Maxime Hautbois
⚽ Bramkarz 🏟️ Stade Lavallois 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 02.01.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Laval, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Stade Lavallois |
| 📅 | Dołączył | 08.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Stade Lavallois | 13 | 350 | 0 | 0 |
| Stade Laval B | 4 | 22 | 0 | 0 |
| Sporting Club de Lyon | 1 | 30 | 0 | 0 |
| AS Lyon-Duchère | 2 | 61 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 2 |
259 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 648 |
| National 3 - Grp. B |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Coupe de France |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 070 |
| N3 - PdlLoire |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Championnat National |
140 | 0 | 0 |
1 | 0 | 10 472 |
| Coupe de la Ligue |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 420 |
| CFA 2 - Grp. H |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 2 — 0G / 259M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Stade Lavallois |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Stade Lavallois |
33 | 0 |
0 | 0 |
146 |
| 23/24 | Stade Lavallois |
32 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Stade Lavallois |
24 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | Stade Lavallois |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 15/16 | Stade Lavallois |
37 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Stade Lavallois |
38 | 0 |
0 | 0 |
432 |
| 13/14 | Stade Lavallois |
32 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Stade Lavallois |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Stade Lavallois |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Stade Lavallois |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National 3 - Grp. B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Laval B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Coupe de France — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Lavallois |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 23/24 | Stade Lavallois |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 22/23 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Stade Lavallois |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Sporting Club de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | AS Lyon-Duchère |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Stade Lavallois |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Stade Lavallois |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Stade Lavallois |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
N3 - PdlLoire — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Stade Laval B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Stade Laval B |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Championnat National — 0G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Stade Lavallois |
23 | 0 |
0 | 0 |
392 |
| 20/21 | Sporting Club de... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 295 |
| 19/20 | AS Lyon-Duchère |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 935 |
| 18/19 | AS Lyon-Duchère |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 17/18 | Stade Lavallois |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
Coupe de la Ligue — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | Stade Lavallois |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 15/16 | Stade Lavallois |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Stade Lavallois |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Stade Lavallois |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA 2 - Grp. H — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Stade Laval B |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz kolana |
10.08.2025 |
28.08.2025 |
19 |
2 |
| 23/24 |
Uraz kolana |
18.04.2024 |
30.06.2024 |
74 |
6 |
| 22/23 |
Uraz nadgarstka |
15.01.2023 |
17.04.2023 |
93 |
12 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
08.07.2021 |
Lyon La Duchère |
→ |
Stade Lavallois |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Stade Lavallois |
→ |
AS Lyon-Duchère |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Stade Laval B |
→ |
Stade Lavallois |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Maxime Hautbois?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.