Mauro Formica
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Mauro Abel Formica |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.04.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rosario, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 18.06.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Newell's Old Boys | 12 | 215 | 33 | 21 |
| CD Cruz Azul | 3 | 76 | 10 | 6 |
| Blackburn Rovers | 3 | 66 | 5 | 4 |
| UNAM Pumas | 1 | 36 | 2 | 2 |
| Blackburn Rovers Reserves | 1 | 5 | 2 | 2 |
| US Palermo | 1 | 16 | 1 | 1 |
| CA Defensores de Belgrano | 1 | 12 | 0 | 1 |
| CA Colón | 2 | 47 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Clausura |
42 | 10 | 6 |
6 | 0 | 542 |
| Primera División |
45 | 7 | 8 |
7 | 0 | 314 |
| Apertura |
46 | 7 | 6 |
7 | 0 | 1 080 |
| Liga MX Clausura |
47 | 6 | 2 |
2 | 1 | 174 |
| Superliga |
38 | 5 | 1 |
6 | 0 | 1 125 |
| Premier League |
40 | 4 | 1 |
3 | 0 | 543 |
| Copa Sudamericana |
10 | 3 | 0 |
0 | 0 | 171 |
| CONCACAF CL |
13 | 2 | 1 |
3 | 0 | 1 006 |
| Copa Maradona |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 47 |
| Liguilla Clausura |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 159 |
| Copa MX Clausura |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 307 |
| Liga MX Apertura |
36 | 1 | 4 |
2 | 0 | 1 077 |
| Copa MX Apertura |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 122 |
| Serie A |
16 | 1 | 1 |
1 | 0 | 275 |
| Championship |
20 | 1 | 3 |
1 | 0 | 1 024 |
| Reserve League Play Offs |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 169 |
| Reserve League |
3 | 1 | 1 |
0 | 0 | 252 |
| Primera Nacional |
12 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
35 | 0 | 0 |
2 | 1 | 0 |
| Libertadores |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona - Compl. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Clausura — 10G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
17 | 4 |
3 | 2 |
334 |
| 2009 | CA Newell's Old Boys |
16 | 6 |
3 | 4 |
208 |
| 2008 | CA Newell's Old Boys |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División — 7G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Newell's Old Boys |
27 | 7 |
7 | 5 |
314 |
| 2016 | CA Newell's Old Boys |
14 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2015 | CA Newell's Old Boys |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 7G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Newell's Old Boys |
18 | 2 |
2 | 5 |
717 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
19 | 4 |
4 | 2 |
278 |
| 2009 | CA Newell's Old Boys |
6 | 1 |
0 | 0 |
85 |
| 2007 | CA Newell's Old Boys |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 6G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
16 | 6 |
1 | 1 |
174 |
Superliga — 5G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Newell's Old Boys |
15 | 3 |
0 | 4 |
335 |
| 2019 | CA Newell's Old Boys |
23 | 2 |
1 | 2 |
790 |
Premier League — 4G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Blackburn Rovers |
38 | 4 |
1 | 3 |
543 |
| 10/11 | Blackburn Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Newell's Old Boys |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
6 | 3 |
0 | 0 |
171 |
CONCACAF CL — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
4 | 1 |
0 | 1 |
289 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
9 | 1 |
1 | 2 |
717 |
Copa Maradona — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Newell's Old Boys |
5 | 1 |
0 | 0 |
47 |
Liguilla Clausura — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
2 | 1 |
0 | 0 |
159 |
Copa MX Clausura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
5 | 1 |
1 | 1 |
307 |
Liga MX Apertura — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
15 | 1 |
2 | 0 |
1 077 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
9 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
2 | 1 |
0 | 0 |
122 |
Serie A — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | US Palermo |
16 | 1 |
1 | 1 |
275 |
Championship — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Blackburn Rovers |
20 | 1 |
3 | 1 |
1 024 |
Reserve League Play Offs — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Blackburn Rovers... |
2 | 1 |
1 | 0 |
169 |
Reserve League — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Blackburn Rovers... |
3 | 1 |
1 | 0 |
252 |
Primera Nacional — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Defensores de... |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Colón |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CA Colón |
18 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Colón |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Colón |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CA Newell's Old Boys |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Newell's Old Boys |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Blackburn Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
18.06.2023 |
Def. Belgrano |
→ |
Retired |
Transfer |
50k € |
| 22/23 |
31.01.2023 |
Colon |
→ |
Def. Belgrano |
Transfer |
50k € |
| 21/22 |
03.07.2021 |
Newell's |
→ |
Colon |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
09.08.2018 |
UNAM Pumas |
→ |
Newell's |
Transfer |
1.8M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Newell's |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
CD Cruz Azul |
→ |
Newell's |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Newell's |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
14.07.2015 |
CD Cruz Azul |
→ |
Newell's |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 13/14 |
14.08.2013 |
Blackburn |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
2M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
US Palermo |
→ |
Blackburn |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 12/13 |
23.01.2013 |
Blackburn |
→ |
US Palermo |
Wypożyczenie |
3M € |
| 10/11 |
31.01.2011 |
Newell's |
→ |
Blackburn |
Transfer |
3.5M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Newell's II |
→ |
Newell's |
Transfer |
135k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Newell's U20 |
→ |
Newell's II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mauro Formica?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.