Michelle Benítez
⚽ Pomocnik 🏟️ Sacramento Republic FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Michelle Jonathan Benítez Valenzuela |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.02.1996 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Culiacán Rosales, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 168 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sacramento Republic FC |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.11.2025 |
| 🤝 | Agent | United Sport Group ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlético La Paz | 3 | 65 | 13 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 4 | 65 | 10 | 0 |
| Celaya FC | 2 | 38 | 6 | 0 |
| CD Tapatío | 3 | 47 | 4 | 4 |
| Sacramento Republic FC | 1 | 29 | 3 | 3 |
| Deportivo Guadalajara | 3 | 58 | 3 | 2 |
| Club Atlético Zacatepec | 1 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Cl. |
48 | 8 | 2 |
8 | 0 | 734 |
| Liga Expansión MX Ap. |
51 | 7 | 2 |
8 | 1 | 1 478 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
33 | 7 | 0 |
9 | 1 | 1 219 |
| Ascenso MX Cl. |
21 | 4 | 0 |
3 | 0 | 266 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
27 | 3 | 0 |
5 | 2 | 1 843 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
10 | 2 | 0 |
4 | 0 | 744 |
| USL Cup |
5 | 2 | 0 |
2 | 0 | 222 |
| Copa MX |
5 | 2 | 0 |
1 | 0 | 166 |
| USLC |
22 | 1 | 3 |
8 | 0 | 1 878 |
| Copa MX Apertura |
12 | 1 | 1 |
1 | 0 | 246 |
| Liga MX Apertura |
14 | 1 | 0 |
1 | 0 | 208 |
| Copa MX Clausura |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 244 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| US Open Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Cl. — 8G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
14 | 5 |
0 | 1 |
239 |
| 22/23 | Atlético La Paz |
17 | 3 |
0 | 3 |
495 |
| 21/22 | CD Tapatío |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Tapatío |
15 | 0 |
2 | 4 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 7G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlético La Paz |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 23/24 | Atlético La Paz |
12 | 4 |
0 | 3 |
229 |
| 22/23 | CD Tapatío |
10 | 1 |
0 | 2 |
796 |
| 21/22 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Tapatío |
14 | 2 |
2 | 0 |
453 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 7G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo... |
8 | 3 |
0 | 4 |
229 |
| 16/17 | Deportivo... |
6 | 1 |
0 | 0 |
496 |
| 15/16 | Deportivo... |
17 | 3 |
0 | 5 |
494 |
| 14/15 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celaya FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Celaya FC |
14 | 4 |
0 | 3 |
266 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo... |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | Deportivo... |
11 | 1 |
0 | 2 |
916 |
| 15/16 | Deportivo... |
13 | 1 |
0 | 2 |
657 |
Liguilla de Expansión Clausura — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
6 | 1 |
0 | 3 |
474 |
| 21/22 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Tapatío |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
USL Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sacramento... |
5 | 2 |
0 | 2 |
222 |
Copa MX — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celaya FC |
5 | 2 |
0 | 1 |
166 |
USLC — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sacramento... |
22 | 1 |
3 | 8 |
1 878 |
Copa MX Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Deportivo... |
6 | 1 |
1 | 1 |
246 |
| 16/17 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo... |
13 | 1 |
0 | 1 |
208 |
| 16/17 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo... |
7 | 1 |
1 | 0 |
244 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
US Open Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sacramento... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celaya FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Club Atlético... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
31.01.2025 |
Atlético La Paz |
→ |
Sacramento FC |
Transfer |
650k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Tapatío |
→ |
Atlético La Paz |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Celaya |
→ |
Tapatío |
Transfer |
325k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Chivas |
→ |
Celaya |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Celaya |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Chivas |
→ |
Celaya |
Wypożyczenie |
400k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Zacatepec |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Chivas |
→ |
Zacatepec |
Wypożyczenie |
400k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Guadalajara U20 |
→ |
Chivas |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Guadalajara II |
→ |
Guadalajara U20 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Guadalajara U17 |
→ |
Chivas Rayadas |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Unknown |
→ |
Guadalajara U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Michelle Benítez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.