Messias
⚽ Obrońca 🏟️ Goiás EC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Messias Rodrigues da Silva Júnior |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.11.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Matheus, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Goiás EC |
| 📅 | Dołączył | 12.04.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Sports Winners ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| América Futebol Clube (MG) | 8 | 181 | 8 | 1 |
| Santos FC | 2 | 77 | 3 | 0 |
| Ceará Sporting Club | 2 | 99 | 3 | 1 |
| Goiás EC | 2 | 69 | 2 | 1 |
| Rio Ave FC | 2 | 44 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
125 | 6 | 2 |
14 | 0 | 4 815 |
| Série A |
147 | 4 | 1 |
17 | 0 | 7 357 |
| Campeonato Mineiro |
38 | 3 | 0 |
3 | 0 | 771 |
| Copa do Brasil |
28 | 1 | 0 |
5 | 1 | 450 |
| Copa Sudamericana |
20 | 1 | 0 |
0 | 0 | 743 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa Verde |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Goiano |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Group |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga NOS |
37 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Taça de Portugal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allianz Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 6G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
21 | 2 |
0 | 3 |
925 |
| 2024 | Goiás EC |
26 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2020 | América Futebol... |
37 | 3 |
0 | 2 |
1 075 |
| 2017 | América Futebol... |
32 | 1 |
1 | 3 |
2 815 |
| 2015 | América Futebol... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 4G / 147M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos FC |
38 | 2 |
0 | 2 |
1 196 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
27 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
35 | 1 |
1 | 7 |
3 015 |
| 2018 | América Futebol... |
35 | 1 |
0 | 4 |
3 146 |
| 2016 | América Futebol... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 3G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | América Futebol... |
4 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | América Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | América Futebol... |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2017 | América Futebol... |
13 | 2 |
0 | 0 |
501 |
| 2016 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | América Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Goiás EC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Santos FC |
6 | 1 |
0 | 3 |
450 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | América Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | América Futebol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
9 | 1 |
0 | 0 |
743 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Copa Verde — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Goiano — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Santos FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | América Futebol... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga NOS — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Rio Ave FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Rio Ave FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Rio Ave FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Rio Ave FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
24.10.2022 |
15.01.2023 |
84 |
6 |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
30.09.2022 |
20.10.2022 |
21 |
4 |
| 17/18 |
Uraz uda (dwugłowy) |
16.11.2017 |
20.11.2017 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.12.2025 |
Goiás |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 23/24 |
12.04.2024 |
Santos |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
800k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Ceará SC |
→ |
Santos |
Transfer |
700k € |
| 20/21 |
07.03.2021 |
América-MG |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
525k € |
| 20/21 |
31.07.2020 |
Rio Ave |
→ |
América-MG |
Powrót z wyp. |
525k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
América-MG |
→ |
Rio Ave |
Wypożyczenie |
800k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
América-MG U17 |
→ |
América-MG |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Messias?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.