Gianluca Turchetta
⚽ Napastnik 🏟️ SP Tre Penne 🏳️ Włochy
530
Meczów
63
Goli
49
Asyst
19
Żółtych
2
Czerwonych
9 206
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 28.05.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Cesena, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SP Tre Penne |
| 📅 | Dołączył | 28.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Casertana FC | 4 | 125 | 17 | 16 |
| FC Südtirol | 3 | 86 | 9 | 9 |
| AC Mestre | 1 | 36 | 7 | 5 |
| SS Maceratese | 1 | 42 | 5 | 8 |
| Forlì FC | 1 | 29 | 5 | 1 |
| AC Bellaria Igea Marina | 2 | 44 | 5 | 0 |
| Imolese Calcio 1919 | 1 | 21 | 4 | 4 |
| Calcio Foggia 1920 | 1 | 20 | 3 | 2 |
| SS Barletta Calcio | 1 | 16 | 3 | 0 |
| FC Südtirol-Alto Adige | 2 | 43 | 3 | 4 |
| Cesena Primavera | 2 | 41 | 2 | 0 |
| SP Tre Penne | 1 | 1 | 0 | 0 |
| US Lecce | 1 | 2 | 0 | 0 |
| SS Matera Calcio | 1 | 12 | 0 | 0 |
| AC Cesena | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Cesena Berretti | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie C-B | 80 | 11 | 12 | 4 | 1 | 1 246 |
| Serie C-C | 83 | 10 | 7 | 0 | 0 | 485 |
| Serie D - C | 33 | 6 | 4 | 1 | 1 | 276 |
| Lega Pro 2 - A | 28 | 5 | 0 | 3 | 0 | 434 |
| Serie D - G | 30 | 4 | 10 | 1 | 0 | 445 |
| Serie C - C | 18 | 4 | 1 | 2 | 0 | 317 |
| Serie D - D | 27 | 4 | 0 | 2 | 0 | 425 |
| Italy Cup | 16 | 3 | 1 | 0 | 0 | 272 |
| Lega Pro B | 38 | 3 | 8 | 1 | 0 | 888 |
| Lega Pro C | 27 | 3 | 0 | 0 | 0 | 267 |
| Lega Pro 1a - A | 33 | 3 | 4 | 2 | 0 | 425 |
| Coppa Serie D | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 184 |
| PlayOff Lega Pro | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 351 |
| Play-off Serie D | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 210 |
| Primavera A | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 071 |
| Primavera B | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 910 |
| Camp. Sammarinese | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie C - B | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Serie B | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B | 14 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Były kadrowicz
Historia kontuzji (10)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | unknown injury | 25.09.2023 | 15.10.2023 | 21 | 5 |
| 21/22 | Uraz kolana | 08.11.2021 | 19.11.2021 | 12 | 1 |
| 21/22 | Fitness | 17.08.2021 | 24.08.2021 | 8 | 1 |
| 19/20 | Cruciate ligament surgery | 08.02.2020 | 02.10.2020 | 238 | 7 |
| 19/20 | Cruciate ligament tear | 28.01.2020 | 08.02.2020 | 12 | 1 |
| 18/19 | Odpoczynek | 30.10.2018 | 01.11.2018 | 3 | 1 |
| 17/18 | unknown injury | 08.11.2017 | 23.11.2017 | 16 | 3 |
| 15/16 | unknown injury | 04.04.2016 | 12.04.2016 | 9 | 1 |
| 15/16 | unknown injury | 04.01.2016 | 22.02.2016 | 50 | 9 |
| 15/16 | unknown injury | 08.10.2015 | 12.10.2015 | 5 | 1 |
🔄 Historia transferów (23)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 28.08.2025 | Mestre | → | Tre Penne | Transfer | 50k € |
| 24/25 | 01.07.2024 | Casertana | → | Mestre | Transfer | 125k € |
| 22/23 | 22.07.2022 | Foggia | → | Casertana | Transfer | 300k € |
| 21/22 | 28.01.2022 | Imolese | → | Foggia | Transfer | 300k € |
| 21/22 | 17.08.2021 | Südtirol | → | Imolese | Transfer | 275k € |
| 20/21 | 30.06.2021 | Casertana | → | Südtirol | Powrót z wyp. | 275k € |
| 20/21 | 04.01.2021 | Südtirol | → | Casertana | Wypożyczenie | 300k € |
| 18/19 | 23.07.2018 | Lecce | → | Südtirol | Transfer | 275k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Casertana | → | Lecce | Powrót z wyp. | 275k € |
| 17/18 | 31.08.2017 | Lecce | → | Casertana | Wypożyczenie | 175k € |
| 17/18 | 04.07.2017 | Maceratese | → | Lecce | Transfer | 175k € |
| 16/17 | 07.07.2016 | Forlì | → | Maceratese | Transfer | 100k € |
| 15/16 | 26.08.2015 | Parma | → | Forlì | Transfer | 125k € |
| 14/15 | 30.06.2015 | Barletta | → | Parma | Powrót z wyp. | 125k € |
| 14/15 | 20.01.2015 | Parma | → | Barletta | Wypożyczenie | 200k € |
| 14/15 | 19.01.2015 | Matera | → | Parma | Powrót z wyp. | 200k € |
| 14/15 | 07.07.2014 | Parma | → | Matera | Wypożyczenie | 150k € |
| 14/15 | 01.07.2014 | Cesena | → | Parma | Transfer | 150k € |
| 13/14 | 30.06.2014 | Südtirol | → | Cesena | Powrót z wyp. | 150k € |
| 12/13 | 30.01.2013 | Cesena | → | Südtirol | Wypożyczenie | 175k € |
| 11/12 | 30.06.2012 | Bellaria IM | → | Cesena | Powrót z wyp. | 200k € |
| 10/11 | 01.01.2011 | Cesena U19 | → | Bellaria IM | Wypożyczenie | 50k € |
| 09/10 | 01.07.2009 | AC Cesena Youth | → | Cesena U19 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować