Maxime Etuin
⚽ Obrońca 🏟️ SM Caen 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 14.08.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Quimper, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SM Caen |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Y2M Foot Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| US Concarneau | 4 | 129 | 11 | 7 |
| FC Lorient B | 5 | 86 | 8 | 1 |
| Stade Rennais FC B | 1 | 13 | 4 | 0 |
| SM Caen | 1 | 5 | 0 | 1 |
| Le Mans FC | 1 | 22 | 0 | 2 |
| FC Lorient | 3 | 67 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championnat National |
112 | 8 | 10 |
15 | 0 | 1 275 |
| CFA 2 - Grp. H |
13 | 4 | 0 |
1 | 0 | 196 |
| National 2 - Grp. D |
16 | 3 | 0 |
6 | 0 | 477 |
| Ligue 2 |
92 | 2 | 2 |
7 | 1 | 1 313 |
| National 2 - Grp. B |
11 | 2 | 1 |
0 | 0 | 476 |
| CFA - Grp. D |
28 | 2 | 0 |
3 | 0 | 1 131 |
| Coupe de France |
15 | 1 | 0 |
1 | 0 | 187 |
| CFA - Grp. A |
29 | 1 | 0 |
3 | 0 | 2 298 |
| Coupe de la Ligue |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| National 2 - Grp. C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championnat National — 8G / 112M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SM Caen |
5 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 24/25 | US Concarneau |
27 | 5 |
0 | 4 |
453 |
| 22/23 | US Concarneau |
30 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 21/22 | US Concarneau |
28 | 3 |
3 | 4 |
822 |
| 20/21 | Le Mans FC |
22 | 0 |
2 | 3 |
0 |
CFA 2 - Grp. H — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Stade Rennais FC B |
13 | 4 |
0 | 1 |
196 |
National 2 - Grp. D — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Lorient B |
16 | 3 |
0 | 6 |
477 |
Ligue 2 — 2G / 92M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | US Concarneau |
35 | 2 |
0 | 4 |
1 313 |
| 19/20 | FC Lorient |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Lorient |
36 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 17/18 | FC Lorient |
17 | 0 |
1 | 0 |
0 |
National 2 - Grp. B — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Lorient B |
11 | 2 |
1 | 0 |
476 |
CFA - Grp. D — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Lorient B |
28 | 2 |
0 | 3 |
1 131 |
Coupe de France — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | US Concarneau |
3 | 1 |
0 | 1 |
187 |
| 23/24 | US Concarneau |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | US Concarneau |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | US Concarneau |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Lorient |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Lorient |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Lorient |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA - Grp. A — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Lorient B |
29 | 1 |
0 | 3 |
2 298 |
Coupe de la Ligue — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Lorient |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Lorient |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National 2 - Grp. C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Lorient B |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
19.01.2025 |
06.02.2025 |
19 |
2 |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
30.11.2024 |
10.01.2025 |
42 |
3 |
| 23/24 |
Adductor pain |
29.02.2024 |
15.03.2024 |
16 |
2 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Concarneau |
→ |
SM Caen |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Le Mans FC |
→ |
Concarneau |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
03.08.2020 |
FC Lorient |
→ |
Le Mans FC |
Transfer |
475k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Lorient B |
→ |
FC Lorient |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Rennes B |
→ |
Lorient B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Maxime Etuin?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.