Hugo Vidémont
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 18.02.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Marseille, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 174 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2024 |
| 🤝 | Agent | FLM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FK Žalgiris Vilnius | 5 | 87 | 35 | 21 |
| FC Aktobe | 2 | 26 | 10 | 3 |
| AC Ajaccio | 3 | 66 | 9 | 6 |
| AFC Tubize | 2 | 59 | 6 | 4 |
| Clermont Foot 63 | 2 | 53 | 3 | 3 |
| AC Ajaccio B | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Clermont Foot Auvergne 63 | 2 | 17 | 1 | 0 |
| Wisla Kraków | 1 | 12 | 0 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| A Lyga |
62 | 30 | 18 |
7 | 0 | 291 |
| Premier Liga |
24 | 10 | 3 |
1 | 0 | 391 |
| Ligue 2 |
118 | 10 | 9 |
6 | 0 | 1 969 |
| Proximus League |
45 | 3 | 4 |
3 | 0 | 2 136 |
| Coupe de France |
10 | 3 | 0 |
0 | 0 | 176 |
| Lithuanian Cup |
9 | 2 | 0 |
2 | 0 | 213 |
| A Lyga - Championship Round |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| PL Relegation |
11 | 2 | 0 |
1 | 0 | 198 |
| Champions League Qu. |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 360 |
| Croky Cup |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 159 |
| CFA 2 - Grp. H |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 448 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Kazakhstan Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lithuanian Supercup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Ekstraklasa |
12 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
A Lyga — 30G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | FK Žalgiris Vilnius |
35 | 17 |
14 | 5 |
168 |
| 2020 | FK Žalgiris Vilnius |
20 | 13 |
4 | 1 |
123 |
| 2019 | FK Žalgiris Vilnius |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Premier Liga — 10G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FC Aktobe |
10 | 2 |
1 | 0 |
236 |
| 2022 | FC Aktobe |
14 | 8 |
2 | 1 |
155 |
Ligue 2 — 10G / 118M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Ajaccio |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 15/16 | AC Ajaccio |
29 | 2 |
2 | 2 |
616 |
| 14/15 | AC Ajaccio |
15 | 5 |
3 | 2 |
242 |
| 14/15 | Clermont Foot 63 |
15 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 13/14 | Clermont Foot 63 |
30 | 2 |
1 | 0 |
874 |
| 12/13 | Clermont Foot... |
14 | 1 |
0 | 0 |
237 |
| 11/12 | Clermont Foot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Proximus League — 3G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AFC Tubize |
21 | 2 |
2 | 2 |
672 |
| 17/18 | AFC Tubize |
24 | 1 |
2 | 1 |
1 464 |
Coupe de France — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Ajaccio |
3 | 2 |
0 | 0 |
93 |
| 15/16 | AC Ajaccio |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Clermont Foot 63 |
2 | 1 |
0 | 0 |
83 |
| 13/14 | Clermont Foot 63 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Clermont Foot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lithuanian Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | FK Žalgiris Vilnius |
5 | 2 |
0 | 1 |
213 |
| 2020 | FK Žalgiris Vilnius |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | FK Žalgiris Vilnius |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
A Lyga - Championship Round — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | FK Žalgiris Vilnius |
5 | 2 |
0 | 0 |
180 |
PL Relegation — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AFC Tubize |
5 | 2 |
0 | 1 |
198 |
| 17/18 | AFC Tubize |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Žalgiris Vilnius |
4 | 1 |
1 | 0 |
360 |
Croky Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AFC Tubize |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | AFC Tubize |
2 | 1 |
0 | 0 |
159 |
CFA 2 - Grp. H — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AC Ajaccio B |
6 | 1 |
0 | 0 |
448 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Žalgiris Vilnius |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Žalgiris Vilnius |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FK Žalgiris Vilnius |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kazakhstan Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC Aktobe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lithuanian Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | FK Žalgiris Vilnius |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Ekstraklasa — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Wisla Kraków |
12 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AC Ajaccio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AC Ajaccio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Clermont Foot 63 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Clermont Foot 63 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Clermont Foot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz kolana |
22.07.2023 |
— |
785 |
0 |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
17.04.2023 |
21.06.2023 |
66 |
8 |
| 22/23 |
Uraz łąkotki |
23.08.2022 |
01.01.2023 |
132 |
10 |
| 21/22 |
Bruise on shinbone |
28.04.2022 |
09.05.2022 |
12 |
2 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
31.01.2024 |
Without Club |
→ |
Retired |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
25.07.2023 |
Aktobe |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Žalgiris |
→ |
Aktobe |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
12.08.2019 |
AFC Tubize |
→ |
Žalgiris |
Transfer |
350k € |
| 17/18 |
11.08.2017 |
Wisla Kraków |
→ |
AFC Tubize |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
07.02.2017 |
AC Ajaccio |
→ |
Wisla Kraków |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
02.02.2015 |
Clermont Foot |
→ |
AC Ajaccio |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Clermont B |
→ |
Clermont Foot |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Hugo Vidémont?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.