plovdiv |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | FC Flora Tallinn |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Lillestrøm SK |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FCI Tallinn |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Efbet liga - Relegation gr. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Botev Plovdiv |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Fortuna 1 Liga — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Podbeskidzie... |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 21/22 | Podbeskidzie... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Puchar Polski — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Podbeskidzie... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 17/18 | FCI Tallinn |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Allsvenskan — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Degerfors IF |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Premium Liiga — 0G / 225M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | FC Flora Tallinn |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 2020 | FC Flora Tallinn |
12 | 0 |
0 | 0 |
935 |
| 2019 | FC Flora Tallinn |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 2017 | FCI Tallinn |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2016 | FC Infonet |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 2015 | FC Infonet |
28 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2014 | FC Infonet |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 725 |
| 2013 | FC Infonet |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
Eesti Karikas — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FCI Tallinn |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FCI Tallinn |
5 | 0 |
0 | 1 |
210 |
| 15/16 | FC Infonet |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | FC Infonet |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 13/14 | FC Infonet |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 12/13 | FC Infonet |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Eesti Superkarikas — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FCI Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
OBOS-ligaen — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Lillestrøm SK |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eliteserien — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Lillestrøm SK |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Lillestrøm SK |
27 | 0 |
0 | 0 |
450 |
NM-Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Lillestrøm SK |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Lillestrøm SK |
5 | 0 |
0 | 0 |
110 |
Norsk Tipping-Ligaen avd. 6 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Lillestrøm SK II |
3 | 0 |
0 | 0 |
236 |
Norsk Tipping-Ligaen avd. 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Lillestrøm SK II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Esiliiga — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | FC Infonet II |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | FC Infonet II |
14 | 0 |
0 | 0 |
903 |
| 2012 | FC Infonet |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 665 |
Esiliiga B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | FC Infonet II |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
unknown injury |
17.09.2023 |
01.10.2023 |
15 |
3 |
| 15/16 |
Uraz łąkotki |
05.10.2015 |
31.10.2015 |
27 |
7 |
| 11/12 |
Torn lateral ankle ligament |
14.03.2012 |
08.04.2012 |
26 |
6 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
17.07.2025 |
Botev Plovdiv |
→ |
Degerfors |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
27.01.2024 |
Hebar P. |
→ |
Botev Plovdiv |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
10.07.2023 |
Podbeskidzie |
→ |
Hebar P. |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
FC Flora |
→ |
Podbeskidzie |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
22.07.2020 |
Lillestrøm |
→ |
FC Flora |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
FC Flora |
→ |
Lillestrøm |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Lillestrøm |
→ |
FC Flora |
Wypożyczenie |
200k € |
| 17/18 |
12.01.2018 |
FCI Tallinn |
→ |
Lillestrøm |
Transfer |
275k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
FC Infonet U17 |
→ |
FC Infonet |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
FC Infonet Jug. |
→ |
FC Infonet U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Matvei Igonen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.