Michele Russo
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 30.08.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Genova, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Virtus Entella | 5 | 160 | 16 | 1 |
| Calcio Padova | 2 | 82 | 8 | 0 |
| Ternana Calcio | 4 | 101 | 4 | 0 |
| Robur Siena | 1 | 20 | 3 | 0 |
| US Livorno 1915 | 1 | 33 | 1 | 0 |
| US Cremonese | 1 | 36 | 0 | 1 |
| Carrarese Calcio 1908 | 1 | 30 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Lega Pro 1a - A |
59 | 10 | 1 |
12 | 0 | 939 |
| Lega Pro B |
38 | 7 | 0 |
4 | 0 | 399 |
| Serie C-C |
30 | 3 | 0 |
4 | 0 | 436 |
| Serie C-A |
19 | 3 | 0 |
0 | 0 | 354 |
| Lega Pro 2 - A |
38 | 3 | 0 |
3 | 0 | 544 |
| Coppa Serie C |
11 | 2 | 0 |
3 | 0 | 672 |
| Serie D - E |
30 | 1 | 0 |
4 | 1 | 1 686 |
| Serie B |
39 | 1 | 0 |
4 | 2 | 2 702 |
| Coppa Lega Pro |
14 | 1 | 0 |
1 | 0 | 225 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Play-off Serie D |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Serie D |
2 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Superc. Serie C |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C - C |
36 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-B |
50 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro A |
33 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa 1a D. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B |
30 | 0 | 0 |
6 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Lega Pro 1a - A — 10G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Virtus Entella |
29 | 4 |
0 | 4 |
653 |
| 12/13 | Virtus Entella |
30 | 6 |
1 | 8 |
286 |
Lega Pro B — 7G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
38 | 7 |
0 | 4 |
399 |
Serie C-C — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ternana Calcio |
30 | 3 |
0 | 4 |
436 |
Serie C-A — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Robur Siena |
19 | 3 |
0 | 0 |
354 |
Lega Pro 2 - A — 3G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Virtus Entella |
38 | 3 |
0 | 3 |
544 |
Coppa Serie C — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ternana Calcio |
8 | 1 |
0 | 3 |
492 |
| 18/19 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Serie D - E — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Livorno 1915 |
30 | 1 |
0 | 4 |
1 686 |
Serie B — 1G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Virtus Entella |
37 | 1 |
0 | 4 |
2 702 |
Coppa Lega Pro — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | US Cremonese |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Virtus Entella |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
| 12/13 | Virtus Entella |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Virtus Entella |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Virtus Entella |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Play-off Serie D — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Livorno 1915 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coppa Serie D — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Livorno 1915 |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Italy Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Ternana Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Virtus Entella |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superc. Serie C — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - C — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ternana Calcio |
36 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ternana Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-B — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ternana Calcio |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
34 | 0 |
0 | 2 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro A — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | US Cremonese |
33 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa 1a D. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Carrarese Calcio... |
30 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Uraz stopy |
01.03.2016 |
10.03.2016 |
10 |
1 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Livorno |
→ |
Retired |
Transfer |
10k € |
| 21/22 |
28.12.2021 |
Ternana |
→ |
Livorno |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Robur Siena |
→ |
Ternana |
Transfer |
225k € |
| 18/19 |
31.08.2018 |
Padova |
→ |
Robur Siena |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
14.07.2016 |
Cremonese |
→ |
Padova |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
20.08.2015 |
Virtus Entella |
→ |
Cremonese |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Lavagnese |
→ |
Virtus Entella |
Transfer |
— |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Carrarese |
→ |
Lavagnese |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Lavagnese |
→ |
Carrarese |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
30.06.2006 |
Cervia |
→ |
Lavagnese |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.12.2005 |
Lavagnese |
→ |
Cervia |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Michele Russo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.