Mauro Vigorito
⚽ Bramkarz 🏟️ Como 1907 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 21.05.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Macomer, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Como 1907 |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 🤝 | Agent | TUR_SA |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Como 1907 | 4 | 76 | 0 | 0 |
| Cosenza Calcio | 1 | 30 | 0 | 0 |
| US Lecce | 3 | 111 | 0 | 0 |
| Frosinone Calcio | 1 | 48 | 0 | 0 |
| Vicenza Calcio | 3 | 111 | 0 | 0 |
| FBC Unione Venezia | 1 | 32 | 0 | 0 |
| AC Lumezzane | 1 | 33 | 0 | 0 |
| US Triestina | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Cagliari Calcio | 4 | 15 | 0 | 0 |
| Cagliari Primavera | 4 | 54 | 0 | 0 |
| Carrarese Calcio 1908 | 1 | 29 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A |
65 | 0 | 0 |
1 | 0 | 582 |
| Italy Cup |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Serie B |
303 | 0 | 0 |
3 | 0 | 12 215 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 446 |
| Lega Pro 1a - A |
59 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 410 |
| Coppa Lega Pro |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PlayOut Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Lega Pro 1 - B |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 183 |
| Primavera A |
32 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 801 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B |
25 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Primavera B |
22 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 980 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A — 0G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Como 1907 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Como 1907 |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | US Lecce |
38 | 0 |
0 | 1 |
423 |
| 11/12 | Cagliari Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Cagliari Calcio |
11 | 0 |
0 | 0 |
159 |
| 08/09 | Cagliari Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Como 1907 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Como 1907 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Como 1907 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | US Lecce |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | US Lecce |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | US Lecce |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 17/18 | Frosinone Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Vicenza Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | FBC Unione Venezia |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | AC Lumezzane |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Cagliari Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 303M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Como 1907 |
34 | 0 |
0 | 0 |
21 |
| 22/23 | Como 1907 |
26 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 21/22 | Cosenza Calcio |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 585 |
| 20/21 | US Lecce |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | US Lecce |
35 | 0 |
0 | 1 |
2 902 |
| 17/18 | Frosinone Calcio |
42 | 0 |
0 | 0 |
1 485 |
| 16/17 | Vicenza Calcio |
35 | 0 |
0 | 0 |
1 310 |
| 15/16 | Vicenza Calcio |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 538 |
| 14/15 | Vicenza Calcio |
42 | 0 |
0 | 1 |
2 059 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Cosenza Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | US Lecce |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Frosinone Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Vicenza Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
86 |
Lega Pro 1a - A — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FBC Unione Venezia |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 12/13 | AC Lumezzane |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
Coppa Lega Pro — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FBC Unione Venezia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | AC Lumezzane |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PlayOut Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | US Triestina |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro 1 - B — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | US Triestina |
13 | 0 |
0 | 0 |
183 |
Primavera A — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Cagliari Primavera |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 09/10 | Cagliari Primavera |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 305 |
| 07/08 | Cagliari Primavera |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 406 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Carrarese Calcio... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Carrarese Calcio... |
25 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Primavera B — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Cagliari Primavera |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Adductor injury |
15.02.2017 |
28.02.2017 |
14 |
3 |
| 15/16 |
Uraz barku |
12.03.2016 |
16.07.2016 |
127 |
12 |
| 15/16 |
Uraz łydki |
15.08.2015 |
05.09.2015 |
22 |
1 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Cosenza |
→ |
Como |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
30.06.2023 |
Como |
→ |
Cosenza |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 22/23 |
01.09.2022 |
Cosenza |
→ |
Como |
Wypożyczenie |
250k € |
| 21/22 |
28.08.2021 |
Lecce |
→ |
Cosenza |
Transfer |
350k € |
| 18/19 |
31.07.2018 |
Frosinone |
→ |
Lecce |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
04.08.2017 |
Vicenza |
→ |
Frosinone |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
28.08.2014 |
Unione Venezia |
→ |
Vicenza |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
18.07.2013 |
Cagliari |
→ |
Unione Venezia |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Lumezzane |
→ |
Cagliari |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
16.07.2012 |
Cagliari |
→ |
Lumezzane |
Transfer |
75k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Triestina |
→ |
Cagliari |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 11/12 |
31.01.2012 |
Cagliari |
→ |
Triestina |
Wypożyczenie |
100k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Carrarese |
→ |
Cagliari |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Cagliari |
→ |
Carrarese |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Cagliari U19 |
→ |
Cagliari |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mauro Vigorito?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.