Maximiliano Meza
⚽ Napastnik 🏟️ CA River Plate 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Maximiliano Eduardo Meza |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.12.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Caá Catí, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA River Plate |
| 📅 | Dołączył | 15.08.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Monterrey | 11 | 243 | 39 | 33 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 7 | 97 | 12 | 10 |
| CA Independiente | 4 | 83 | 11 | 14 |
| CA River Plate | 3 | 40 | 6 | 4 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
88 | 14 | 10 |
16 | 0 | 2 058 |
| Liga MX Apertura |
83 | 10 | 12 |
19 | 1 | 3 560 |
| Primera División |
65 | 8 | 8 |
4 | 1 | 1 654 |
| Liguilla Clausura |
15 | 4 | 0 |
3 | 0 | 591 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
14 | 4 | 1 |
2 | 0 | 250 |
| CONCACAF CL |
13 | 4 | 2 |
2 | 0 | 81 |
| Superliga |
30 | 4 | 8 |
4 | 1 | 1 401 |
| Final |
18 | 4 | 1 |
2 | 0 | 294 |
| Copa Sudamericana |
13 | 3 | 3 |
4 | 0 | 273 |
| CONCACAF Champions Cup |
7 | 2 | 6 |
1 | 1 | 281 |
| Club World Cup |
8 | 2 | 1 |
3 | 0 | 316 |
| Copa Argentina |
13 | 2 | 2 |
1 | 0 | 286 |
| Copa MX |
7 | 2 | 0 |
0 | 0 | 242 |
| Liguilla Apertura |
16 | 1 | 1 |
2 | 0 | 260 |
| Libertadores |
18 | 1 | 3 |
4 | 0 | 212 |
| Leagues Cup |
9 | 1 | 1 |
4 | 0 | 527 |
| Inicial |
18 | 1 | 1 |
2 | 0 | 1 228 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoff Torneo Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
11 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Transición |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. B Nacional |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 14G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
16 | 3 |
0 | 0 |
301 |
| 22/23 | CF Monterrey |
15 | 2 |
1 | 4 |
459 |
| 21/22 | CF Monterrey |
17 | 3 |
4 | 4 |
475 |
| 20/21 | CF Monterrey |
17 | 4 |
4 | 4 |
316 |
| 19/20 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 18/19 | CF Monterrey |
16 | 2 |
1 | 2 |
507 |
Liga MX Apertura — 10G / 83M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | CF Monterrey |
15 | 3 |
4 | 4 |
370 |
| 22/23 | CF Monterrey |
16 | 1 |
4 | 5 |
1 201 |
| 21/22 | CF Monterrey |
16 | 3 |
3 | 5 |
412 |
| 20/21 | CF Monterrey |
16 | 2 |
0 | 2 |
447 |
| 19/20 | CF Monterrey |
17 | 1 |
1 | 2 |
1 130 |
Primera División — 8G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Independiente |
25 | 2 |
2 | 1 |
600 |
| 2017 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Club de Gimnasia... |
9 | 3 |
0 | 0 |
242 |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
29 | 3 |
6 | 3 |
812 |
Liguilla Clausura — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
4 | 1 |
0 | 1 |
285 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 2 |
0 | 1 |
142 |
| 21/22 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF Monterrey |
2 | 1 |
0 | 1 |
164 |
| 18/19 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
14 | 4 |
1 | 2 |
250 |
CONCACAF CL — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF Monterrey |
5 | 4 |
2 | 1 |
81 |
| 18/19 | CF Monterrey |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga — 4G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Independiente |
11 | 1 |
4 | 3 |
888 |
| 2018 | CA Independiente |
19 | 3 |
4 | 1 |
513 |
Final — 4G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
18 | 4 |
1 | 2 |
294 |
Copa Sudamericana — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Independiente |
11 | 3 |
3 | 4 |
273 |
| 2016 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
7 | 2 |
6 | 1 |
281 |
Club World Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA River Plate |
3 | 1 |
0 | 1 |
171 |
| 2022 | CF Monterrey |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2020 | CF Monterrey |
3 | 1 |
0 | 1 |
145 |
Copa Argentina — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA Independiente |
1 | 1 |
0 | 0 |
76 |
| 2017 | CA Independiente |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 2016 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2012 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Monterrey |
7 | 2 |
0 | 0 |
242 |
Liguilla Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 1 |
1 | 1 |
260 |
| 20/21 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA River Plate |
4 | 1 |
1 | 0 |
212 |
| 2024 | CA River Plate |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | CA Independiente |
9 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Leagues Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | CF Monterrey |
7 | 1 |
1 | 3 |
527 |
Inicial — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
18 | 1 |
1 | 2 |
1 228 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club de Gimnasia... |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Torneo Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA River Plate |
11 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Transición — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. B Nacional — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
11 meczów
Nr koszulki: 13
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Knee surgery |
08.07.2025 |
— |
68 |
11 |
| 24/25 |
Rib fracture |
16.05.2025 |
07.06.2025 |
23 |
3 |
| 24/25 |
Problemy ze ścięgnem rzepki |
12.04.2025 |
25.04.2025 |
14 |
3 |
| 24/25 |
Problemy ze ścięgnem rzepki |
30.01.2025 |
14.02.2025 |
16 |
4 |
| 24/25 |
ankle sprain |
27.09.2024 |
10.10.2024 |
14 |
2 |
| 24/25 |
Adductor pain |
12.09.2024 |
23.09.2024 |
12 |
3 |
| 20/21 |
Koronawirus |
20.01.2021 |
27.01.2021 |
8 |
0 |
| 14/15 |
Injury to the ankle |
11.08.2014 |
29.10.2014 |
80 |
18 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
15.08.2024 |
Monterrey |
→ |
River Plate |
Transfer |
4M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Independiente |
→ |
Monterrey |
Transfer |
14M € |
| 16/17 |
15.09.2016 |
Gimnasia |
→ |
Independiente |
Transfer |
1.8M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Gimnasia U20 |
→ |
Gimnasia |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Maximiliano Meza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.