Max Walef
⚽ Bramkarz 🏟️ Without Club 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Max Walef Araújo da Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.10.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Teresina, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | BLB SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Najma SC | 1 | 34 | 0 | 0 |
| SC Dnipro-1 | 2 | 48 | 0 | 0 |
| AA Internacional de Limeira | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Fortaleza Esporte Clube | 10 | 224 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Saudi First Division League |
32 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 880 |
| King's Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premier Liga |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Paulista |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Série A |
61 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Campeonato Cearense - Finals |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 568 |
| Copa do Brasil |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 239 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa do Nordeste |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Campeonato Cearense - Group |
41 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série B |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 123 |
| Série C |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Saudi First Division League — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Najma SC |
32 | 0 |
0 | 5 |
2 880 |
King's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Najma SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premier Liga — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Dnipro-1 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | SC Dnipro-1 |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Dnipro-1 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Dnipro-1 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | SC Dnipro-1 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Dnipro-1 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Dnipro-1 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | AA Internacional... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Paulista — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | AA Internacional... |
11 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Série A — 0G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
11 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
26 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
28 |
Copa do Brasil — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
149 |
| 2016 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
23 | 0 |
0 | 0 |
123 |
Série C — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fortaleza Esporte... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fortaleza Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Fortaleza Esporte... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Al-Najma |
→ |
Without Club |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
19.07.2024 |
Inter Limeira |
→ |
Al-Najma |
Transfer |
— |
| 23/24 |
03.01.2024 |
Without Club |
→ |
Inter Limeira |
Transfer |
500k € |
| 23/24 |
10.09.2023 |
SC Dnipro-1 |
→ |
Without Club |
Transfer |
800k € |
| 22/23 |
07.08.2022 |
Fortaleza |
→ |
SC Dnipro-1 |
Transfer |
100k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Fortaleza U20 |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Max Walef?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.